Naise nägu avatud huultega.
Kui unes näete, et te ei saa oma suud kinni panna, siis tähendab see, et on midagi, mida te ei saa enam enda sees hoida ja peate seda väljendama.

Unes suu nägemine tähendab teie vajadust end väljendada või rääkida probleemist, mis teid häirib. Teise võimalusena näitab uni teile, et olete liiga palju rääkinud ja peate suu rohkem  kinni hoidma.

Uni, kus teid vaevab suukuivus, sümboliseerib seda, et olete omad sõnadega eksinud. Teil on probleeme oma tunnete väljendamisega. Teise võimalusena võib unenäoks olla füüsiline reaalsus, mille põhjal teil tõesti janu on.

Uni sellest, et teie või keegi katab teie suu kinni, tähendab, et teil pole lubatud end täielikult väljendada. Samuti näitab see, et räägite liiga palju ja peate teadma, millal vaikida. Kui katate ise kellegi suu kinni, tähendab see hirmu paljastamise ees. Või äkki kardate mõnda endajaoks ebamugavat tõde kuulda.

Uni sellest, et räägite täis suuga, tähendab, et te ei suuda ennast tõhusalt väljendada. See, mis teie suu sees on, on metafoor millelegi, mida proovite töödelda või seedida.

Uni sellest, et te ei saa oma suud avada, viitab sellele, et olete mõne uudise osas sõnatu. Teise võimalusena osutab unenägu saladusele, mida peate hoidma. Teie suutmatus unes suud avada on ka REM-i halvatuse variatsioon ja see võib osutada teie abitule olukorrale. Ükskõik kui kõvasti proovite, lihtsalt ei saa. Kui unes näete, et te ei saa oma suud kinni panna, siis tähendab see, et on midagi, mida te ei saa enam enda sees hoida ja peate seda väljendama.

Uni, kus keegi lööb teile suu pihta, näitab, et teil pole võimalik oma viha ja muid negatiivseid emotsioone väljendada. Keegi sunnib ka teie seisukohti ja veendumusi enda kohta muutma. Kui tunnete ärgates tegelikult ka suus valu, siis võib “valu” tuleneda sellest, et une ajal hambaid krigistasite.

Uni, et suu ümber on veri, tähistab teie sõnade tagajärgi. Võib-olla tunnete end süüdi ka millegi pärast, mida ütlesite.

Suuvesi

Suuvee nägemine või kasutamine unenäos näitab, et peate oma sõna. See võib tähendada ka seda, et peate pärast mingit krõbedamat väljaütlemist oma suu sõna otseses mõttes puhtaks pesema. See unenägu soovitab teil enne kui midagi ütlete, mida võiksite kahetseda, kõigepealt järele mõelda.