Kaksikleek tähendus.
Kaksikleekide suhted on intensiivsed ja väljakutseid pakkuvad, mis sunnivad neid lahendama oma seni lahendamata küsimusi ja muutuma seeläbi paremaks inimeseks.

Kas olete kunagi kohanud kedagi, kes muutis teie elu täielikult? See inimene võis olla teie kaksikleek. Aga mida see termin „kaksikleek“ täpselt tähendab? Ja mis veelgi tähtsam, kuidas te teate, et olete ta leidnud?

Paljud arvavad, et kaksikleek on sama kui romantiline hingesugulane ja kasutavad neid termineid vaheldumisi, kuid need on tegelikult täiesti erinevad asjad. Ehkki need võivad olla romantilised suhted, võivad nad oma olemuselt olla ka täiesti platoonilised. Kaksikleegid on siiski intensiivsed ja elumuutvad suhted, mis võivad igavesti muuta seda, kes te olete.

Mis on kaksikleek?

Vastupidiselt levinud arvamusele pole kaksikleek teie hingesugulane. Teie kaksikleek ei pea isegi olema keegi, kellesse armunud olete, kuigi see sageli nii on. Selline kõrgetasemeline hingepõhine seos ei puuduta ainult romantikat. See on seotud vaimse kasvuga.

Te kohtute temaga ja teie elu muutub lihtsalt täielikult. Te hakkate maailma teisiti nägema. See tõukab teid tegelema loominguga, nihutab teie teadvust ja seeläbi saate paremaks, hingestatud olendiks. Kaksikleek võib olla teie romantiline partner, sõber, mentor või isegi õpilane.

Teie suhe on kahepoolne, mitte ühepoolne. Kui kohtute oma kaksikleegiga, muudab ta teie elu igaveseks ja teie teete tema eluga sama. Kui need energiad üksteisega liituvad, muutute te iseenda paremaks versiooniks.

Kuidas te teate, et olete oma kaksikleeki kohanud?

Kas olete kunagi kellegagi kohtunud ja see lihtsalt tunduski nii mõeldud olema?

Te tunnete nagu oleksite pärast pikka päeva koju jõudnud. Kaksikleek ei jaga hinge kaheks, sest te olete tervikud omaette. Kaksikleegid  toimivad peegeldusena. See on nagu peeglisse vaatamine ja te ei näe seal mitte ainult oma läbielatud ja töötlemata traumade tagasi peegeldumist, vaid kaksikleek aitab teil näha ka teie eelmise elu või esivanemate tehtud vigu ning lahendamata jäänud probleeme. See võib olla väga intensiivne. Just selline on kaksikleegiga olemine – justkui veedaksid terve päeva peeglisse vaadates.

Erinevalt elukaaslashingest  või sellest, keda peate hingesugulasteks, on kaksikleekide suhted intensiivsed ja väljakutseid pakkuvad, mis sunnivad neid lahendama oma seni lahendamata küsimusi ja muutuma paremaks inimeseks.

Selle suhte intensiivsuse tõttu pole haruldane, kui kaksikleegid polegi elukestev partnerlus. Pigem on tegemist inimestega, kes sisenevad teie ellu teatud ajaks, et aidata teil kasvada ja teid suunata tegema õigeid otsuseid. Nende suhete puhul on tavaline lahku minna, kuna neid on väga raske säilitada.

Mõelge oma kaksikleegist kui katalüsaatorist. See on normaalne, kui suhe lõpeb, isegi kui see on intensiivse olemuse tõttu teile üsna valus. Teie kaksikleek pole keegi, keda peaksite terve elu ootama, sest mitte kõik ei kohta teda oma eluaja jooksul. Kui leiate ta üles, ärge lootke, et temast saab teie elukaaslane pikaks ajaks. See on teist tüüpi suhe.

Kui saate oma kaksikleegiga kokku, võite tunda justkui kosmilist sädet. Ta võib välja tuua mõned teie elu kõige keerukamad õppetunnid, mida on teil vaja selles elus selgeks saada ning muuta nii teie elu igavesti. Teie teete sama ka tema jaoks.

Suhe kaksikleegiga suunab teid õigele teele ja aitab lahendamata probleemidele lahenduse leida ning tekkinud haavad ravida. Mõelge oma kaksikleegist kui sädemest, üliolulisest ja sellisest, keda te alati mäletate. See on täiesti normaalne, kui suhe kaksikleegiga ei kesta igavesti ja teie teed lähevad lahku, kui olete teatud õppetunnid elus omandanud. Nii see ongi tavaliselt ette nähtud.