Ürdivannide kasulikkus.

Ürtide vanniveele lisamine on kõige lihtsam moodus tegeleda taimemaagiaga. Vannitäis sooja vett, millele on lisatud ürdikotikene taimeseguga, vabastab taimede energia, lõhna ja värvuse. Tegelikult võib seda võrrelda suure kannutäie taimeteega, milles kümmelda saab.

Taimevann on võimas vahend oma alateadvuse ergastamiseks, tervenemise kiirendamiseks või näiteks isikliku kaitse saamiseks. Kõik sõltub sellest, millistest taimesegudest vanni endale teete. Vannisegu tuleb juba varem valmis teha ja hoia seda kuni kasutamiseni õhukindlalt suletud purgis. Võite endale ise sobiva segu teha või kasutada siin ära toodud segude retsepti.

Kui olete kõik koostisosad kokku kogunud, puistake need kõik ühte suuremasse segamiskaussi. Segage ürte kindlasti oma sõrmedega, andes neile nii oma sisemist väge. Seejärel tõstke peotäis ürte suurele marli või õhema puuvillase riide tükile, siduge selle nurgad kokku ja asetage see jooksva vannivee alla. Kotike peaks vannis ligunema seni, kuni vesi on lõhnav ja kerge värvivarjundiga.

Need, kel vanni pole või eelistavad vannile dušši võtta, saavad valmistatud ürdikotikesega, mis on märg, ennast peale pesemist hõõruda. Seda tuleb teha vahetult enne enda kuivatamist. Selleks, et järgmine kord ürdivanni tegemine kiiremini kulgeks, võite teha valmis mitu ürdikotikest ja panna need õhukindlalt suletud purki ning hoida neid seni kuivas ja pimedas kohas.

Selleks, et soovitud eesmärk saavutada, ei saa jääda ainult taimede väele lootma. Taimevanni astudes kujutage ette, kuidas taimede energia seguneb teie energiaga. Kujutlege oma maagilist eesmärki ja kutsuge taimede energiad enda sisse ning saatke oma soov universumisse, et see täituda saaks.
Soovi korral võite kümblemise ajal ka viirukeid või küünlaid põletada.
Võib tekkida küsimus, kui kaua selliseid vanne tuleks teha. Otsest ja ühest vastust sellele küsimusele polegi, sest igühel võib selleks kuluda oma aeg. Vanne tuleks teha seni, kuni tunnete, et taimed on oma töö teinud.

RAHAVANN
3 osa patšulit
2 osa basiilikut
1 osa kaneeli
1 osa seedripuud
Nagu nimigi ütleb, kümmelge selleks, et oma rahalist seisu parandada.

KAITSEV VANN
4 osa rosmariini
3 osa loorberit
2 osa basiilikut
2 osa apteegitilli ehk fenkolit
1 osa aedtilli

Enda vaimse kaitsekilbi tugevdamiseks kümmelge selles segus iga päev, kuni tunnete end tugevamana.

RAHUVANN
2 osa naistenõgest (nepeta cataria)
2 osa humalaid
1 osa jasmiini
1 osa leedriõisi

Vihast vabanemiseks ja stressi leevendamiseks hea kümblus. Kujutlege, kuidas kõigest negatiivsest vabanete. Pärast vanni uhtke end puhta veega üle.