2024. aasta horoskoop ennustab iga sodiaagimärgi jaoks sel aastal suuri läbimurdeid, sest
Jupiteri-Uraani ühendus loob uued algused.

Kui olete valmis 2023. aasta lõpuks kergendustundega seljataha jätma, ei saa teid selles süüdistada. See aasta oli täis katsumusi ja raskusi, võimaldades paljudel ära visata pagasi, mis neile enam vajalik ei olnud.

2024. aastat iseloomustavad küllus, jõud, edu, aga ka raske töö. 2+0+2+4 annab ju kokku 8 ja numeroloogias peetakse arvu 8 neist kõige transformatiivsemaks arvuks. Sel aastal on teil võimalus teha midagi, mida olete alati soovinud, kuid see ei tähenda, et see ei nõuaks teilt distsipliini, et oma visioon ellu viia. Õnneks on teie poolel kirge, motivatsiooni ja inspiratsiooni, sest Merkuur taandub sel aastal läbi tulemärkide ja suurendab teie võidutahet, sundides teid veelgi rohkem gaasipedaali vajutama.

2024 on aasta, mis algab tugevalt ja toob palju hoogu edasiliikumiseks. See on teravas kontrastis 2023. aastaga, mis oli sisekaemuslik aasta ning mis oli täis vigadest õppimist ja minevikust lahti laskmist. Kui tuline Marss siseneb 4. jaanuaril Kaljukitsesse – selle ülenduse sodiaagimärki –, alustate aastat püstipäi ja teravnenud intuitsiooniga.

See aasta on kollektiivi jaoks suur pöördepunkt ja selle taga on palju põhjuseid. Suurim neist on aga taassünni planeet Pluuto, mis siseneb Veevalajasse 20. jaanuaril. Eelmisel aastal saite tunda Pluutot Veevalajas 2023. aasta märtsis, kuid see külm ja kauge planeet taandus tagasi Kaljukitse 11. juunil, kus ta veetis ülejäänud aasta, jättes alles ikka veel lõpetamata asju ja lahtisi otsi. Pluuto jääb Veevalajasse 1. septembrini, kuni taandub siis taas Kaljukitsesse. Selle 9-kuulise perioodi jooksul julgustab Pluuto meid võitlema Veevalaja teemade eest, nagu humaansus, sotsiaalne õiglus ja kogukonna ettevõtmised. Pluuto võib liikuda Veevalajasse ja sealt välja, kuid see aeglaselt liikuv planeet valmistab meid kõiki ette suurteks muutusteks, korraldades ümber meie ühiskonda struktureerivad sotsiaalsed hierarhiad. Ja kui see 19. novembril uuesti Veevalajasse siseneb, võib juhtuda, et autoritaarsete juhtide võim liigub järk-järgult nende käest ära.

Pluuto siseneb Veevalajasse 20. jaanuaril ja uuesti 19. novembril.

Põhjasõlm jätkab oma ringkäiku läbi kirgliku, motiveeritud ja sõltumatu Jäära, ajendades teid võitlema oma unistuste eest, jätma maha oma aja ära elanud partnerlussuhted ja seisma enda eest. Kuna lõunasõlm jätkab Kaaludes, tähendab see aasta minevikust lahti laskmist ja loobumist instinktist teha rahu säilitamise nimel oma väärtuste nimel kompromisse. Nüüd seisate rohkem iseenda huvide eest

Kui põhjasõlm ühendab jõud 19. veebruaril Chironiga Jääras, kiirendab see paranemisprotsessi, aidates teil leppida kõigi ilmnenud ja edasi arenevate muutustega. Te mitte ainult ei nõua endale rohkem seda, mida väärite, vaid parandate ka oma lapsepõlves saadud haavu, jäädes seda tehes tugevaks. Ärge oodake kelleltki teiselt midagi või ärge lootke teiste peale, olge ise see, kes kõik saavutab. Kuna 25. märtsil toimub täiskuu kuuvarjutus Kaaludes ja 8. aprillil toimub täielik päikesevarjutus Jääras, siis kevade algus ei too kaasa mitte ainult värskeid lilli, vaid ka uusi algusi suhetes, elus, karjääris ja rahas.

20. aprillil hakkab lahti rulluma midagi ilusat ja õitsengust pakatavat. See on siis, kui avardumise planeet Jupiter ühendab jõud äkiliste muutuste ja uuenduste planeedi Uraaniga. See joondus viib teid edasi tuleviku poole, ajendades ütlema “jah” üllatusvõimalustele, mis võivad teie senised unistused täita ja teid elus edasi viia. Jupiteri-Uraani ühendus on 2024. aasta kõige pöördelisem hetk, tuues kaasa ootamatuid ja põnevaid arenguid rahaasjades, karjääri edendamises ja uutes suhetes, mis kujunevad välja järgmise 14 aasta jooksul. Aastal 2024 astute kingapaari, mille täitmiseks olete sündinud. Õnnistused on teie poole teel. Olge valmis tegutsema ja neid vastu võtma.

Jupiter siseneb Kaksikutesse 25. mail.

Jupiter liigub 25. mail Kaksikutesse, mis teravdab teie sotsiaalset suhtlemist. Nüüd on aeg avardada oma meelt, luua uusi sõprussuhteid ja tuua lagedale elu muutvad ideed. Ülejäänud aasta jooksul kiirgab Jupiter positiivset ja tugevdavat energiat, mis on varjutatud selle muutuva õhumärgi uudishimuliku auraga, muutes selle ilusaks ajaks rohkemate raamatute lugemise, ergutav-harivate vestluste ja ennekõike kartmatu ning kõhklematu oma arvamuse avaldamisega. 2024. aasta eesmärk on oma seniste veendumuste ülevaatamine ja piiravatest mõtteviisidest lahti laskmine, sest Kaksikud pole midagi muud kui uudishimulikud, avatud meelega ja õpihimulised. Moodustades 2. juunil Veevalajas ümberkujundava Pluutoga trigooni, paneb see ajastu teid küsima endalt sügavmõttelisemaid küsimusi, mis viivad veelgi kasulikumate vastusteni.

Suve lõpp toob Neitsi-Kalade teljel esimese varjutuse, sest Põhjasõlm valmistub 2025. aasta alguses liikuma Kaladesse. 17. septembril toimub kuuvarjutus, mis toob igale sodiaagimärgile nii järske uusi algusi kui ka karme ja ootamatuid lõppe. See varjutus annab alguse täiesti uuele peatükile teie elus, nii et pöörake tähelepanu sellele, mis juhtub selle põneva uue loo esimestel lehekülgedel, mida hakkate kirjutama. Siiski lõpetate endiselt veel teekonda, mida alustasite Jäära-Kaalude teljel, kuna 2. oktoobril toimub päikesevarjutus Kaaludes, julgustades teid veelgi enam lahti laskma suhetest, mis ei ole enam seotud teie vajadustega ja omaks võtma võimalused, mis on paremini kooskõlas teie lõpliku saatusega.

2024. aastat iseloomustab kiire hoog, kuid aasta lõpp julgustab tempot maha võtma. 6. detsembril teeb kosmos kiirenduses katkestus, kui Marss taandub Lõvisse, sundides teid tegelema pikaleveninud ja lahendamata konfliktidega. Samuti võimaldab see teil arvestada oma uhkuse ja ego aspektidega, mis teid jätkuvalt tagasi hoiavad. See retrograad soovib, et te aktsepteeriksite oma puudusi ja looks tervislikuma suhte oma sooviga olla tähelepanu keskpunktis või sellest väljas. Kui Jupiter Kaksikutes konkureerib 24. detsembril Kalades seisva Saturniga, paljastab see mõned aasta jooksul levitatud valed või võltsid inimesed.