Olete jõudnud aasta viimase kuuni, mistõttu on aeg hakata oma 2022. aasta detsembri karjäärihoroskoobiga järgmist planeerima. Alustate kuud Neptuuniga, unistuste ja vaimsuse planeediga, mis asub 3. detsembril otse eeterlikus ja romantilises Kalade tähemärgis. See viib teid tagasi oma kujutlustesse, süvendades teie sidet oma unistuste ja fantaasiatega. Kui suudate millestki unistada, saate selle ka saavutada.

See juhtub vaid paar päeva enne seda, kui Merkuur, suhtlusplaneet, siseneb 6. detsembril usaldusväärsesse ja töökasse Kaljukitse märki. Teil palutakse sel kuul oma karjääri ja rahaliste vahendite osas tähtede poole püüelda. Ja kuna 7. detsembril on Kaksikutes täiskuu, muutuvad asjad kindlasti huvitavaks, mis käsitleb uute suhtlusvõrgustike loomist, koostööd ja siblimist kuni 2022. aasta õnneliku lõpuni. Helistage vajadusel oma kontaktidele, et nad saaksid aidata teil sel kuul edasi jõuda.

Veenus, raha ja ilu planeet, siseneb maisesse Kaljukitse 9. detsembril, ühendades jõud Merkuuriga, avanevad tõesti võimalused edutamiseks, paremale järjele tõusmiseks ja tunnustuse saamiseks, mis on juba ammu oma aega oodanud. Ja kui Jupiter – õnne ja ootamatuste planeet – siseneb 20. detsembril tulisesse Jäära, võite olla kindel, et uued algused teie töös ja rahaasjades on vältimatud.

Päike siseneb Kaljukitse märki 21. detsembril ja noorkuu liitub vahetult pärast seda 23. detsembril, võimaldades teil lõpetada aasta stiilselt ja külluslikult. Kuigi paljud ei taha seda kuulda, algab Merkuuri retrograadsus Kaljukitses 29. detsembril ja jääb sinna kuni 18. jaanuarini 2023. Veenduge, et saaksite kõik oma asjad enne uue aasta saabumist aetud. Pidage meeles: teie ja teie heaolu on alati tööl esmane prioriteet.

Iga sodiaagimärk võib 2022. aasta detsembris oodata oma karjääris huvitavat arengut. Kontrollige oma horoskoopi nii oma päikesemärgi kui ka tõusumärgi osas, et saada täielikku selgust, mida sel kuul on teie ametialaste püüdluste jaoks varuks ja kuidas planeedid teie karjääri sellel kuul mõjutavad.

Jäär

7. detsembril on Kaksikutes täiskuu, teie kolmandas sõpruse ja jagamise majas. Nautige kindlasti uusi võimalusi ja raha, mis sel kuul teie teele tulevad, koos teie lähimate inimestega. Tipus võib olla üksildane ja parim viis selle tunde leevendamiseks on tähistada koos teistega. Selle käigus võib isegi tekkida võimalusi, mis ilmnevad vestluste käigus. Pidage meeles, et edu saavutamiseks ei pea te alati kerjama, paluma ega kedagi taga ajama. Mõnikord jõuavad parimad valikud meieni siis, kui seisame paigal. Vabastage mõte, et peate edu saavutamiseks alati meeletult pingutama ja vaeva nägema.

Avastamiseks on terve maailm ja Jäära 2022. aasta detsembri horoskoop soovib, et omaksite suuremat haaret. Amburi aeg süütab teie üheksandas laienemise ja seikluste majas lõkke, avades teie silmad suuremate sügavuste ja sügavamate elamuste poole.

Teie kasvav rännuhimu ja soov maailma näha võivad teie kodustes asjades probleeme valmistada. Kui 1. detsembril Veenus Amburis, teie kolmandas suhtlus- ja lähedaste sõprade majas, teeb retrograadse Marsiga opositiooni, võite tunda, et olete draamade võrku sattunud ja soovite kõik, millest mõtlete, välja öelda. Tõenäoliselt on 7. detsembril Kaksikutes toimuv täiskuu hetk, mil toimub mängu muutev vestlus. Kasutage seda võimalust enda eest seista ja oma seisukoht välja öelda, eriti kui teile on liiga kaua valetatud või teid on eksitatud.

Parim on aga alles ees. Teie detsembri põnevaim hetk leiab aset 20. detsembril, mil Jupiter, kasvu ja isikliku rikastumise planeet, siseneb teist korda uuesti Jäära märki. See üleminek julgustab teid ületama ebakindlust ja eirama oma instinkti teha end väikeseks. Te olete siiski liiga võimas, et end tagasi hoida, Jäär. Nüüd on aeg end kõhklemata väljendada!

Kaljukitse aeg algab 21. detsembril, teie avaliku maine 10. majas. Kuna Päike moodustab Jupiteriga Jääras kohe kvadraadi, võite olla kuulsuse saavutamise äärel. Nüüd panevad inimesed teie tohutut talenti tähele, kuid teie piiripealne petlik enesekindlus viib teid kohtadesse ja olukordadesse, mida te poleks oodanud. Teil ei ole tegelikult teisi vaja, kes teid krooniks.

Noorkuu Kaljukitses toob 23. detsembril teie karjääri 10. majja manifestatsioonimaagia, muutes selle ilusaks ajaks, et soovida esiletõstmist, taotleda edutamist või alustada oma unistuste töö leidmise protsessi. Siiski ärge oodake koheseid tulemusi. Merkuuri retrograadsus algab 29. detsembril. See võib valgustada mõningaid ümberhindamist vajavaid projekte ja unistusi, eriti kui pilt, mida olete kogu maailmale vaatamiseks projitseerinud, ei vasta enam teie tõelistele väärtustele.

SÕNN

Kui Merkuur, Veenus ja Päike liiguvad kogu kuu jooksul läbi maamärgi Kaljukitse, on teie rahaasjad heal järjel. Hea mõte on kasutada detsembrit oma eelarve koostamiseks ja tuleviku planeerimiseks. Proovige sel kuul mitte teha liiga palju järske muudatusi. Laske endal nautida asju, mis teie jaoks hästi toimivad, ja proovige paadi põhjas olevatele aukudele pühendada vähem aega ja raha. Kui olete tundnud, et teil on raskusi oma elustiiliga sammu pidamisega, on see kuu suurepärane aeg proovida muutusi ja teha vähemaga rohkem. Olge sel kuul kaval ja nutikas ning proovige oma tööruumi värskendada näiteks okste või lilledega, koristada segadus ja süüdata küünal. Mõnikord võivad elu kõige lihtsamad asjad muuta meid loomingulisemaks ja tuua meie tule tagasi. Teieni jõuavad murrangulised ideed enne 2022. aasta lõppu, kuid mõned neist ideedest ei realiseeru veel. Olge oma edusammudega kannatlik, sest see veel teel teieni, Sõnn.

Sõnnide detsember algab kirglikul ja intensiivsel noodil. Käimas on Amburi aeg, mis toob Päikese teie kaheksandasse surma ja taassünni majja. Ja kuigi see võib langeda kokku aegunud kiindumustest lahti laskmisega, ravib see teid ka viisil, mida te ei teadnudki, et vajate.

Veenus Amburis teeb 1. detsembril opositiooni teie teises uhkuse ja omandiõiguse majas Kaksikutes asuva retrograadse Marsiga, mis võib anda valgust viisidele, kuidas teilt on ära võetud või ilma jäetud sellest, mida te väärite. Kui keegi võtab rohkem, kui olete pakkunud ja nõuab rohkem, kui peaksite andma, on aeg seada piirid ja oma prioriteedid ümber hinnata. Kui 7. detsembril on täiskuu Kaksikutes, võite leida end võitlemas oma väärtuste eest, seadmas kõrgeid finantseesmärke ja tundmas inspiratsiooni ehitada endale ilus elu. Ärge laske kellelgi omakasupüüdlikult survestada oma soove ja vajadusi kõrvale jätma.

Võite tunda sügavat, sisemist nihet, kui Jupiter, kasvu ja laienemise planeet, siseneb 20. detsembril teie intuitsiooni 12. majja. See võib sundida teid välismaailmast eemalduma ja juhtnööre otsima seestpoolt. Teie psüühilised võimed ja vaimne taipamine ainult tugevnevad ajapikku.

Kaljukitse aeg algab 21. detsembril, aktiveerides teie üheksanda seikluste ja filosoofiamaja. See suurendab teie energiat, viies teie meeleolu pimedast ja enesesse vaatavast positiivsemaks ja entusiastlikumaks. Kuna Päike moodustab Jupiteriga Jääras kohe trigooni, võite oodata üleminekut talvele suure ilmutusega. Olge valmis selleks, et teid haaravad ootamatud ilmutusliku taipamise puhangud ning intensiivsed paranemise hetked.

Noorkuu Kaljukitses 23. detsembril tähistab ilusat uut algust, tähistades teekonna algust läbi teie hariva ja kogemusliku üheksanda maja. Kas olete unistanud kooli naasmisest või uue keele õppimisest? Kas olete puhkuse järele ihaldanud? Tehke seda!

Kuid ärgem unustagem, et ka Merkuuri retrograadsus algab 29. detsembril. Ärge oodake, et teie teekond oleks sirgjooneline, vaid see võib olla looklev ning segadusse ajav. Võtke omaks ootamatud viivitused ja kõrvalepõiked, sest eksimine aitab meil sageli leida tee tagasi iseenda juurde.

KAKSIKUD

Kaksikud, tundub, et detsember on teie karjääris tõesti huvitav kuu. Kui 7. detsembril on täiskuu teie tähtkujus, proovige oma tööga seoses vabastada kõik vanad mustrid ja harjumused, mis on teid seni tagasi hoidnud. Kui näete, et seisate töö osas paigal või olete miskipärast nördinud, muutub see kõik sel kuul. Ei ole õiglane anda teistele hinnanguid ja ise mitte olla nõus peeglisse vaatama. Teil on võimalus oma vanad mustrid kaotada, kui nii palju planeete läbib teie kaheksandat lõppude maja ja lahti lasta sellest, mis teid seni tagasi hoidis. Võite isegi oma praeguse tööga või selle puudumisega lõplikult hüvasti jätta. Teie karjääritrajektoor muutub detsembris suurel määral ja teil oleks hea hoida enda lähedal inimesi, keda usaldate ja kelle juures tunnete end turvaliselt, et see üleminek lihtsamalt üle elada.

Kaksikud – teie detsembrihoroskoop ütleb, et nii Marsi kui ka Merkuur retrograadne olek toovad segaduse.

Universum avaldab teile sel kuul suurt survet, kuid teie horoskoop on ütleb, et saate kõigega hakkama. Kui Päike paistab Amburis, teie vastandmärgis, võite tunda, nagu sõidaksite hetkel lõputul ringrajal. Õnneks on see kõik osa kiirendatud kasvuprotsessist ja te tulete sellest välja palju tugevamana kui varem arvata oskasite.

Marss, kirgede ja konfliktide planeet, liigub endiselt Kaksikutes retrograadselt, suurendades teie intensiivsust ja frustratsiooni. Kuna Veenus teie partnerite seitsmendas majas teeb 1. detsembril retrograadse Marsiga opositsiooni, võite avastada, et teie pahameel koguneb ja pikaajalised probleemid jäävad lahendamata. Võite tunda, et frustratsioon võtab võimust, kui täiskuu on 7. detsembril Kaksikutes. Ühendades jõud Marsi retrograadsusega, sisaldab see emotsionaalseid ja intensiivseid vihapurskeid, mille valate välja ka ilmsüüta inimeste peale. Seda ilmas pidades, tuleks teil rakendada õiged ohutusmeetmeid ja hoiduda võimalusel igasugustest konfliktidest.

Kui Jupiter, kasvu ja seikluste planeet, siseneb 20. detsembril teie kogukonna ja võrgustike 11. majja, avastate, et mida suurem on teie haare, seda õnnelikum te olete. Valmistuge selleks, et teie tuttavad ja teie jälgijad sotsiaalmeedias näitavad teie ettevõtmistele üles omapoolset toetust.

Kaljukitse aeg algab 21. detsembril, mis võib tekitada tunde, et tahaksite endassse tõmbuda ja oma energia kulutada kõige olulisemate asjade peale. Niipea, kui Päike siseneb teie kaheksandasse piiride ja intiimsuse majja, ühineb see Jupiteriga teie sotsiaalses 11. majas, mis võib viia kiirete sõprussuheteni ja tiheda suhtluseni inimrühmadega.

Noorkuu Kaljukitses 23. detsembril võib kaasa tuua intensiivse varjutöö, käivitades ümberkujundamise teie kaheksandas, surma ja taassünni majas. Nüüd on oluline mitte eksida, kui olete jõudnud ühe tee lõppu ja peate otsustama, millist teed järgmisena valida. Ärge kartke end lahti siduda millestki, millest olete juba ammu välja kasvanud.

Merkuuri retrograadsus algab 29. detsembril. Kuna Merkuur on teie valitsev planeet, võib see tagasiminek esile kutsuda keerulisi emotsioone, mida te pole kunagi korralikult läbi töödelnud. Valmistuge sügavalt sukelduma mõnda kogetud kaotusse ja pettumusse, sest oma loo uuesti läbivaatamine näitab teile, kui palju olete juba paranenud.

VÄHK

Suurema osa detsembrikuust on planeedid teie partnerite ja pikaajaliste lepingute seitsmendas majas, nii et olge valmis pikaks ettevõtmiseks. Teil pole kunagi olnud paremat aega öelda “jah” uuele tööle või täiesti uuele karjääriteele, kui praegu. Mõelge elule, mida soovite elada kümne aasta pärast ja tehke kohe otsused, mis teid sinna viivad. Kui olete mõelnud kooli naasta või koolitusele minna, teete detsembris selles suunas uusi edusamme. Kuid kui täiskuu 7. detsembril Kaksikutes maandub teie kaheteistkümnendas üksinduse ja enesesabotaaži majja, siis veenduge, et asjad, mille te maha jätate, on tõesti asjad, millest olete välja kasvanud ega lisa teile enesekindlust.

Teie 2022. aasta detsembri horoskoop soovitab teil enda tegevust paremini organiseerida, sest Amburi aeg on teie igapäevaellu korra, harmoonia ja struktuuri toomine. Kui Päike liigub läbi teie täpse ja proaktiivse kuuenda maja, võite tunda soovi muuta oma igapäevast rutiini sujuvamaks ja muuta enda eest hoolitsemist tõhusamaks.

Tulemuste saavutamisega on ikka nii, et lihtsam on öelda kui teha. Kuna Veenus Amburis on 1. detsembril teie alateadvuse energiate 12. majas opositioonis retrograadse Marsiga, võite mõnikord tunda, et olete ärev ja kahtlev ning lükkate seetõttu asju edasi. Te pole lihtalt paranoiline niisama, vaid kui miski tundub halvasti, on väga suur tõenäosus, et see nii ka on. Kui teil tekib tunne, et midagi on valesti, võite sellest kõigest 7. detsembril Kaksikutes täiskuu ajal aru saada. Täiskuu tirib kapist skeletid välja ja valgustab saladusi, mida on teie eest varjatud. Anonüümsed vihkajad ja salajased vihavaenlased võivad peagi end ilmutada.

Kaljukitse aeg algab 21. detsembril, valgustades teie seitsmendat partnerlusmaja. See suurendab teie soovi veeta rohkem aega oluliste inimestega. Kui Päike Kaljukitses saab kokku Jupiteriga Jääras, võite avastada, et teie kõrval seisavad tugevad liitlased. Võite olla põnevil mõnede uute loodud suhete pärast, sest osa nendele inimestele osa saavast hiilgusest langeb teiegi peale.

Kui olete valmis mürgistest mustritest lahti laskma, võib 23. detsembril Kaljukitses toimuv noorkuu olla parema ja lugupidavama dünaamika algus. See on sobiv aeg, et õppida, kuidas toimib terve, vastastikku lugupidav suhtlus.

Kuid ärgem unustagem, et Merkuuri retrograad algab 29. detsembril. See võib suurendada arusaamatusi ja valestimõistmisi suhtlemises teie lähedastega. Pidage meeles, et kui teil on suhtlemises probleeme, võiksite need ära klaarida, et kõik korda saada.

LÕVI

Lõvi, see kuu õnnistab teid paljuga. Kui Jupiter on 20. detsembril tulemärgis Jääras, võib teie uksele koputada enne kuu möödumist ootamatuid rahavoogusid või hulgaliselt võimalusi. Olete praegu tõeliselt magnetiline ja kuigi näete oma väärtust, tõmbab teisi teie poole karjääri ja rahanduse vallas nagu kärbseid mee poole. Oleks hea, kui kuulaksite sel kuul nõuandeid oma ala spetsialistidelt või mõjukatelt sõpradelt, kuid olge tähelepanelik, et te oma arvamust alati alla ei suruks ega eiraks. Mõnikord kuulame teisi inimesi lihtsalt selleks, et oma mõistmist testida. Nii et kui teil on vanu ülemusi, töökaaslasi või kolleege, kes paluvad teil nende skeemidega liituda, võib olla parem need pakkumised kõrvale jätta. Kuna paljud Kaljukitse transiidid maanduvad teie kuuendasse rutiini majja, oleks teil parem valida kindel tööstruktuur ja sellest sel kuul kinni pidada.

Teil on tuju pidutseda ja teie detsembri horoskoop soovitab teil endale lubada seda, mis teid õnnelikuks teeb. Pühad on saabumas, Amburi aeg on käes ja Päike liigub praegu läbi teie viienda, lõbu, romantika ja loovuse maja. Ärge laske kellelgi oma päikselist olemust karmiks muuta, eriti kui teie rõõm väärib kulutulena levimist.

Sel kuul väljendate end uutel viisidel ja loote uuesti ühenduse sellega, mida kõik teie juures jumaldavad. Kuna aga Veenus Amburis on 1. detsembril teie 11. kogukonnamajas opositsioonis retrograadse Marsiga, võite tunda pettumust inimeste vajaduses hinnata ja kritiseerida kõike seda, mida te teete. Ärge heituge, kui inimesed teid ei mõista, sest ilusad asjad näevad sageli inetud välja inimeste jaoks, kes ei tunne ilu ära ka siis, kui see neile otse näkku vaatab. Kui 7. detsembril on täiskuu Kaksikutes, ühendab see jõud Marsi retrograadsusega, tuues teile vabanemise kaaslaste survest ja sotsiaalpoliitikast. Ehkki võite otsustada katkestada sidemed sõpruskondadega, millest olete välja kasvanud, tunnete end ka innukana leidmaks uusi ja paremaid sõpru.

Kogu negatiivsus on kadunud 20. detsembriks, kui Jupiter, seikluste ja laienemise planeet, siseneb teie üheksandasse spontaansuse ja avatud meele majja. See sütitab uuesti teie soovi proovida uusi asju, külastada uusi kohti ja õppida igal sammul. Unustage minevik; olge tuleviku suhtes põnevil!

Kaljukitse aeg algab 21. detsembril, pakkudes teile võimalust tempot maha võtta, hinge tõmmata ja end tõhusamalt organiseerida. Kui Päike liigub läbi teie igapäevaste tegevuste kuuenda maja, tunnete end inspireerituna leidmaks ennast kindla päevakava ja tervendava rutiini kaudu. Kuid kui Päike kohtub teie vabameelses üheksandas majas Jupiteriga, võite avastada, et rutiini järgimine ei pea tunduma igav ega üksluine, sest saate asju ootamatute võimaluste jaoks ümber korraldada.

Noorkuu Kaljukitses 23. detsembril annab võimaluse oma vaimset ja füüsilist elujõudu täiendada. Kas olete vältinud segadust oma kapis ja teinud näo, et seda seal polegi? Kas olete oma meditatsioonipraktika tähelepanuta jätnud? Laske sellel noorkuul aidata teil seada oma päevakavva kavatsused, mis viivad teid parema ja energilisema olemisviisini.

Kuid kuna Merkuuri retrograadsus algab 29. detsembril, võite avastada, et paranemine ei ole lineaarne protsess. Võite kalduda teatud halbade harjumuste juurde tagasi või teile võivad muret teha erinevad vaevused, mis teid kurnavad. Hoolitsege enda eest, Lõvi.

NEITSI

Neitsi, kuna sellel kuul on Kaljukitse maamärgis nii palju planeete, näete kindlasti oma karjääris sädemeid. Teie kodus võib toimuda muutusi, mis võimaldavad teil teha rohkem tööd kui kunagi varem. Olete detsembrikuus hõivatud, kuid teile avanevad võimalused, mis loovad aluse teie ülejäänud eluks. Teie rahaasjad ja maine on sel kuul tõusuteel ning Merkuur Kaksikutes täiskuuga annavad oma parima teie tippu jõudmiseks. Helistage inimestele, keda tunnete ja usaldate kõige rohkem, et nad saaksid anda teile nõu järgmiste sammude või väljakutsete kohta, mis võivad detsembris tekkida.

Neitsi horoskoop soovitab, et tunneksite detsembris end ka koduselt. Amburi aeg võib olla teile metsikult kiire ja tegemisi täis, kuid kui Päike liigub läbi teie neljanda koduse õndsuse maja, leidke aega panna üles pühadekaunistused ja broneerida aeg oma vanematekodu külastada.

Kuid kodus perega enama aja veetmisel on ka oma hoiatused. Kuna Veenus Amburis teeb 1. detsembril opositsiooni teie karjääri 10. majas retrograadse Marsiga, võite leida end probleemi ees, kuidas tasakaalustada oma eraelu ja tööd. Milleski tuleb järeleandmisi teha, eriti kui tööl maine säilitamine maksab teile koduse harmoonia. Kui 7. detsembril toimub Kaksikutes täiskuu, võite olla sunnitud tegutsema, muutes oma senist olukorda. Kui teie jätkuvat valmisolekut teha tööl pikemaid päevi ja ületunde, peetakse iseenesestmõistetavaks, võib olla aeg nõuda austust, mida teie aeg väärib.

Kui Jupiter, kasvu ja positiivse paranemise planeet, siseneb 20. detsembril teie kaheksandasse intiimsuse ja ümberkujunemise majja, tunnete end veelgi rohkem julgustatuna seadma kindlad piirid ja võimaldama vähematel isikutel juurdepääsu oma saladustele.

Kaljukitse aeg algab 21. detsembril, tuues maagia teie viiendasse lõbu ja naudingute majja. Valmistuge nii oma suhetele kui ka kunstiprojektidele hoogu juurde andma, sest teid tabab inspiratsioonipuhang. Ja kuna Päike Kaljukitses liigub teie investeeringute ja obsessiivses kaheksandas majas Jupiteriga kokku, peaksite ootama plahvatuslikkust, mis paneb teid rohkem tahtma. Loominguliste ideede jaoks on see periood väga soodne.

Noorkuu Kaljukitses 23. detsembril annab kirjanikule kirjutamiseks tühja paberilehe ja kunstnikule värske lõuendi, millele maalida. Kasutage oma sisemist kunstnikku, sest loovus ei põhine ainuüksi oskustel, andel ega täiuslikkusel. Tooge oma ellu tagasi hobid, mis teid õnnelikuks teevad.

Ent kuna Merkuuri retrograadne kulg algab 29. detsembril, võib see tekitada ajutise loomingulise blokeeringu või tekitada tunde, nagu oleks säde kadunud. Taas võivad esile kerkida lahendamata probleemid suhetes, aga ka unustatud poolikud kunstiprojektid.

KAALUD

Kui Merkuur, Veenus, Päike ja noorkuu läbivad sel kuul teie neljandat kodu ja pere maja, oleks teil hea teha paus liigsele tööle ja askeldamisele keskendumisele ning selle asemel tegeleda mõtisklemise ja sissepoole vaatamisega ning ühenduse loomisele lähedastega. Teie karjäärile tuleb kasuks see, kui puhastate detsembris oma mõtted ja veedate vähem aega arvutis, kui varem. Võite isegi tunda vajadust võtta puhkust, et alustada uut aastat värskelt ja puhanult. Miski pole nii oluline, kui teie heaolu. Kui tunnete end uute, uuenduslike või loominguliste ideede osas paigalseisvana, tuleb see kõik teie juurde tagasi Kaksikute täiskuu ajal 7. detsembril. Kirjutage üles oma unistused ja soovid sel ajal, sest need võivad 2023. aastal teie jaoks tegelikkuseks muutuda.

Teie horoskoop detsembriks soovitab teile, et te kasutaksite oma aju potentsiaali täielikult ära. Teie intelligentsus on viimasel ajal lõkkele löönud tänu sellele, et Päike Amburis on teie kolmandas suhtlus- ja teabevahetusmajas. Õpite mitte ainult seda, kuidas oma mõtteid selgelt ja kindlalt välja öelda, vaid ka küsimusi, mis on olulised.

Ent kuna Veenus Amburis teeb 1. detsembril teie üheksandas suure pildi mõtlemise majas opositsiooni retrograadse Marsiga, võite leida end püüdmas ratsionaliseerida teatud detaile, mis on teie põhimõtetega vastuolus. Kui soovite uskuda ühte asja, kuid faktid näitavad midagi muud, võib olla aeg tuvastada, kus on tegelik tõde. Teod räägivad rohkem kui sõnad ja kui proovite mõista segadust tekitavat mustrit, laske 7. detsembri täiskuul Kaksikutes tuua teieni vastused, mida olete otsinud.

Kui kardate sotsiaalset harmooniat lõhkuda ja seetõttu teistest võõrduda, siis ärge selle pärast muretsege. Kui Jupiter, seikluste ja laienemise planeet, siseneb 20. detsembril teie partnerite seitsmendasse majja, on teil palju õnne liitlaste, toetajate ja tõeliselt ägedate uute sõprade leidmisel.

Kaljukitse aeg algab 21. detsembril, vabastades teie neljanda kodu ja pere potentsiaali täielikult. On aeg luua uuesti ühendus oma juurtega. Veetke aega inimestega, kes tunnevad teid kõige paremini. Kui Päike liigub Jupiteri Jääras, võite avastada, et teil on sugulaste ja pereliikmetega paremad sidemed, kui arvasite.

Noorkuu Kaljukitses 23. detsembril tähistab uue peredünaamika algusjärku. Õpite, mida teha ja mida mitte, et luua austust ja harmooniat lähedastega, eriti kui jagate nendega elukohta. Ja mida rohkem energiat oma suhtesse praegu panustate, seda tugevamaks see muutub.

Merkuuri retrograadsus algab aga 29. detsembril. See tähendab, et alustate 2023. aastat sellega, et vaatate üle oma suhted sugulastega, kes teevad draamat ja korraldate ümber segaduse, mis on teie energiaruumi seni hägustanud.

SKORPION

Detsembris on teil soov lõõgastuda ja see on märk sellest, et kui soovite hoida oma asju liikumas, tehke koostööd teistega, kes on rohkem motiveeritud, kui teie praegu. Ärge muretsege, sel kuul on teil veel aega puhata ja rahulikult olla, kuid mõnel teie geniaalsel ideel on ajapiirangud, Skorpion. Ärge jääge liiga kauaks istuma oma loominguliste projektide juurde. Viimane asi, mida te tahaksite, on näha kedagi teist saamas hüvesid, mida teie õigustatult väärite, lihtsalt sellepärast, et tema võttis aega oma sõnade tegudeks muutmiseks. Kui tunnete endiselt, et õige valik on oma töö peatada, võib see olla märk sellest, et teie töö on täitnud oma eesmärgi ja olete valmis millegi uue poole liikuma. Olgu aasta lõpp intuitiivne, maagiline ja kergelt irratsionaalne, et alustada uut aastat õigel teel.

Olete pühadeostudet täiesti haaratud, sest teie 2022. aasta detsembri horoskoop ütleb, et teile meeldib iga ostuga saadav dopamiinilaks. Käimas on Amburi aeg, mis aktiveerib teie teise, raha, luksuse ja väärtuste maja. Ekstravagantsus on vaataja silmades, seega lubage endale raha kulutada viisil, mis on teie jaoks täiesti mõistlik.

Kui aga kulutate enne, kui olete varasemad krediitkaardivõlad ära tasunud ja investeerite aega ja energiat kellessegi, kes ei tee teie heaks midagi, on aeg oma prioriteedid ümber seada. Kuna Veenus Amburis teeb 1. detsembril retrograadse Marsiga teie kaheksandas pühendumuse ja kiindumuse majas opositsiooni, hakkate leppima mõne vähem kui loogilise viisiga, kuidas olete oma raha kasutanud ja hallanud. Kui 7. detsembril on täiskuu Kaksikutes, võite leida end seoses oma rahaga langetamas mõningaid otsuseid, mis näitavad, et rahalise turvalisuse saavutamine eeldab sageli mõtestatud tegutsemist.

Kui Jupiter, kasvu ja laienemise planeet, siseneb 20. detsembril teie kuuendasse tervise- ja töömajja, avastate, et teie igapäevaste rutiinide korraldamine ja sihikindlus muutub lihtsamaks. Kuues maja valitseb ka lemmikloomi, mis tähendab, et selle transiidi tulemuseks võib olla jõuludeks kingiks saadud kutsikas. Pidage siiski meeles, et lemmiklooma võtmine on eluaegne kohustus, mitte mööduv nähe.

21. detsembril algab Kaljukitse aeg, mis aktiveerib teie kolmanda suhtlus- ja intellektuaalse stimulatsiooni maja. Teie sädelev tagasitulek ja lõbus vaimukus tulevad nüüd kasuks igal pühadepeol. Ja kuna Kaljukitses olev Päike liitub koheselt Jupiteriga Jääras, võite leida end oma produktiivsust suurendamas ja seda välja näitamas. Kasutage ära iga viimnegi tilk sellest energiapuhangust!

Noorkuu Kaljukitses 23. detsembril paneb aluse mõnele geniaalsele ideele ja eepilistele seostele. Arutelud ja ajurünnakud annavad teile suure väljundi, eriti järgmise kuue kuu jooksul.

Suured asjad võtavad aga ka aega. Merkuuri retrograadsus algab 29. detsembril, sundides teid tagasi pöörduma vestluste juurde, mis jäid pooleli. Valmistuge arusaamatusteks ja ebamugavateks kõnelusteks, kui sunnite end lõpuks rääkima toas olevast elevandist.

AMBUR

Detsembrikuus tabab teid kahekordne äratus. Esiteks tähistate uut kuud stiilselt, kuna Päike on esimesed kolm nädalat endiselt teie tähtkujus. Ärge laske kellelgi oma tööd teha või seda üle võtta. See on hea aeg loobuda sellest, et eelistate kellegi teise arvamust oma tööelust rohkem kui enda arvamust. Kas tunnete, et olete väsinud end asendatavana tundmast? Väsinud palgapäevast palgapäevani töötamisest? Nüüd on aeg seda sisemist häält kuulata ja oma trajektoor ümber hinnata. Kui teete detsembris kindla plaani, võite jaanuaris leida end uuelt tasandilt. Kuna nii paljud planeedid valgustavad teie teist rahanduse ja materiaalse kasu maja, ärge olge üllatunud, kui tundub, et teie teele tulevad võimalused, mis pakuvad teile elu, kus saate töötada nii, et ei peaks ots otsaga kokku tulema.

Valmistuge tundma end puurist lahti murdva lõvina, sest teie 2022. aasta detsembri horoskoop tahab teile meelde tuletada, kes te olete. Päike on Amburis, aktiveerides teie esimese minamaja ja vabastades kogu teie ürgse, filtreerimata jõu.

See aga ei tähenda, et teie meeletu energia ei tõmbaks tähelepanu. Kui Veenus Amburis teeb 1. detsembril opositsiooni teie partnerite seitsmendas majas retrograadse Marsiga, võite avastada, et teie kestast väljumine võib teie erasuhetes tekitada lahkarvamusi. Mida rohkem te oma tõelise mina omaks võtate, seda tugevama reaktsiooni saate. Siiski on oluline meeles pidada, et teie ei saa kontrollida, mida inimesed teevad; saate kontrollida ainult seda, mida ise teete. Kuna 7. detsembril on täiskuu Kaksikutes, võite olla sunnitud pingeid maandama ja selle välja laskma. Kui keegi tekitab teis tunde, et tahaks tema ümber justkui munakoortel kõndida – või vastupidi, pidage meeles, et millegi vallandajad on tema enda vastutusel.

Kuigi kuu algus võib olla konarlik, on teil palju oodata, kui Jupiter, kasvu ja laienemise planeet, siseneb teie viiendasse romantika ja loovuse majja 20. detsembril. See ei pruugi põhjustada ainult sädemete lendu teie suhetes, vaid see võib kaasa tuua ka suuri kunstilisi läbimurdeid.

Kaljukitse aeg algab 21. detsembril, mis tähendab, et Päike siseneb teie teise stabiilsuse ja vundamentide majja. Päikese tagasitulek õpetas teile, kes te olete, kuid Kaljukitse aeg näitab, mida tegelikult soovite ja vajate. Kuna Kaljukitses olev Päike liitub kohe Jupiteriga Jääras, võite tunda soovi investeerida raha oma loomingulistesse püüdlustesse ja projektidesse. Ärge kartke elada nüüd ja praegu. See ei tähenda muidugi, et te peaksite oma pere rahast ilma jätma.

Noorkuu Kaljukitses 23. detsembril julgustab teid seadma rahalisi eesmärke, korraldama ümber oma rahalisi vahendeid ja panema paika eelarve, millega aasta lõppedes töötada. Kui olete valmis oma rahaga praegu nutikaid liigutusi tegema, võib see kaasa tuua mõned üsna suured tulud 2023. aasta keskpaigaks.

Merkuuri retrograadsus algab 29. detsembril, andes valgust ammendavatele ostuharjumustele ja materialistlikele püüdlustele, mis on teinud teid rahulolematuks. See retrograad sunnib teid leidma sisukaid asju, millele raha kulutada ja nutikaid viise oma sissetulekute suurendamiseks.

KALJUKITS

Teie oled selle kuu peategelane, Kaljukits! Teie aeg algab 21. detsembril, kuid juba enne seda on teil nii Merkuur,tehnoloogia ja kommunikatsiooni planeet, kui ka Veenus, ilu ja raha planeet, nii teie esimeses minamajas kui ka avalikus kuvandis. Kui olete kõhelnud oma ideede, projektide või saavutuste jagamisel, ei ole praegu õige aeg anda järele oma hirmudele. Selle asemel võidelge oma sisemise kriitikuga ja mõistke, et kui te särate, aitab see maailmal helgemaks muutuda. Kõik saavad sellest kasu, kui elate õnnelikku ja täisväärtuslikku elu. Teil on aga nii palju ideid ja võimalusi, mida kasutada, soovitav on oma loomishimu sel kuul austada. Asjad, mille te praegu välja mõtlete, muudavad teie elu edaspidiseks paremaks.

Kui teile tundub, et universum on teid ignoreerinud, mõelge uuesti. Teie 2022. aasta detsembri horoskoop tõestab, et olete kindlasti üks eelseisva kuu peategelasi, nii et olge valmis, et teha metsik sõit. Ärge hinnake teekonda selle põhjal, kuidas see algab, sest teie unisest ja unenäolisest 12. majast mööduva Päikese Amburi aeglane tempo ei kesta kaua.

Kuid vahepeal võib see kaasa tuua päris emotsionaalseid ja vaimselt tervendavaid arenguid. Kuna Veenus Amburis teeb 1. detsembril opositsiooni teie kuuendas tervise ja rutiini majas retrograadse Marsiga, võite tunda tõsist soovi reaalsusest põgenedes oma probleeme vältida. Kui tunnete vajadust eralduda ja teeselda, et kõik on korras, pole te üksi. 7. detsembril Kaksikutes toimuv täiskuu aga tõmbab teid unenäost välja, käivitades kosmilise raketi läbi teie kuuenda tootlikkuse ja proaktiivsuse maja. Ehkki tunnete end väga vaimsena, on oluline meeles pidada, et elate endiselt planeedil Maa ja teil on endiselt keha. Kohelge seda nagu templit.

Niipea, kui Jupiter, kasvu ja laienemise planeet, 20. detsembril teie neljandasse kodu- ja peremajja siseneb, võite tunda veelgi rohkem inspiratsiooni oma heaolu eest hoolitsemiseks, et end turvalisemalt ja emotsionaalselt kaitstuna tunda. Kui maksate iga kuu oma elukoha eest üüri, võiksite oma maja muuta kohaks, kus soovite ka tegelikult aega veeta.

Kaljukitse aeg algab 21. detsembril, mis tähistab suurt energiamuutust. Kui Päike aktiveerib teie esimese maja, saate oma puurist välja tulla ja teil läheb hästi. Kõik on mõelnud, kus te olete olnud ja millega tegelenud ning kui olete valmis peidikust välja tulema, ihkab maailm teie uut ja paremaks muutunud olekut tundma õppida.

23. detsembril on Kaljukitses noorkuu, mis tugevdab teie pühendumust enese edasiarendamisele ja tugevdab teie minapilti. See, kuidas ennast näete, on sageli otseselt seotud inimesega, kelleks te saada soovite. Kui näete end liiga kriitilises valguses, siis kuidas saate anda endale kasvuruumi? Kiitke end ise, sest kes koera saba ikka kergitab, kui mitte koer ise.

Enese eest hoolitsemise rituaalid tulevad kasuks, kui 29. detsembril algab Merkuuri retrograadsus Kaljukitses. See võib hõlmata ka sügavat sisemist süüvimist, kui vaatate üle, kes te varem olite ja kuidas ta on võrreldav inimesega, kes te praegu olete. Mida võib teie vana versioon teile teie praeguse elu kohta õpetada? Küsige endalt tarkust, mis teie sees juba uinunud olekus olemas on ja ootab üles äratamist.

VEEVALAJA

Lisaks sellele, et te leiate end sel kuul ristteel, aitate kahtlemata ka teisi, kes sama läbi teevad. Ükskõik, kas töötate koos või teie isiklikus elus on inimesi, kes näivad läbimas sarnaseid töö- ja eraelulisi võitlusi, toetuge inimestele, kes teid kõige paremini tunnevad, et tuua teid tagasi oma keskpunkti. Pole häbi paluda abi, et parema elu poole püüelda. Sel kuul võib olla võimalusi tõusta tähelepanu keskpunkti, kuid kuna Merkuur, Veenus, Päike ja Kuu kõik läbivad teie kaheteistkümnendat üksinduse ja enesesabotaaži maja, siis veenduge, et valmistute enne intervjuusid, lindistamist, saateid või sündmusi nii, et kujutate endast parimat, autentset mina. Teie karjääris on sel kuul hetki, kus peate veenduma, et vaatate uhkusega tagasi endale ja oma tehtud tööde peatükile.

Tunnete end inspireerituna oma sotsiaalsest mõjust ja teie horoskoop detsembriks soovib, et te seda jätkaksite. Jätate maailma positiivse jälje, eriti viimasel ajal. Samal ajal kui Päike Amburis liigub jätkuvalt läbi teie maise ja omavahelite sidemete 11. maja, on teie postitatud sisul ja jagatud teabel võime jõuda ka maailma kõige kaugematesse nurkadesse.

11. maja valitseb aga ka sotsiaalsete sidemete üle ja kuna Veenus Amburis teeb 1. detsembril opositsiooni retrograadse Marsiga, võite avastada, et olete pettunud ajapuuduse pärast, mida olete saanud oma hingelähedastele projektidele pühendada. Teie pidev mure suurema hüve pärast ei pea alati tulema teie enda soovide hinnaga, eriti kui need võivad sageli ristuda. Kui täiskuu Kaksikutes 7. detsembril taevasse tõuseb, võib see viia muutliku ja vapustava loomingulise läbimurdeni. Otsitud inspiratsiooni leidmiseks peate võib-olla ise selle eest seisma. Eneseväljendusvabadus on ju inimõigus.

Kui Jupiter, kasvu ja laienemise planeet, siseneb 20. detsembril teie kolmandasse suhtlus- ja lähedaste sõprade majja, võite avastada, et olete hakanud rohkem pühenduma kohalikele muredele. Kui olete nõus oma ideid teistega jagama ja aitama kaasa intellektuaalsele arengule, tasub see 2023. aastal end ära.

21. detsembril algab Kaljukitse aeg, mis aktiveerib teie vaimsuse, lõppude ja andestuse 12. maja. See aastaaeg võib sageli tunduda mõnevõrra sünge. Kasutage seda aega, et vabaneda mõningast tarbetust süütundest, mida olete enda kanda võtnud. Päike Kaljukitse liigub kohe Jupiteri Jääras, sillutades teed meeldivatele vestlustele ja paljutõotavatele ideedele, mis tõusevad teie tervenemise rusude vahelt.

23. detsembril on Kaljukitses noorkuu, mis võimaldab teil luua elu, mida olete alati soovinud. Kui näete end elamas oma tõelise minana, rakendades täielikult oma jõudu, siis olete juba teel sinna. Ärge arvake seda, et teesklemine enne selle uue eluni jõudmiseni võib teid aidata saavutada õiget meeleseisundit.

Vead on vältimatud, nii et ärge karistage end nende eest. Merkuuri retrograad algab 29. detsembril ja sunnib teid uuesti läbi vaatama oma mineviku lahendamata probleemid ja saadud haavad, eriti kui teil on olnud raskusi, et tunda end enesekindla ja vajalikuna. Pidage meeles – teie enesekindlus ei alga ega lõppe sellega, et keegi teine seda teile ütlema tuleb.

augustikuu horoskoop
KALAD

Detsembrikuu on täis võimalusi oma kestast välja murda ja õigele teele tagasi saada. Kui olete oma tavapärasest töörutiinist pausi teinud, loksuvad asjad lõpuks detsembris taas kindlasse paika. Asi pole mitte niivõrd selles, et teha rohkem, kuivõrd selles, et tunnete end rohkem vastuvõtlikumana. Teie enesekindlus saab olema peamine näitaja selle kohta, kuidas see kuu teie jaoks nii töö kui ka rahaasjades kulgeb. Kui tunnete, et olete püüdnud saada võimalusi, mis tunduvad olevat teie standarditele vastavad või ületavad selle, muutub see kõik teie kasuks enne detsembrikuu lõppu. Kui 23. detsembril on noorkuu Kaljukitses teie üheteistkümnendas, rühmade, eesmärkide ja püüdluste majas, pole midagi, mida te ei suudaks saavutada ja näete, et see kõik saab teie jaoks sel ajal teoks. Mõelge suuremalt, Kalad!

Teil on vajadus, et teid nähtakse ja märgatakse detsembris rohkem. Annate endast parima, sest kõik vaatavad teid. Amburi aeg heidab valgust teie 10. avaliku maine ja tuntuse majale, pannes kõiki teisi teie saavutusi ja ettevõtmisi tähele panema.

Kuna aga Amburis asuv Veenus teeb 1. detsembril teie neljandas kodu ja pere majas opositiooni retroraadse Marsiga, võite avastada, et mingi isiklik teave võib lekkida, kui te end avalikkusele soovite näidata. See, kuidas te emotsionaalsetele ja haavatavatele olukordadele reageerite, mõjutab suuresti seda, kuidas inimesed olukorda hindavad. Kui teil on olnud näiteks piinlik libisemine ja kukkumine, siis miks mitte naerda kaasa ja võtta ennast veidi vähem tõsiselt. Selleks ajaks, kui 7. detsembril on täiskuu Kaksikutes, tunnete end täielikult valmis, et oma isiklik elu vaatamata fopaale korda saada ja kaitsta tundlikku infot. Saate otsustada, mida soovite jagada ja mille privaatsena hoidmise nimel pingutate.

Saate 20. detsembriks pausi Teha, kui Jupiter siseneb uuesti Jäärasse, aktiveerides teie teise raha, stabiilsuse ja enesehinnangu maja. See tähistab võimsat teenimisperioodi, mis tähendab, et võite 2023. aastal koju tuua rohkem raha kui kunagi varem. Võtke see rahaline õnn omaks, sest see võib teile edaspidi tulu teenida, kui seda targalt kasutada.

Kaljukitse aeg algab 21. detsembril, aktiveerides teie 11. lootuste, unistuste ja visioonide maja. See julgustab teid vaatama tulevikku ja nägema ette, millise jälje soovite maailma jätta. Teie populaarsus hakkab hüppeliselt tõusma, sest niipea, kui Päike siseneb Kaljukitse, langeb see kokku Jupiteriga Jääras, mis võib viia suure rahalise eduni, kui mängite oma kaardid õigesti välja. Kiire rikastumise skeemidele lootma jäämine oleks aga selle energia raiskamine, sest see võib olla ka ilus võimalus rikkust teistega jagada.

23. detsembril on noorkuu Kaljukitses, mis annab motivatsiooni moodustada meeskond ja tugevdada oma sotsiaalset haaret. Lõppude lõpuks on teie tuttavate võrk teie netoväärtus. Kui olete valmis praegu teistega koostööd tegema, võib see mõne kuu pärast viia võimsa tulemuseni.

Ent kuna Merkuuri retrograadsus algab 29. detsembril, võite tunda end mõnevõrra häirituna oma võimes luua oma kolleegide ja sotsiaalmeediaühendustega vabalt voolav dünaamika. Ärge oodake, et saate üleöö kuulsaks ning kogute kohe sotsiaalmeedias tuhandeid jälgijaid, sest jälgijate kogumine võib kesta palju kauem.