Aprilli horoskoop sisaldab Merkuuri retrograadset liikumist ja täielikku Päikesevarjutust.
Kas olete selleks valmis? Kui retrograadne Merkuur alustab 1. aprillil oma tagurpidi liikumist läbi isepäise Jäära, toob ta endaga kaasa kolm ja pool nädalat kestva talle iseloomuliku logistilise kaose. Ka Jäära hooaeg kestab kuni 19. aprillini, nii et me kõik tunneme seda ägedat ja tulist energiatõuget. Veenus suundub 5. aprillil ka Jäärasse, muutes meid enesekindlamaks suhetes selle poole püüdlemisel, mida tahame. Kuid selle kuu kirss tordil on täielik päikesevarjutus Jääras 8. aprillil, mis paneb kõik sodiaagimärgid oma hirmudest üle saama, et nad suudaksid oma tõelise tee täielikult omaks võtta. Varjutusjärgsed päevad pakuvad silmi avavat Merkuuri täpset ühendust Päikesega, aga ka liitu võitlusliku Marsi ja piirangute planeedi Saturniga, mis moodustavad Kalades intensiivse ühenduse. See annab meile vaimse selguse ja keskendumise tõuke, mis aitab meil hoida oma pikaajalisi eesmärke. Kuid see võib tekitada ka tunde, et miski ei liigu piisavalt kiiresti, nii et pidage meeles – kannatlikkus viib teid praegu kaugele.

Energiad hakkavad muutuma 19. aprillil, kui algab Sõnni hooaeg, mis aitab meil asju mõistliku kiirusega teha ja olla püsivad. Järgmisele päevale langeb üks aasta suurimaid astroloogilisi hetki ja see on üks kord elus esinev seos õnneliku Jupiteri ja elektrifitseeriva Uraani vahel Sõnnis. Pöörake tähelepanu raha, rikkuse ja ressursside ümber toimuvatele muutustele, et need tõesti saaksid õige vormi. 23. aprillil on Skorpionis täiskuu, puhastades ära energeetilise rämpsu, mille varjutushooaeg meist viimase kuu jooksul välja raputas. Merkuuri retrograad lõpeb kaks päeva hiljem, nii et suhtlusega seotu peaks jõudma tagasi õnnelikuma faasi juurde. Kuu lõpus, 29. aprillil, siseneb Veenus oma kodusesse Sõnni tähtkujju, millele järgneb järgmisel päeval Marss, mis siseneb Jäärasse (samuti selle astroloogiline kodubaas). Suhete osas toob see kaasa imelise õhkkonna, nii et nautige aprillikuu lõppedes sellega kaasnevat põnevust.

kuuhoroskoop oktoober 2023
JÄÄR

Võib-olla on käes teie sünnipäevahooaeg, kuid Merkuuri retrograadsus algab teie tähemärgis kohe, kui kuu algab, nii et teie horoskoop 2024. aasta aprilliks sisaldab sama palju draamat kui ka põnevust. Kuigi retrograad võib signaale segada ja raskendada teie mõtte tõhusat edastamist, tabab romantiline Veenus teie märki 5. aprillil, suurendades teie võlu ja muutes inimeste kiindumuse võitmise lihtsaks. Valmistuge kuu teisel nädalal intensiivseks tegevuseks, sest 8. aprilli Päikesevarjutus teie tähemärgis lööb sisse nagu muutuste välgunool, mis sunnib teid ületama oma nõrkusi ja omaks võtma teile oma Jäära vapruse. Tekkimas on uued algused, kuid peate võitlema oma õiguse eest neid järgida. Mõni päev hiljem võib Merkuuri täpne liit Päikesega pakkuda mõningaid selgitavaid varjutusjärgseid teadmisi.

See varjutus toob küll kaasa udusust, kuid kuna Sõnni hooaeg 19. aprillil läheneb, peaksite tundma end tasakaalukamalt ja enesekindlamalt selle suhtes, millised näevad välja teie järgmised sammud. Ootamatud rahalised nihked või üllatuslikud õnnistused tabavad teid ka just sel ajal, nii et otsige ebatavalisi võimalusi oma sissetulekute suurendamiseks või millegi väärtusliku leidmiseks – eriti 23. aprilli täiskuu ajal. See on pikk ja kaootiline kuu Jäärade jaoks, kuid 30. aprillil saate suure energiatõuke, kui Marss siseneb teie tähtkujju, tuues kaasa piisavalt motivatsiooni oma kevadiste eesmärkide saavutamiseks.

Lugege oma täispikka 2024. aasta horoskoopi SIIT.

SÕNN

Jäära hooaeg toob teie unisesse kaheteistkümnendasse majja palju tegevust, sealhulgas segadust tekitava, 1. aprillist retrograadselt liikuma hakkava Merkuuri udu, mis toob kaasa vajaduse tegeleda enesevaatlusega. Kuid puhake, kuni saate, sest kui teie kosmiline valitseja Veenus ühineb 5. aprillil Päikese ja retrograadse Merkuuriga, annab see teile võimaluse mõtiskleda oma väärtuste üle ja uurida, mis on teie jaoks tõeliselt oluline. 8. aprilli päikesevarjutus nõuab veelgi rohkem eneseanalüüsi ja hingeotsinguid, nii et leidke aega üksinda olla, et saaksite oma tundeid töödelda ning pöörata rohkem tähelepanu universumi märkidele ja sümbolitele.

Teie talveuni lõpeb 19. aprillil, kui Päike siseneb teie tähtkujju ja kuulutab teie hooaja avatuks. Järgmine päev on eepiline, sest õnnetoov Jupiter ühendub sel sajandil ainsat korda uuendusliku Uraaniga teie tähemärgis ja see haruldane joondus võib teid tõesti mugavustsoonist välja lükata. Kui olete tahtnud proovida midagi ootamatut või katsetada oma välimuse või identiteediga, siis nüüd on õige aeg seda teha. Mõni päev hiljem soovitab täiskuu teie partnerlussektoris oma vanad suhtemustrid maha jätta, et kohaneda teie praeguse kasvuspurdiga. Ja lõpuks, aprillikuu lõppeb kõrgel noodil, kui Veenus tabab teie tähtkuju 29. aprillil, andes teile tõelise sära.

Lugege oma täispikka 2024. aasta horoskoopi SIIT.

KAKSIKUD

Teie seltskondlik elu on sel kuul tegus, eriti just siis, kui teie kosmiline valitseja Merkuur alustab 1. aprillil retrograadset liikumist. Hoiduge oma sõpruskonnas draamadest ja jääge teistega koos töötades avatud meelega. 8. aprilli päikesevarjutus aitab teil ületada minevikupiiranguid, mis puudutavad ideaalset tulevikku ja viise, kuidas saate selle visiooni elluviimiseks teistega koostööd teha. Paar päeva hiljem toimuv Merkuuri täpne liit Päikesega aitab teil oma mõtetes lahendusi leida, nii et istuge koos kõige ettetulevaga maha ja laske asjadel selgineda.

Sõnni hooaeg algab 19. aprillil, leides Päikese teie unisest kaheteistkümnendast majast, ning kutsudes esile vajaduse keskendumise ja enesevaatluse perioodi järele. Teie seltskonnakalender võib olla endiselt broneeritud ja hõivatud, kuid veenduge, et leiate ka mõne rahuliku aja üksiolemiseks. Eriti oleks seda vaja 23. aprilli täiskuu ajal. See on suurepärane aeg, et puhastada oma ajakava hinge vaevavatest kohustustest ja teha ruumi oma aja paremaks kasutamiseks. Varuge kindlasti energiat ka tööks, sest planeet Marss veedab suurema osa kuust teie karjäärisektoris, aidates teil oluliste projektide kallal töötada ja ellu viia ühtseid eesmärke, mille nimel tulevikus töötada.

Lugege oma täispikka 2024. aasta horoskoopi SIIT.

VÄHK

Aktiveerige bossirežiim, sest teie karjäär on sel kuul hüppeline ja teie horoskoop aprilliks sunnib teid ohje haarama. Merkuuri retrograad algab 1. aprillil, seega olge ettevaatlik uute tööprojektide alustamisel või suurte professionaalsete otsuste tegemisel. Parim on oodata asjad ära ja vaadata kuu lõpus oma ideed värske pilguga uuesti läbi. Kuid see ei tähenda, et teie avalikkusele suunatud tee üldse ei muutuks, sest 8. aprilli päikesevarjutus võib teid proovile panna, avaliku esinemisega seotud hirmudest üle saama ja oma sisemist sabotööri purustama. On aeg oma autoriteeti kehtestada ja oma juhtimisoskused avalikkuse ette tuua.

19. aprillil saabuv Sõnni hooaeg toob tervitatava tempomuutuse, inspireerides teid oma karjäärikaosest väljuma meeldivate seltskondlike sündmuste ja lõbusate seltskonnakohtumiste kaudu sõpradega. Teie kogukond võib praegu erilisel ja ootamatul viisil kasvada ja muutuda, nii et olge avatud meelega. 23. aprillil Skorpionis olev täiskuu on ideaalne aeg pea ees oma kireprojektidesse sukeldumiseks. Õnneks lõpeb Merkuuri retrograad paar päeva hiljem, nii et saate oma karjääripüüdluste juurde tagasi pöörduda ja oma eesmärkide poole liikumist jätkata. See muutub veelgi lihtsamaks 30. aprillil, kui Marss jõuab ka teie ambitsioonikasse kümnendasse majale. Tehke oma unistused teoks.

Lugege oma täispikka 2024. aasta horoskoopi SIIT.

LÕVI

Kuna sel kuul on mõne tulemärgi territooriumil palju tegevust, on teie horoskoop aprilliks täis intensiivset tegevust. Asjad saavad alguse Merkuuri retrograadiga teie filosoofilises üheksandas majas, andes teile võimaluse oma praeguse maailmavaate üle järele mõelda ja uurida kõrgemaid huvisid, mis aitavad teie senist maailmapilti muuta. Päikesevarjutus 8. aprillil tabab teie diagrammi sama piirkonda, sunnib teid töötama läbi piiravate uskumuste elu kohta ja joonduma kõrgema vibratsiooniga väljavaatega. On aeg järgida universumi märke ja astuda otsustav samm. Rohkem selgust võib saada pärast varjutust, kui teie kosmiline valitseja Päike loob 11. aprillil ühenduse retrograadse Merkuuriga.

Sõnni hooaja pragmaatilised võnked 19. aprillil sunnivad teid end kurnama ja tööle asuma, kuna Päike liigub teie karjäärisektorisse ja seab teie tööelu tähelepanu keskpunkti. Umbes sel ajal võivad teieni jõuda justkui imeväel mitmekülgsed võimalused ja õnnelikud sidemed võivad tekkida kohtadest, mida te poleks neid oodanudki. Üllatusi on külluses! Mõni päev hiljem saabuv täiskuu on hea aeg kõikvõimaliku eraelu pagasiga tegelemiseks ning peredraama või koduste võitluste lahendamiseks. Tunnete end paremini, olles valmis oma andeid näitama, kui teil pole emotsionaalseid stressitekitajaid.

Lugege oma täispikka 2024. aasta horoskoopi SIIT.

NEITSI

Neitsi aprill tõotab teid kanda nii emotsionaalsetesse sügavustesse kui ka hüpata kõrgustesse, eriti seetõttu, et teie valitsev planeet Merkuur hakkab 1. aprillil retrograadselt liikuma. Sellest hoolimata on aprilli esimesed päevad teie suhetes unelev aeg. Oodake, et päikesevarjutuse toimumise ajaks 8. aprillil olete oma sügavaimates tunnetes selgusele jõudnud, sest see on aeg oma isiklikud piirid ümber hinnata ja oma kõige keerulisemate segaduste allhoovusi lahendada. Teil ei jää muud üle, kui seista silmitsi oma kapis olevate luukeredega, kuid uskuge, et see aitab teil vabaneda emotsionaalsetest köidikutest ja saavutada suurem iseseisvus. Mõni päev hiljem pakub Merkuuri täpne liit Päikesega selgust, mis aitab teil kosmilise kaose keskel jõudu leida.

Kui Päike siseneb 19. aprillil kaasmaamärki Sõnni, olete valmis päikesevarjutuse raskused maha raputama ja suurema seiklustunde omaks võtma. Ootamatud vaatenurgad ja kogemused võivad muuta teie maailmapilti võimsal ja üllataval viisil, nii et olge avatud uutele ideedele ja juhuslikele sündmustele. Mõni päev hiljem saabuv täiskuu annab teile võimaluse oma mõtteid ümbritsevate inimestega jagada. Veelgi lihtsam on end väljendada, kui Merkuuri retrograad 25. aprillil lõpeb. Rääkige tõtt!

Lugege oma täispikka 2024. aasta horoskoopi SIIT.

KAALUD

Suhted on sel kuul esiplaanil, kuid teie aprilli horoskoop nõuab ka tasakaalu. Jäära hooaeg valgustab teie pühendumusele orienteeritud seitsmendat maja ja ka Merkuur hakkab seal alates 1. aprillist retrograadselt liikuma. Võite selle kuu esimesel etapil uuesti üle vaadata minevikuprobleemid või lahkarvamused partneriga, nii et olge suhtlemisel eriti teadlik. Teie kosmiline valitseja Veenus liitub Jäära peoga 5. aprillil ning õnneks aitab selle planeedi kohalolek teil draamasid ära hoida. 8. aprillil toimub teie suhtesektoris päikesevarjutus, mis palub teil loobuda inimestele iga hinna eest meeldida tahtmisest ja hakata reaalselt väljendama seda, mida ise tegelikult soovite ja vajate.

Sõnni hooaja lähenedes tekib teil palju selgem ettekujutus selle kohta, mis suunas soovite liikuda ja saatuslik joondus võib mõjuda, aidates teil tükid üles korjata ja aru saada, mida on vaja teha. 23. aprilli täiskuu tagab, et hoiate ka oma rahaasjadel silma peal, seega kontrollige oma pangakontot ja proovige olla teadlik tarbetutest kuludest, mis võivad teie sissetulekuid vähendada. Kuu viimastel päevadel lahkub romantiline Veenus teie partnerlustsoonist, kuid 30. aprillil asendub ta kohe kirgi kütva Marsiga. Kuna ka Merkuuri retrograadsus on lõppenud, on nüüd ideaalne aeg teha samme oma õppetundide järgi, mille saite viimase kuu jooksul.

Lugege oma täispikka 2024. aasta horoskoopi SIIT.

SKORPION

Teie aprilli horoskoop ühendab võrdselt äri ja naudingu. Jäära hooaeg paneb teie igapäevaste kohustustele tuld alla, kuid 1. aprillil algava Merkuuri retrograadi tõttu võib kalendri tasakaalustamine ja plaanidega kursis püsimine osutuda pisut keeruliseks. Nii et andke endale pisut liikumisruumi asjades, mis puudutavad teie töökoormust ja ajakava. Selline paindlikkus tuleb kasuks 8. aprilli päikesevarjutuse ajal, mis võib teie rutiini täielikult raputada, sundides teid mugavustsoonist välja astuma ja silmitsi seisma sellega, mida olete vältinud. Muutus ei ole lihtne, kuid mõnikord vajame seda kasvamiseks.

Partnerlussuhted on kesksel kohal 19. aprillil, kui Sõnni hooaja Päike liigub teie seitsmendasse, pühendumiste majja. Mõned äkilised muutused või nihked teie suhte dünaamikas võivad teie maailma raputada, nii et hoidke meel avatud ja proovige kogu protsessi rahulikult võtta. Pidage meeles, et muutused võivad olla põnevad ning mis tahes üllatused ka ees ootavad, tunnete end lõpuks tugevamana. Mõni päev hiljem, 23. aprillil, toimub täiskuu, mis pakub teile transformatiivset hetke, et heita maha oma vanad taagad ja jätta endast maha nägemused, mis lihtsalt enam ei ühti uue teiega. Kui Veenus ühineb 29. aprillil teie suhtetsoonis Päikesega, muutuvad suhted inimestega veelgi paremaks.

Lugege oma täispikka 2024. aasta horoskoopi SIIT.

AMBUR

Kui Päike paistab suurema osa kuust tulemärgis Jääras, lubab teie aprilli horoskoop kirge, põnevust ja palju sädelevaid nihkeid. Isegi Merkuuri retrograadsus ei saa teie tuju rikkuda, kuigi see algab juba 1. aprillil. Päikesevarjutus 8. aprillil sunnib teid mõistma, mis paneb teie südame tõeliselt laulma, nii et on aeg lõpetada teistele meele järele olemine ning nende teenindamine. Elage oma tõekspidamiste järgi ja rääkige sellest ka teistele inimestele. Varjutusjärgsel nädalal võite saada uuesti inspiratsiooni vana kireprojektiga tegelemiseks.

Sõnni hooaeg valgustab teie vastutusele keskendunud kuuendat maja alates 19. aprillist ja järgmisel päeval kohtub teie traditsiooniline valitseja Jupiter šokeeriva Uraaniga, mis on harvaesinev ja haruldane kooslus. Muudate seda, kuidas praegu asju teete ja kuigi see võib kaasa tuua kaootilise ajakava ja segaduse rutiinis (lisaks sellele, et Merkuuri retrograad tekitab niigi endiselt segadust), võivad tulemused tuua teie päeva rohkem produktiivsust. Usaldage protsessi! Mõni päev hiljem võite täiskuu ajal tunda end väsinuna, nii et tehke harjumuste muutmisest paus ja laske endal sukelduda sügavale vaimsetesse mõtetesse. Sisekaemus on nüüd vaat et kohustuslik. Saate oma tugevuse tagasi 30. aprilliks, kui Marss tabab teie kohtingusektorit, suurendades teie soovi kire ja põnevuse järele.

Lugege oma täispikka 2024. aasta horoskoopi SIIT.

KALJUKITS

Kui sel kuul planeetide kaos on vaibunud, soovitab teie aprilli horoskoop Kaljukitsel leida kohti, kus saate puhata. Jäära hooaeg valgustab teie peresektorit ja 1. aprillil algava Merkuuri retrograadi tõttu võite avastada, et kodune draama võib pinnale tõusta. Keskenduge konfliktide lahendamisele lähedastega ja vabastage end püsivast emotsionaalsest pagasist. 8. aprilli päikesevarjutus palub teil oma minevikku läbi töötada, et saaksite oma tuleviku omaks võtta, seega tegelege enesehooldusega ja võtke piisavalt aega järelemõtlemiseks. Mõni päev pärast varjutust loob teie kosmiline valitseja Saturn ühenduse teie sidesektoris adrenaliinirohke Marsiga. Valige oma sõnu targalt ja liikuge oma plaanidega ettevaatlikult edasi, sest just praegu on teie tegudel püsiv jõud.

Kui Päike siseneb 19. aprillil Sõnni märki, võnked muutuvad ja tunnete end rohkem inspireerituna oma kirgedega ühenduse loomiseks ja elurõõmude maksimeerimiseks. 23. aprilli täiskuu tõmbab teie tähelepanu ka teie sõprussuhetele ja kogukonnale, nii et olge endaga aus ja mõelge, kas ümbritsete end inimestega, kes tahavad näha teie edu või mitte. Tõelised sõbrad tunnevad siirast rõõmu ka teie edu üle, mille saavutanud olete, mitte ei kadesta teid. Kuu viimastel päevadel tabab Veenus ka teie kohtingusektorit, tuues suhetesse kergust ja sädet.

Lugege oma täispikka 2024. aasta horoskoopi SIIT.

VEEVALAJA

Te ei karda kunagi olla teie ise, kuid aprillikuu paneb teid rääkima uutel võimsatel viisidel. Sellel kuul on palju kosmilist tegevust, mis valgustab teie suhtlustsooni, sealhulgas Merkuuri retrograadne periood, mis algab 1. aprillil. Mõelge enne teadlikult läbi, kui rääkima hakkate, kuna väga lihtne on asjadest valesti aru saada või teised saavad teist valesti aru. Nädal hiljem toimuv päikesevarjutus kutsub teid silmitsi seisma oma hirmudega, mis puudutavad teie tõelist mina. On aeg kuulata universumit ja töötada oma vaimsete blokkide ületamise kallal, et saaksite hakata oma ideid väljendama.

Kogu see töö endaga annab võimaluse 19. aprillil Sõnni hooaega jõudes sisekaemusperioodiks. Nüüd on käes aeg hakata tegelema mitte ainult oma ideede, vaid ka emotsioonidega. Teie kosmilise valitseja Uraani ja õnneliku Jupiteri ühendus järgmisel päeval võib kaasa tuua kõikvõimalikke muutusi. Ärge põgenege mineviku eest, sest sellel on nüüd palju ootamatuid õppetunde. Mõned võimalused karjääriuuendusteks võivad tekkida 23. aprilli paiku, kui täiskuu valgustab teie ambitsioonikat kümnendat maja, võimaldades teil oma töös rohkem edu saavutada. Kasvate mitmel viisil, nii et leidke oma enesekindlus ja laske sellel särada.

Lugege oma täispikka 2024. aasta horoskoopi SIIT.

augustikuu horoskoop
KALAD

Teie 2024. aasta aprilli Kalade horoskoop võimaldab teil uurida igasuguseid põnevaid ja loomingulisi uusi ideid, eriti kuna Veenus joondub kuu esimesel nädalal teie tähemärgi valitseja unenäolise Neptuuniga. Kuid peate keskenduma ka mõnele praktilisele küsimusele, kuna teie finantssektorit tabab Merkuuri retrograad, mis saab alguse 1. aprillil. Sellel kuul raha kulutades tehke seda läbimõeldult, kuna uute investeeringutega seoses on lihtne vigu teha. Rääkides rahast, siis 8. aprilli päikesevarjutus palub teil hakata tervendama kõiki energeetilisi blokke või tundlikke kohti, mis võivad teid takistada tõelise külluse omaksvõtmist. Kas olete selleks valmis või mitte, on aeg alustada oma taseme tõstmist.

Tunnete end eriti jutuka ja inspireerituna 19. aprillist, kui algab Sõnni hooaeg, eriti seetõttu, et teie traditsiooniline valitseja Jupiter joondub teie suhtlussektoris metsiku Uraaniga järgmisel päeval harvaesinevas ühenduses. Oodake, et teid tabab põnevate uute hiilgavate ideede voog või pidage ebatavalisi vestlusi. Ükskõik, mis ette tuleb, ükskõik kui üllatav see on, võite uskuda seda, et see võib viia millegi tulusa ja nauditavani. Mõni päev hiljem viib täiskuu kaasveemärgis Skorpionis teie mõtted silmaringi laiendamisele, inspireerides teid lahti laskma vanadest uskumussüsteemidest, et teha ruumi filosoofilisele särale. Motivatsioonitõuget oma unistuste ideede kallal tegutsemiseks tunnete kuu lõpus, kui kaasahaarav Marss ühendab jõud teie kosmilise kaasvalitseja Neptuuniga. Kasutage seda loovust hästi.

Lugege oma täispikka 2024. aasta horoskoopi SIIT.