Jäär

Kaksikute hooaeg hoiab teid hõivatuna rohke töö ja seltskonnas veedetud ajaga, nii et teie juuni horoskoop lubab teile väga tihedat kalendrit. Teie lõputuna näiv energia tagab, et suudate kõigega ka sammu pidada.

Kuu algab 3. juunil seiklushimulises Amburis täiskuuga, mis aitab teil tagasi astuda, et näha suurt pilti ja ühenduda kõrgemate püüdlustega. Need valgustavad kuukiired pakuvad teile täpselt seda perspektiivi, mida te praegu vajate – ja teie valitseva planeedi Marsi õnnelik kuutrigoon lisab teie eesmärkidele jõudu juurde. Sirutage end tähtede poole ja andke oma soovidele rohkem ruumi.

Valmistuge ka selleks, et teie suhted 5. juuni paiku hoo sisse saavad – kui Veenus siseneb tulemärgi kaaslase Lõvi territooriumile ja valgustab teie viiendat maja. Teie kosmiline valitseja Marss on ka ülejäänud kuu Lõvis ning ennustab suhetes üldiselt väga head seisu. Olge kõikjal loominguline. Ka teie seltskondlik elu saab hoo sisse, kuna 11. juunil jõuab teie suhtlussektorisse jutukas Merkuur. On aeg hakata suhtlema sõpradega ning looma rohkem sidemeid ümbritseva maailmaga. Noorkuu Kaksikutes 18. juunil on ideaalne aeg oma tõelise minaga ühenduse loomiseks ja oma hääle leidmiseks. Tehke seda, rääkides näiteks oma tunnetest usaldusväärse sõbraga või pidades lihtsalt päevikut. Igal juhul on noorkuu ajal tehtud rituaal suurepärane idee, kuna see on ka ideaalne viis tervitada vesist Vähihooaega, mis algab 21. juunil. Tundliku Vähiga Päikese käes viibimine paneb teid mõistma, et tuleb veidikeseks aktiivsest suhtlusest paus teha, et saada kontakt oma emotsionaalse poolega ja olla suvesse üleminekul enda vastu leebe. Te pole harjunud enda vastu nii leebe olema, kuid me kõik vajame vahel pehmust ja kaastunnet. Tunnete end veelgi rohkem endasse süüvinuna, kui Merkuur ühineb Päikesega teie neljandas majas 26. juunil. Vajadusel pidage maha mõni silmast silma vestlus või kuulake mõnd nostalgilist muusikapala või vaadake filme, mis annavad teile vajaliku mugavustunde.

Lugege oma täispikka 2023. aasta horoskoopi SIIT.

SÕNN

See kuu algab maagiliselt, kuna õnnelik Jupiter ja põhjasõlm ühenduvad teie tähemärgis 1. juunil – aspekt, mida pole Sõnnis juhtunud peaaegu sajandi jooksul. See on suurepärane vaimse joondumise hetk, mis aitab kaasa Jupiteri aastapikkusele perioodile teie tähemärgis (mis algas mai keskel) ja on ilus avapauk teie 2023. aasta juuni horoskoobis.

Kaksikute hooaja jooksul aktiveerib Päike teie ressurssidele keskendunud teise maja, keskendudes suurema osa kuust rahale, luksusele ja materiaalsusele. Kuid täiskuu Amburis 3. juunil nihutab teie fookuse energilisematele asjadele. Praegu on teil võimalus kogeda sügavaid tõdemusi ja uurida oma psüühika varjatud osi, nii et ärge kartke oma soovidesse süveneda. Seda vibratsiooni võimendab järjekordne intensiivne side teie tähemärgis, seekord metsiku Uraani ja vaimse planeedi Merkuuri vahel. Tõenäoliselt tuleb praegu pinnale üllatavat teavet, nii et oodake ootamatut.

Kui Merkuur 11. juunil Kaksikutesse siseneb, mõtlete oma rikkusele ja väärtusele, mistõttu võib olla kasulik rääkida oma rahalistest eesmärkidest või üldistest väärtustest usaldusväärsete isikutega. Kui olete mõne idee välja mõelnud, viige see ellu Kaksikute noorkuu ajal 18. juunil. See kuu on fantastiline aeg investeeringu tegemiseks, eelarve koostamiseks või muul viisil raha ja sissetulekute kasvatamiseks. Seadke end edu saavutamiseks valmis, viies ellu mõned suvised säästueesmärgid.

Kui suvest rääkida, siis ametlikult algab see 21. juunil – samal päeval, mil Päike siseneb Vähisse. See Päikesemuutus on värskendav tempomuutus, mis värskendab teie sotsiaalset energiat ja inspireerib teid ümbritsevate inimestega autentsemalt suhtlema. See on suurepärane aeg, et jõuda vanade sõprade, õdede-vendade või teiste lähedasteni, eriti kui Merkuur tabab teie suhtlussektorit 26. juunil. Uus hooaeg toob teid suurel määral oma kestast välja, Sõnn, nii et võtke omaks oma lahkuv pool ja nautige suve.

Lugege oma täispikka 2023. aasta horoskoopi SIIT .

KAKSIKUD

Head Päikese tagasipöördumist meie kosmilisele Kaksikule! Päike valgustab teie tähemärki kuu esimestel nädalatel, nii et teie 2023. aasta juunikuu Kaksikute horoskoop tõotab põnevaid algusi, rohkem energiat suhtlemiseks ja palju uusi ideid.

See hooaeg on teiega seotud, Kaksikud, see on tõsi. 3. juunil Amburis toimuv täiskuu heidab aga valgust teie suhetele, tuues esile sidemed teie ja teie lähimate sõprade vahel. Kas teie partnerid soodustavad teie kasvu või takistavad teie vabadust? Nüüd on aeg seda hinnata. Kui leiate, et peate tegema mõningaid kohandusi või teil on vaja südamest südamesse rääkida, on asjadest rääkimine lihtsam, kui Veenus kaks päeva hiljem teie suhtlussektorisse jõuab. Iluplaneet lisab ülejäänud kuu jooksul kõigile teie tunnetele lusikatäie suhkrut, seega väljendage end avameelselt ja näete, et inimesed on teie sõnadele vastuvõtlikud.

Südamest südamesse suhtlemine on üks asi, kuid 11. juunil, kui teie valitsev planeet Merkuur siseneb teie tähtkujju, lähete täielikku sotsiaalse suhtluse režiimi. Teie vaimsed akud on nüüd täielikult laetud ja olete täis uusi ideid ja sotsiaalset vastupidavust. Ka ajastus on suurepärane, sest iga-aastane noorkuu Kaksikutes 18. juunil on ideaalne selleks, et seada oma mõtted millelegi uuele või teha esimene samm praeguste plaanide realiseerimise suunas. Merkuur harmoneerub selle kuu jooksul Veenusega, nii et ka seltskondlik aeg on lõbus ja lihtne.

Kui jätate 21. juunil Kaksikute hooaja seljataha, märkate, et teie tähelepanu liigub praktilistele rahanduse ja ressurssidega seotud küsimustele. Juuni viimane osa on kasulik rahapaigutuste tegemiseks või eelarve koostamiseks, et korvata sünnipäevahooaja priiskamine. Alustage kulutamist veidi läbimõeldumalt ja veenduge, et te ei raiskaks oma raha kergemeelsustele – teil on hea meel, kui saate suveks midagi kõrvale panna! Kui kogu see rahajutt kattub teie karjääri puudutavate küsimustega, siis teadke, et kui 30. juunil algab Neptuuni retrograad, on lihtsam realistlikult mõelda ja oma ametialased plaanid realiseerida. Olge avatud uutele ideedele, kuidas oma sissetulekuid suurendada.

Lugege oma täispikka 2023. aasta horoskoopi SIIT.

VÄHK

Kuu algab veidi aeglaselt ja uniselt, kuid pärast Vähihooaja algust hindate seda, et teil on olnud aega lõõgastuda. Teie 2023. aasta juunikuu horoskoop alustab teie sünnipäevahooaega, seega olge parem valmis tegutsema.

Juuni algab magusa noodiga, sest ilu armastav Veenus kaunistab teie tähemärki oma harmoonilise kohalolekuga kuni 5. juunini. Veenuse ühendus unenäolise Neptuuniga 2. juunil heidab teie suhetele sära, nii et käes on aeg tegeleda suhtlusega.

Nautige seda aega, kuni saate, sest järgmisel päeval raputab Amburi täiskuu teid tõenäoliselt unest välja. Kuhjunud kohustused ja monotoonsena tunduv rutiin võivad äkitselt teis krambitunde tekitada ja panna end tundma piiratuna. Seega otsige võimalusi oma aja juhtimiseks sel moel, et teil oleks rohkem vabadust ja kasvuruumi. Vabanege tarbetutest kohustustest, mis võtavad väärtuslikku energiat, või halbadest harjumustest, mis hoiavad teid samades igavates tsüklites.

Täiskuu pagasist vabastamine tundub eriti vapustav juuni keskpaigas, sest sel kuul muutuvad asjad teie jaoks eriti sisekaemuslikuks ja te tahate kogu saadaolevat seisakut. Merkuur ühineb Päikesega teie unises kaheteistkümnendas majas 11. juunil, paludes teil oma vaimseid patareisid laadida. Intuitiivsus ja unenäod on järgmise paari nädala jooksul kõrgel tasemel, kuid võiksite loobuda planeerimisest, mis on liigselt detailidele suunatud või logistiline. Olete praegu rohkem oma alateadvusega kui ajakavaga seotud. Seda silmas pidades on 18. juuni noorkuu Kaksikutes ideaalne aeg maagiaks. Mõelge oma kavatsused suveks läbi ja tehke selle täitumiseks maagiat, mis teie soovidele positiivse suuna annab.

Olge siiski valmis oma krabikoorest välja tulema 21. juunil, sest see on suvine pööripäev ja Vähihooaja avalöök. Kui Päike on teie tähemärgis, tunnete end täielikult taastununa ja olete valmis Päikese käes lõbutsema. Möödunud nädalate hägusus hakkab tõesti selginema 26. juunil, kui jutukas Merkuur tabab ka teie märki. Tunnete end sotsiaalsemana ja teie aju kihab värsketest ideedest. 30. juunil toimuva Päikese ja Merkuuri ühenduse ajal oodake suurt selgushetke.

Lugege oma täispikka 2023. aasta horoskoopi SIIT.

LÕVI

Kui teie tähemärgis on terve kuu energiline Marss, olete hoogu saanud ja valmis suvesse sisse elama. Lõppude lõpuks on see teie hooaeg. Teie juuni horoskoop on algusest lõpuni tegevust täis, nii et tehke oma tempot, Lõvi.

Juuni algab teie karjäärisektoris suurepärase sidemega küllusliku Jupiteri ja põhjasõlme vahel, tuues teie tööelus võimaluse järgida oma unistusi. 3. juunil süütab täiskuu kaastulemärgis Amburis inspiratsioonileegid, tuginedes motivatsioonile, mida olete juba tundnud. Olete kogu Kaksikute hooaja jooksul hõivatud paljude kogukonnasuhete loomisega, kuid nüüd on aeg keskenduda iseendale ja puhuda elu sisse oma projektidele.

Kui rääkida suhetest, siis Veenus tabab teie tähtkuju 5. juunil, kuhu see jääb kogu ülejäänud suveks. Kui Veenus on teie kõrval, ei ole teil probleeme kõigile meeldida ja saada seda, mida teie süda ihkab. Pidage lihtsalt meeles, et Veenus seisab sel ajal silmitsi intensiivse Pluutoga, tuues esile mõned teie tumedamad soovid ja pannes pealiskaudseid tutvusi liiga olulisteks pidama. Püüdke sel nädalal mitte endale ega teistele kinnisideeks muutuda ning vältige võimumänge või äärmustesse laskumist.

Merkuur ühineb Päikesega teie sõprusele keskendunud üheteistkümnendas majas 11. juunil, muutes järgmised paar nädalat suurepäraseks suhtlemise ajaks, uute inimestega kohtumiseks ja teistega koostöö tegemiseks. 18. juunil, Kaksikute noorkuu ajal on teil eriti hea meel luua elavaid sidemeid ja vaimseid sõprussuhteid. Astuge välja ja öelge “jah” kõigile kutsetele, mis teile saadetakse. Te ei tea kunagi, millised uksed avanevad, kui teil on õiged kontaktid.

Pärast paari pingelist nädalat suhetes, töö- ja seltsielus toob 21. juunil toimuv suvine pööripäev ülejäänud kuuks vaiksema meeleolu. Vähi hooaeg kipub olema teie jaoks sisekaemuslik aeg, mis ideaaljuhul veedetakse end vaimselt laadides ja mõtiskledes. Te tunnete seda nihet tõeliselt, kui Merkuur Vähis ühineb Päikesega 26. juunil. Tõmmake pidurit, kirjutage oma tunded näiteks päevikusse ja mõelge kõigile hiljutistele sündmustele oma elus. Peate end laadima, enne kui Lõvi hooaeg järgmisel kuul ohjad enda kätte võtab.

Lugege oma täielikku 2023. aasta horoskoopi SIIT.

NEITSI

Teie 2023. aasta juuni horoskoop on ülimalt keskendunud karjääriküsimustele ja oma unistuste ülesehitamisele. Aga kas kogu aeg on töö ja ei mingit puhkust? Nii see siiski pole.

Alustate asju Kaksikute hooajal, mis tõstab teie karjääri tähelepanu keskpunkti ning toob teie tööellu palju värsket energiat ja sidemeid. Töö tegemine on sel kuul oluline ja teil on palju plaane, kuid 3. juunil Amburis toimuv täiskuu tuletab teile meelde, et peate tegelema ka asjadega kulisside taga. Kui teie eraelu on segane või teil on kodus stress, on avalikus sfääris raske hakkama saada, nii et töötage emotsionaalse koormuse vabastamise ja maja puhastamise kallal.
Kui tunnete, et täiskuu on teid valitud teelt välja viinud on teil piisavalt aega oma tööeesmärkide saavutamiseks uuesti sadulasse hüpata. Eriti just siis, kui teie kosmiline valitseja Merkuur järgneb 11. juunil Päikesele. Järgmised paar nädalat sobivad suurepäraselt oma ametialase trajektoori planeerimiseks või suurte projektide elluviimiseks. Noorkuu ajal Kaksikutes 18. juunil muutke oma karjäärilootused selgepiirilisteks kavatsusteks. Kui soovite külvata seemet uue ametikoha jaoks, on nüüd õige aeg. Seadke alus oma tulevaseks eduks.

21. juunil tähistame suvist pööripäeva ja alanud Vähi hooaja esimest päeva. See toob teie orbiidile lõbusaid sotsiaalseid võimalusi, pakkudes teile puhkust hiljutisest tööst. Tõenäoliselt tundub sõpradega veedetud aeg nüüd prioriteetsem ja saate inspiratsiooni luua oma kolleegidega paremaid suhteid. Kui teile tavaliselt meeldib oma asju üksi ajada, siis mõnikord aitab meeskonnatöö unistusi kiiremini ellu viia. Ja kui Merkuur siseneb 26. juunil Vähisse, tunnete end eriti avatud koostööle ja kogukonnasuhetele. Planeerige kuu viimasel nädalal mõni ajurünnak, lõbus happy hour või kohtumine oma meeskonnaga.

Karjäärile ja sõprusele keskendudes võivad asjad suhete osas pisut unised tunduda, kuid taustal toimub vaikne tegevus. Nii Saturn kui ka Neptuun hakkavad sel kuul, vastavalt 17. ja 30. juunil, teie suhtesektoris retrograadselt liikuma. On aeg tegeleda oma partnerlussuhetega ja teiste ees võetud kohustusi üle vaadata. See järelemõtlemise periood kestab järgmised 4–5 kuud, nii et tehke suhted partneriga korda.

Lugege oma täielikku 2023. aasta horoskoopi SIIT.

KAALUD

Päike on intellektuaalses õhumärgis Kaksikutes, nii et pole ime, et teie horoskoop 2023. aasta juuniks avab teid uutele kogemustele, teabele ja seiklustele. See on suur kuu oma eesmärkide ja inimestega ühenduse loomiseks.

Kaksikute hooaeg paneb teid mõtlema laiemalt – teid huvitavad rohkem pikaajalised suured eesmärgid, selle asemel, et oma plaanides pisiasjadega tegeleda. Kuid 3. juunil Amburis olev täiskuu juhib teie tähelepanu praegusele hetkele, tuletades teile meelde kogu maagiat, mis teil ees on. Tühjendage oma peas, südames ja igapäevaelus ruum, et teie suurematel püüdlustel oleks rohkem ruumi lendu tõusta.

5. juunil siseneb teie kosmiline valitseja Veenus teie kogukonnakesksesse üheteistkümnendasse majja, andes eelseisvaks suveks põneva ja sotsiaalse meeleolu. Kuna Veenus toob teie sõprussuhetesse ja tulevikuplaanidesse harmooniat, olete valmis uute sidemete loomiseks ja meeskonna leidmiseks, kes toetab teie väärtusi, nägemusi ja loovust.

Kui kiirelt mõtlev Merkuur ühineb 11. juunil teie üheksandas teadmiste majas Päikesega, muutub teie aju justkui käsnaks, mistõttu olete valmis vastu võtma kõik kogemused, mida saate. Järgmised paar nädalat on suurepärane aeg uute huvide avastamiseks või oma oskuste uuendamiseks – olgu selleks siis kursusele registreerumine või mentoriga kohtumine. Muutke see konkreetseks kavatsuseks noorkuu ajal, 18. juunil. Teie valitseja Veenus vibreerib koos Merkuuriga koos selle kuuga, muutes teie tulevikunägemusi meeldivamaks ja tuues teie orbiidile olulisi ühendusi.

Vähi hooaeg algab 21. juunil, samal päeval kui suvine pööripäev ja see transiit toob teie karjäärisektorisse soojust ning energiat. Kui Merkuur 26. juunil liigub teie avalikkusele suunatud kümnendasse majja, keskendute veelgi rohkem professionaalsetele ettevõtmistele, muutes selle ideaalseks ajaks kasulike suhtlusvõrgustike loomiseks, ühtsema karjääritrajektoori kavandamiseks või uute ideede leidmiseks tööl. Kuulake kuu lõpus oma sisetunnet, sest Merkuur ja Päikese liit võib teie praegusesse teekonda selgust tuua.

Lugege oma täielikku 2023. aasta horoskoopi SIIT.

SKORPION

Teie 2023. aasta juuni horoskoop paneb teid sukelduma oma sügavale hinge ja psüühikasse ning seejärel jõudma oma kõige kõrgemate ambitsioonideni. Kuid teiesugusele intensiivsele veemärgile on need äärmused lihtsalt tavalised, kas pole?

Kuu algab kõrgel noodil, eriline joondus on küllusliku Jupiteri ja põhjasõlme vahel teie suhtesektoris. See võib kaasa tuua muutusi partnerlussuhetes. Ärge kartke liikuda tavapärasest mugavustsoonist kaugemale.

Täiskuu vabameelses Amburis suunab teie tähelepanu ajutiselt materiaalsele tasandile, tuues rahaasjad haripunkti ja kutsudes teid enda hüvanguks kulutama. Mentaalse Merkuuri ja ettearvamatu Uraani samaaegne seos võib tuua päevavalgele ka ootamatut teavet teie suhetes, seega võib selle muutuva täiskuu vooluga liikudes nii mõndagi muutuda.

Marss on teie karjäärisektoris terve kuu ja ühendub positiivselt täiskuuga, nii et olete ergas ja valmis takistusi vallutama, kui tegemist on ametialaste püüdlustega. 5. juunil liigub sinna ka iluplaneet Veenus, tuues teie töösuhetesse harmooniat ja lisades teile ülemuste silmis head mainet. Veenus pehmendab teie Skorpioni nõelavat olemust tööl, muutes teie konkurentsivõime sõbralikumaks ja teie enesekehtestamine tundub hirmutamise asemel muljetavaldav.

Teie niigi tugevad psüühilised jõud saavutavad haripunkti kuu keskel, kui Merkuur ühineb 11. juunil Päikesega teie salapärases kaheksandas majas. Häälestuge oma elus ämblikuvõrkude puhastamisele ja koristage oma kapis olevad luukered. Kasutage kogu seda vaimset sügavust müstilise noorkuu ajal 18. juunil.

Kas olete juba sellest emotsionaalsest intensiivsusest väsinud, Skorpion? Õnneks kutsub Vähi hooaeg teid sellest skorpionitunnelist välja roomama ja oma seikluslikku külge omaks võtma. Lõppude lõpuks on praegu suvi ja Päike on kaasveemärgis – seega on aeg avardada oma silmaringi ja võtta riske. Kui Merkuur 26. juunil järgneb Päikesele teie teadmiste himu üheksandasse majja, saate osa varjutööst uute kogemuste ja suviste reisiplaanide kasuks kõrvale jätta. Puhake!

Lugege oma täielikku 2023. aasta horoskoopi SIIT.

AMBUR

See kuu algab kosmiliste vibuküttide jaoks eriti põnevalt ning juuni horoskoop kutsub teid tasakaalustama oma suhteid, isiklikke eesmärke ja vaimsust. Saate sellega hakkama.

Alustame asja ülierilise joondusega, mis hõlmab teie valitsevat planeeti, õnnelikku Jupiteri ja põhjasõlme. See annab suurema selguse hetkes, mis puudutab teie igapäevast tööd ja seda, kuidas saate oma elueesmärgiga paremini vastavusse viimiseks kasutada väikseid harjumusi. Ja praegu oma suuremate eesmärkidega kontakti saamine on hea, sest iga-aastane täiskuu Amburis tõuseb 3. juunil, valades kuumaagiat üle teie kavatsuste. Suhted on Kaksikute hooajal teie jaoks suur teema, kuid see juunikuu palub teil pöörata kosmilise peegli enda poole ja keskenduda sellele, mida peate vabastama enne seda, kui saate täielikult tõusta. Pidage meeles, et teie identiteet areneb pidevalt!

Kui planeet Veenus jõuab 5. juunil teie seikluslikku üheksandasse majja, tunnete tõenäoliselt innustust riskida ja uute asjadega katsetada. Suhtlemine on suhetes esiplaanil kuu keskel, kuna Merkuur siseneb Kaksikutesse 11. juunil. See on suurepärane aeg, et algatada olulisi vestlusi ja jagada oma mõtteid selle kohta, mida soovite. Noorkuu Kaksikutes 18. juunil tabab ka teie pühendumusele orienteeritud seitsmendat maja, seega on teil nüüd võimalus suhetega seotud kavatsused ellu viia. See aeg annab võimaluse pöörata uus leht praegustes suhetes.

Suvine pööripäev toimub 21. juunil ja see on ka Vähi hooaja esimene päev. Vesine Vähk on tundlik ja emotsionaalne, nii et see aastaaeg kipub teie jaoks, Ambur, olema sisekaemuslikum. Kuid võib olla põnev oma sisemaailma struktuuri sügavamalt uurida, nii et sundige end olema haavatavam – iseenda ja oma partneritega. Kui Merkuur ühineb Päikesega teie kaheksandas majas 26. juunil, tunnete end inspireerituna, et vestelda rohkem oma soovide teemal. Te ei pea ilmtingimata mööda maailma ringi reisima, et kogeda uusi ja põnevaid asju. Mõnikord on põnevus teie sees.

Lugege oma täielikku 2023. aasta horoskoopi SIIT.

KALJUKITS

Teie juunikuu horoskoop on enamasti jahe, kuid sisaldab ka kosmilisi raputusi. Kaksikute hooaeg paneb teid oma igapäevaste rutiinide ja tööharjumuste järgi käima ning tõenäoliselt tunnete end selle kiirelt mõtleva õhumärgi energiaga rahul olevat.

Siiski peate oma tiheda töögraafiku tasakaalustama ka mõne seisakuga. 3. juunil Amburis olev täiskuu tabab teie sisekaemuslikku kaheteistkümnendat maja, mis toob esile teie vajaduse puhkuse järele. Te ei saa korralikult liikuda oma käegakatsutavate eesmärkide poole, kui te ei täida oma vaimset tassi, nii et see motiveerib teid tegema ruumi oma sisemisele minale säramiseks. Enesehooldus on just see, mida teile nüüd vaja on.

Kui 11. juunil siseneb mõistuspärane Merkuur Kaksikutesse, naasete ülesandeloendite juurde, nii et kasutage seda vaimse energia sissevoolu järgmistel nädalatel püsivate kohustuste täitmiseks. Pluuto taandub tagasi teie tähemärki samal päeval, nii et võite tunda, kuidas teisse naaseb intensiivsus, taaselustades mõningaid selle aasta alguses toimunud võimuvõitlusi. Õnneks tõotab noorkuu Kaksikutes 18. juunil edusamme ja tootlikkust – see on suurepärane aeg juurutada oma igapäevarutiini uus harjumus või seada paika suvised heaolukavatsused.

Teie valitsev planeet Saturn alustab samuti tagasiminekut 18. juunil ja li8igub teie suhtlussektoris järgmise nelja ja poole kuu jooksul tagasi, ajendades teid lihvima oma tõelist häält ja mõtisklema selle üle, kuidas olete teid ümbritseva maailmaga suhelnud. Saturn harmoneerub õnneliku Jupiteriga, kui ta liigub retrograadselt, mis süstib teisse pisut optimismi ja tuletab meelde, et te ei tohiks enda vastu liiga karm olla. Uskuge oma võimesse kasvada ja õppida.

Vähi hooaeg inspireerib teid keskenduma suhetele ja koguma rohkem kaastunnet enda ja teiste vastu. See juuni viimane osa on suurepärane aeg südamest südamesse vestlusteks kohustuste ja suhete piiride üle. Harjutage oma vajadustest rääkimist, olles samal ajal valmis kompromisse tegema.

Lugege oma täielikku 2023. aasta horoskoopi SIIT.

VEEVALAJA

Kuu algab Päikesega Kaksikutes, mis tähistab loovuse ja inspiratsiooni perioodi. Teie juuni horoskoop ütleb, et on aeg end väljendada ja lasta oma valgusel särada.

3. juuni täiskuu Amburis tõstab esile teie sõprussuhted ja tugisüsteemi, millega te end ümbritsete. Draama teie meeskonnas võib aidata selgitada, kas tunnete end oma praeguste sõprussuhetega kooskõlas või peate ehk otsima rohkem tuge mujalt. Vaimne Merkuur teeb täiskuu ajal iga-aastase ühenduse teie kaasaegse valitseja Uraaniga, tuues emotsionaalseid üllatusi või ootamatuid uudiseid.

Kui Veenus tabab teie partnerlussektorit 5. juunil, muudab see teie suhted meeldivamaks ja toob harmoonia teie lähimatesse sidemetesse. Selle transiidi esimesel nädalal seisab Veenus aga silmitsi intensiivse planeediga Pluuto, mis liigub praegu läbi Veevalaja ja alustab täieliku isiksuse revolutsiooni protsessi. Hoiduge kogemata partneriga võimuvõitluse vallandamisest või oma suhetes liigsest kinnisideest.

Rääkides Pluutost, siis 11. juunil liigub see teie tähemärgist välja ja esimest korda pärast märtsikuud sukeldub tagasi Kaljukitsesse. Võite tunda oma identiteediprobleemide suhtes survet, mis annab teile võimaluse töödelda mõningaid muutusi, mida olete hiljuti läbi teinud. Teiste retrograadsete uudiste kohaselt hakkab teie teine kosmiline valitseja Saturn vähem kui nädal hiljem retrograadselt liikuma, ajendades teid järgmisteks kuudeks oma rahalist seisundit põhjalikult üle aja vaatama.

Noorkuu Kaksikutes 18. juunil on ideaalne aeg, et asuda edasi liikuma mis tahes loominguliste ideedega, mis on viimastel nädalatel küpsenud. Suunake kogu oma inspiratsioon ja kirg noorkuu rituaalile ning proovige midagi uut. Teil on selleks piisavalt aega, kui Vähi hooaeg algab 21. juunil ja aktiveerib teie vastutusele keskendunud kuuenda maja. See kuu viimane lõik on suurepärane aeg tööga tegelemiseks või näiteks oma terviserutiinide täiendamiseks. Suvi on algamas produktiivselt.

Lugege oma täielikku 2023. aasta horoskoopi SIIT.

augustikuu horoskoop
KALAD

Teie juunikuu horoskoop pakub palju tundeid, palju intensiivsust, kuid ka palju nalja. Saate sel kuul natuke kõike, Kalad!

Asjad saavad alguse erilise joondusega, mis hõlmab külluslikku Jupiteri ehk teie traditsioonilist kosmilist valitsejat ja põhjasõlme. See side teie suhtlussektoris toob kaasa potentsiaali uueks ja elumuutvaks mõtteviisiks või saatusliku võimaluse rääkida oma tõde. Ärge hoidke end tagasi, sest Jupiter on seotud kasvuga.

Kaksikute hooaeg kipub olema teie jaoks sisekaemuslik aeg, kuid 3. juunil Amburis toimuv täiskuu saavutab teie säravas karjäärisektoris haripunkti. Ehkki võite viimasel ajal olla sügaval oma tunnetes ja mälestustes, juhib see seis teie tähelepanu avalikule elule ja toob kaasa põneva tööalase haripunkti. Otsige sõprade kaudu kasulikke sidemeid või tulusaid võimalusi. Kui Veenus siseneb kaks päeva hiljem teie vastutusele orienteeritud kuuendasse majja, tunnete end veelgi rohkem valmis oma ajakava korraldama ja oma karjäärieesmärkide nimel produktiivselt töötama.

Õnneks on Kaksikute hooaeg hea rööprähklemiseks, sest lisaks kõigele tegelete praegu ka suure emotsionaalse pagasi töötlusega. Kiirelt mõtlev Merkuur siseneb teie kodusesse neljandasse majja 11. juunil, nii et võite saada inspiratsiooni pereliikmetega ühenduse loomiseks või mõne koduse asja eest hoolitsemiseks, mis vajaksid tähelepanu. 17. juunil hakkab planeet Saturn teie tähemärgis retrograadselt liikuma ning see võib teile tunduda reaalsuskontrollina, kuid ärgitab lähikuudel ka oma identiteedi tugevat kasvu. Hiljem samal õhtul tõuseb Kaksikutes noorkuu, mis annab teile võimaluse saavutada oma elus rohkem mugavust ja emotsionaalset turvalisust.

Kui Päike siseneb 21. juunil kaasveemärgi Vähki ja kuulutab suvist pööripäeva, on aeg maha raputada kuu varasemast ajast tekkinud raskustunne ja võtta omaks oma mänguline pool. Valage oma energiat meeldivamatesse asjadesse nagu hobid või projektid, millega olete tahtnud ammu tegeleda. Olete tõesti valmis flirtima ja lõbutsema, kui Merkuur ühineb Päikesega 26. juunil Vähis. Kuu lõpus ootame loovat inspiratsioonihetke, mil läheneme sädelevale Merkuuri ja Päikese liidule.

Kuu lõppeb ametlikult Neptuuni retrograadsusega, mis algab teie tähemärgis 30. juunil. Neptuun on teie teine kosmiline valitseja ja kuna selle tagasipööramine toimub teie isiksusele keskendunud esimeses majas, on järgmised viis kuud hea aeg lahti lasta hirmust selle ees, mida teised teist arvavad. Jääge endale kindlaks.

Lugege oma täielikku Kalade 2023. aasta horoskoopi SIIT.