kuuhoroskoop oktoober 2023
JÄÄR

Jäär – teie detsembrihoroskoop sunnib teid tegutsema enne 2023. aasta lõppu.

Päike paistab sel kuul tulemärgikaaslases Amburis, nii et teie 2023. aasta detsember inspireerib teid jahtima kõrgemaid püüdlusi ja võtma omaks uusi kogemusi. Seiklused ja edu võivad olla teie päralt, kui olete avatud meele ja südamega.

Asjad hakkavad liikuma sellega, et 1. detsembril siseneb teie karjäärisektorisse nutikas Merkuur, mis teeb sellest nädalast sobiva aja olulise tööalase vestluse pidamiseks või oma pikaajaliste ametialaste plaanide üksikasjade silumiseks. 7. detsembril harmoneerub enesekindel Päike teie tähemärgis tundliku Chironiga (Komeet Chiron liigub Saturni ja Uraani vahel, seetõttu peetakse teda astroloogias maise ja taevase maailma sidemeheks, „taeva võtmeks“.), andes teile võimaluse näidata oma potentsiaali ja suunata oma edasiminekut. Teil on nii palju teistele õpetada ja maailmale pakkuda, nii et hakake varasematest väljakutsetest õpitut rakendama kõiges, mida teete.

12. detsembri noorkuu Amburis annab tõuke, et saaksite liikuda oma mugavustsoonist kaugemale. Päike ja Kuu joonduvad teie ägedaloomulise valitseja Marsiga, nii et kasutage võimalust ja tegutsege enne Merkuuri retrograadse liikumise algust samal õhtul. Kui see retrograad algab, peate võib-olla leppima tagasilöökidega karjäärieesmärkide saavutamisel või viivitustega oma projektis. Kuid tänu ühendusele Päikese ja Põhjasõlme vahel (Põhjasõlm on see “tundmatu”, mille poole liigume.) tunnete sügavalt kontakti ka oma vaimse eesmärgiga ja olete kindel võimes oma potentsiaali realiseerida.

Kaljukitse hooaeg algab 21. detsembril ja see kosmiline vibratsioon aitab teil oma ambitsioonidele praktilisemalt läheneda. Järgmise päeva Merkuuri ühendus Päikesega on ideaalne aeg oma eesmärke realistlikult hinnata ja lubada mõnel uusaastalubadusel teoks saada. 26. detsembri emotsionaalne täiskuu Vähis toob pinnale sentimentaalsed mälestused, nii et see on suurepärane aeg oma pere ja lähimate sõpradega mõnusalt koos aega veeta ja lõpetada aasta ühtekuuluvustundega.

Lugege oma täispikka 2023. aasta horoskoopi SIIT.

SÕNN

Päevad muutuvad lühemaks ja ööd pikemaks, seega on Sõnnidel käes soodne aeg detsembris oma kapis olevaid skelette läbi vaadata. See tuleb teile kasuks. Kui soovite uutesse kõrgustesse tõusta, peate vabanema osast pagasist, mis teid koormab.

Kuu alguses nihkub teie kosmiline valitseja, planeet Veenus, teie suhtesektorisse, muutes selle suurepäraseks ajaks oma suhete süvendamiseks ja paremaks muutmiseks. Nii Veenus kui ka intellektuaalne Merkuur ühinevad kuu esimesel kolmandikul teie tähemärgis Jupiteriga, inspireerides teid avama oma meelt ja südant uutmoodi asjade tegemise viisidele suhetes ja mujalgi.

Amburi hooaeg aktiveerib teie sügava ja keeruka kaheksanda maja (vaimne tervis, teiste inimeste vara maja) ning 12. detsembril algav noorkuu Amburis on ideaalne aeg sukelduda oma sügavamatesse kihtidesse ja süveneda iseendasse. See võib aidata teil näha, millised probleemid on teie praeguste suhete pinna all ning mis omakorda võimaldaksid teil seada õiged piirid ja saavutada olulisi läbimurdeid. Hiljem samal õhtul algab Merkuuri selle aasta viimane retrograad, mis pakub uusi vaatenurki vanadele olukordadele.

Kaljukitse hooaeg algab 21. detsembril, samal päeval kui talvine pööripäev ja Päikese käes olemine kaasmaamärgis inspireerib teid varjust välja astuma ning keskenduma kõigile võimalustele oma elus. On aeg avardada oma silmaringi ja sundida end avastama mõningaid kõrgemaid kutsumusi. Olete selleks valmis. Vähi täiskuu 26. detsembril on teie jaoks mõnusalt seltskondlik, mis sobib ideaalselt pereliikmetega südamlikuks kokkusaamiseks või sõpradega pühademeeleolus aja viitmiseks.

Aasta lõpeb veelgi rõõmsama noodiga, kuna õnneplaneet Jupiter lõpetab 30. detsembril teie tähemärgis retrograadi, võimaldades teil sujuvalt omaks võtta värskendava uue ellusuhtumise. Lisaks moodustab Jupiter koos Päikese ja Kuuga imelise trigooni, nii et suundute aastasse 2024, tundes kirge, põnevust ja olles enesekindel. Võite väga hästi heita kõrvale osa oma klassikalisest Sõnni kangekaelsusest ja eelistada nüüd avatumat lähenemist – uus aasta, uus sina!

Lugege oma täispikka 2023. aasta horoskoopi SIIT .

KAKSIKUD

Suhted ja partnerlus on teie jaoks sel kuul oluline teema, nii et 2023. aasta detsembri Kaksikute horoskoop on valmis vana hooaja sulgemiseks. Kuid olge ettevaatlik, sest Merkuur on retrograadselt saabumas ja see toob kaasa eksimise ja segaste tunnete võimaluse. Praegu on teiesuguste Merkuuri märkide jaoks eriti oluline asju aeglaselt võtta!

Teie suhtlemisaldis kosmiline valitseja Merkuur sukeldub kuu alguses kohe teie keerulisse kaheksandasse majja (vaimne tervis ja teiste inimeste vara), seega on detsembri esimene nädal ideaalne aeg täitmata lubaduste täitmiseks ja seni tasumata võlgade maksmiseks. Kui Merkuur varsti pärast seda ekspansiivse Jupiteriga ühenduse loob, võivad ilmneda rahalised segadused või tekkida ühised ärivõimalused, kuid ärge kirjutage alla millelegi liiga siduvale. See planeetide ühendus kordub Merkuuri retrograadse tsükli jooksul veel kaks korda, nii et uskuge, et on üksikasju, mis pole veel ilmnenud.

12. detsembril tõuseb teie partnerlussektoris noorkuu Amburis, seega tehke korda kõik, mis on seotud suhetega. Pidage vaid meeles, et Merkuuri retrograadsus algab ametlikult samal õhtul, nii et mõned väljaütlemata soovid või sügavad saladused võivad lähinädalatel väga hästi pinnale tõusta. Võtke asju aeglaselt ja ärge pühenduge millelegi, mille juurde te ei taha pikaks ajaks pidama jääda.

Talvine pööripäev saabub 21. detsembril ja see pimedam aastaaeg kipub olema teie jaoks, Kaksikud, rohkem sisekaemuslikum. Laske endal selgusele jõuda, mis on teie tunnete pinna all. See värske hooaeg annab teed ka võimsale Merkuuri liidule Päikesega 22. detsembril Kaljukitses. Suhte dünaamika võib tunduda segane, kuid see joondus toob hetke selguse, mis võib aidata teil mõista, kuidas asju maandatud viisil lahti harutada.

Mõni päev hiljem toob 26. detsembril Vähis toimuv täiskuu päevakorda rahaasjad. Laske käia ja tegelege soodsate pühadejärgsete pakkumistega või tegelege kviitungi olemasolul soovimatute ostude või kinkide tagastuspoliitikaga – teate küll, need on Merkuuri retrograadiga seotud asjad. Veenus tabab teie partnerlussektorit 29. detsembril, puistates teie suhetesse harmooniat ning siludes kõik retrograadist tingitud eksiarvamused.

Lugege oma täispikka 2023. aasta horoskoopi SIIT.

VÄHK

Väljas on küll talvine külm ja pakane, kuid õhus on ka erinevaid võimalusi suhetest rõõmu tunda. Peate lihtsalt suutma jääda oma igapäevaste kohustuste juurde ega laskma puhkusel oma produktiivsust minetada.

Teie suhted saavad hoo sisse kuu alguses, kui jutukas Merkuur tabab teie suhtesektorit 1. detsembril, millele järgneb Veenus, mis mõni päev hiljem valgustab teie viiendat maja. See on aeg uute inimestega tutvumiseks või intellektuaalse sideme süvendamiseks praeguse partneriga. Pidage lihtsalt meeles, et kui Merkuur hakkab 12. detsembri hilisõhtul taanduma, võidakse kõiki praegu esile kerkivaid vestlusi pühendumuse teemal vaadata uues valguses. Sel hetkel peaksite olema oma sõnade suhtes eriti tähelepanelik, kui kellegagi asju läbi räägite.

Samal päeval, kui Merkuuri retrograad algab, käivitab sädelev ja produktiivne noorkuu värske kuutsükli, mis paneb teie igapäevastele kohustustele tule alla. Kui teie tähelepanu on häiritud, on praegu hea aeg vaadata, kas teie kalendrisse on kõik vajalik märgitud, enne kui pühadehullus täie hooga kätte jõuab. Ärge broneerige endale liiga palju üritusi! Soovite oma ajakavas ruumi ka suhetele, sest kui Kaljukitse hooaeg algab 21. detsembril, ühineb Päike teie partnerlussuhetele ja pühendumusele orienteeritud seitsmendas majas Merkuuriga. Olge oma ootuste suhtes, mis suhetega seondub, praegu realistlik.

Võite olla keskendunud inimestevahelistele suhetele, kuid võimas täiskuu Vähis 26. detsembril tuletab teile meelde, et peaksite ennekõike enda vajadused esikohale seadma. Teie aeg on särada! Aasta viimastele päevadele lähenedes ühendab maagiline trigoon teie kosmilise valitseja Kuu ja unenäolise Neptuuni ning Veenusega, tõotades hõngu, mis käivitab teie sotsiaalse ja piduliku meeleolu. Milline tore viis 2023. aasta kokkuvõtmiseks.

Lugege oma täispikka 2023. aasta horoskoopi SIIT.

LÕVI

Päike on kuu esimestel nädalatel Amburi tulemärgis, nii et teie 2023. aasta detsembrikuu Lõvi horoskoop sisaldab palju kirge, loovust ja romantikat. Merkuuri retrograad võib teie ajakavas vimkasid visata, kuid isegi see ei saa teie meeldivat aega pärssida. Lõppude lõpuks on pühad selleks, et lõbutseda.

1. detsembril siseneb vaimne Merkuur Kaljukitsesse, inspireerides teid kogu nädala jooksul produktiivselt tööga tegelema. Mõni päev hiljem tabab teie peresektorit väärtustele orienteeritud Veenus, mis loob aluse tähendusrikkaks kuuks ühenduse ja harmoonia loomiseks teie lähimate sugulastega. Kuid kosmilised võnked hakkavad tõeliselt segama 12. detsembril, kui teie viiendas majas tõuseb noorkuu ja annab teile kõikvõimalikku värsket inspiratsiooni. Järgige oma südant, kuid jätke oma ajakavasse pisut liikumisruumi, sest Merkuuri retrograad algab samal õhtul.

Kuu keskpaik on maagiline ja saatuslik aeg, sest Põhjasõlme ja teie kosmilise valitseja Päikese vahel tekkiv trigoon inspireerib teid laiendama oma mugavustsooni, et olla kooskõlas oma vaimse eesmärgi ja kirega. Astute aeglaselt, kuid kindlalt oma võimu sisse, Lõvi. Kui Kaljukitse hooaeg 21. detsembril algab, tunnete end paremini oma kohustuste täitmisel ja suudate paremini keskenduda, lähenedes oma ülesannete nimekirjale pragmaatiliselt ja distsipliiniga. Jutukas Merkuur naaseb teie tutvumissektorisse vahetult enne jõule, nii et peaksite otsima üles sõbrad, keda pole ammu kohanud ning võimalusel nendega meeldivalt aega veetma või telefoni teel suhtlema.

Vähi täiskuu tõuseb 26. detsembril ja see inspireerib teid oma vaimse heaolu eest hoolitsema. Õppige olema iseenda suhtes rohkem kaastundlik ja pakkuge oma sisemisele minale sellist lähenemist, mida pakuksite neile, kellest hoolite. Õdus õhtu üksi oma kodus on ideaalne viis tähistamiseks. 29. detsembril liitub planeet Veenus Merkuuri ja Marsiga, nii et veetke aastavahetus lõbusa ja kerge noodiga.

Lugege oma täielikku 2023. aasta horoskoopi SIIT.

NEITSI

Teie 2023. aasta detsember pakub rohkelt mõnusaid puhkehetki, kuna Amburi hooaeg aktiveerib teie hubase, koduse neljanda maja. Kuid varuks on ka palju nalja, draamat ja põnevust ning selle eest võid tänada oma nutikat kosmilist valitsejat Merkuuri.

Kuu algab, kui vaimne Merkuur valgustab teie lõbusat viiendat maja, juhatades selle sisse erinevate huvitavate vestlustega ja loomingulise inspiratsiooniga. Positiivsed sidemed nii distsiplineeritud Saturni kui ka Jupiteriga detsembri esimesel nädalal on suurepärane aeg oma ideede elluviimiseks nii kireprojektide kui ka muude ettevõtmiste osas. Uskuge, et teie praegustel plaanidel on kestev potentsiaal. Peate lihtsalt üle elama Merkuuri retrograadiga kaasnevad mõõnad, enne kui neid täielikult ellu saate viia.

Rääkides Merkuuri retrograadsest liikumisest, siis algab see ametlikult 12. detsembri hilisõhtul, nii et olge ettevaatlik, kuna on suur võimalus, et kunagised partnerid pärast pikka eemaloldud aega teie juurde tagasi soovivad hiilida ja teile postkasti sõnumeid jätavad. Kui suudate kõike kaine mõistusega võtta, siis võib see isegi teatud määral lõbus olla, eriti arvestades, et unenäoline planeet Neptuun tegi just mõni päev varem teie suhtetsoonis oma retrograadi. Ka 12. detsembril tõuseb teie kodu- ja peresektoris noorkuu Amburis, seega on suurepärane aeg pühade eel oma elamispind täielikult korda teha või lähedastele külla minna.

Kui Päike 21. detsembril siseneb maamärki Kaljukitsesse ja kuulutab talvist pööripäeva, on aeg kergendust tunda ja lõbutseda. Kaljukitse hooaja äriline õhkkond soovib, et hakkaksite tõsiselt oma vaba aega nautima. On aasta lõpp ja te väärite rõõmu! Kasutage 22. detsembril Merkuuri ja Päikese liidu selgemeelset energiat, et olla ühenduses kõigega, mida olete seni eemale tõrjunud või hilisemaks ajaks jätnud teha.

Kuu lõppedes aitab Vähi täiskuu teil kollektiiviga tähendusrikkalt ühine keel leida. Kasutage oma loomulikku altruistlikku külge ja suunake kogu oma värske loovus ja kaastunne mõnele suuremale projektile. Teie hääl muudab nii mõndagi ja ärge unustage seda. Selleks ajaks, kui helistate uusaasta kellasid, on Kuu teie tähemärgis, moodustades maagilise suure trigooni koos õnneliku Jupiteriga. Võtate 2024. aasta vastu loomupärase harmoonia, rahu ja maanduse tundega – nautige seda aeg!

Lugege oma täielikku 2023. aasta horoskoopi SIIT.

KAALUD

On aeg puhata ja lõbutseda, sest teie Kaalude horoskoop 2023. aasta detsembriks pakub palju võimalusi inimestega ühenduse loomiseks. Amburi hooaja tuline spontaansus laseb teie ekstravertsel loomul särada, nii et laske käia – seadke seltskonnaüritused oma prioriteetide nimekirja ettepoole!

Kuu alguses on teie valitseja Veenus lõpetamas oma hiljutist tegevust teie sodiaagimärgis, andes teie särale viimase lihvi. Kuid enne seda konkureerib see intensiivse planeedi Pluutoga, mis võimaldab teil oma väärtuste pinna alla kaevuda ja transformatsioon omaks võtta. Kui Veenus jõuab 4. detsembril teie ressurssidele ja omandile orienteeritud teise majja, on teil selgem ettekujutus sellest, mis on teie aega, raha ja vaeva väärt.

Noorkuu Amburis 12. detsembril on suurepärane aeg, et sukelduda meelt avardavatesse vestlustesse ja esitada oma tõekspidamisi ning uusi ideid. Need avameelsuse hetked võivad aidata teil oma sisemist tõde omaks võtta ka suhete osas, kuna noorkuu paistab suhtesektorile Põhjasõlmega. Teie partnerlussuhted võivad teile nüüd anda uue vaatenurga. Ärge kalduge liiga palju semantikasse, sest Merkuuri retrograadsus algab samal õhtul, segades signaale ja raskendades oma mõtete mõistmist. Püüdke mitte olla liiga tundlik ega võtke asju südamesse, kui millestki valesti aru saadakse.

Rääkides tundlikkusest, siis talve sisekaemuslik energia paneb teid sageli tundma nii, et kui Kaljukitse hooaeg 21. detsembril saabub, võite eksida mälestustesse ja nostalgiasse. Emotsioonid jätkavad paisumist, kui 26. detsembril Vähi täiskuu tõuseb. Mõtisklemine oma mineviku üle paneb teid rohkem mõtlema sellele, kuidas te praeguses maailmas toimite ja see võimas täiskuu võib aidata valgustada kõiki takistusi, mis teil on vaja võita, et nii karjääris kui mujal kaugemale jõuda. Chironi retrograad lõpeb, võimaldades teil vabaneda mõnest vanast südamevalust ja ravida suhtehaavu.

Veenus teeb enne kuu lõppu veel ühe liigutuse, puistades alates 29. detsembrist teie suhtlusele sära. Vaatamata Merkuuri retrograadile on Veenus siin, et aidata siluda sotsiaalseid tõrkeid ja tuua teie igapäevastesse suhetesse harmoonia. See loob aluse meeldivalt seltskondlikuks aastavahetuseks, nii et pange kõik oma võlud välja, Kaalud.

Lugege oma täielikku 2023. aasta horoskoopi SIIT.

SKORPION

Teid võib oodata sära, sest teie 2023. aasta detsembri Skorpioni horoskoop leiab teie tähemärgist suurema osa kuust ilule orienteeritud Veenuse. Kui see planeet 4. detsembril teie tähtkujju astub, loob see õnneliku sideme struktureeritud Saturniga, andes nii endasse kui ka suhetesse investeeritud ajale püsiva jõu. Näidake end teistele, sest just nüüd saate enda juurde meelitada häid asju.

Noorkuu Amburis 12. detsembril ühendab teid teie väärtustundega – sellega, millega olete Amburi hooaja viimastel nädalatel töötanud. Saage värske tunnetus sellest, mis on teie aega, energiat ja raha väärt. See, mida soovite, võib aja jooksul muutuda, seega kontrollige, kuhu oma ressursse kasutate. Soovite ka sel ajal oma suhtluses olla teadlikum, kuna Merkuur hakkab hiljem samal õhtul retrograadselt liikuma. Selle aja jooksul võib juhtuda, et ütlete tõenäoliselt midagi valesti, jätate silmatorkava kirjavea vahele või loete kellegi sõnumi üksikasju valesti, nii et lugege oma tekstid kasvõi kolm korda enne üle ja kontrollige ennast enne, kui rääkima hakkate.

See on eriti oluline siis, kui Kaljukitse hooaeg algab 21. detsembril, kuna Päike hakkab teie suhtlussektorit kogu ülejäänud kuu jooksul valgustama. Tänu Veenuse ja häiriva Uraani pingelisele vastasseisule võivad sel ajal ette tulla ka äkilised meelemuutused või ootamatud nihked suhetes. Pühadekaost on raske vältida! Kui teil on vaja mõnda tähtsat vestlust pidada, tehke seda 22. detsembril Merkuuri ja Päikese liidu ajal. Nii on lihtsam oma mõtteid teistele selgeks teha ja olla avatud teiste inimeste mõtetele. Kui 26. detsembril Vähi täiskuu tõuseb, on teil rohkem perspektiivi. Suudate kõik takistused võita, mis teie teele on tekkinud. Uskuge, et need muudatused on teile siiski vajalikud ja head.

Sellel kuul oli draamat, kuid kõik on hästi, kui see lõpeb hästi. Vahetult enne seda, kui Veenus 29. detsembril teie kosmilisest skorpionikoopast lahkub, annab see suudluse teie kaasaegsele planeedivalitsejale, ümberkujundusi kehastavale Pluutole, mis võib tuua teie suhetesse sügavust ja paljastada peidetud soove. Lisaks ühendab eriline trigoon Veenust unenäolise Neptuuni ja tundliku Kuuga, tuues 2023. aasta viimastesse päevadesse meelt avardava ja emotsionaalse energia.

Lugege oma täielikku 2023. aasta horoskoopi SIIT.

AMBUR

Päike paistab teie tähtkujus kuu esimestel nädalatel, nii et teie 2023. aasta detsembri Amburi horoskoop on täis säravaid uusi algusi. Lõppude lõpuks on teil päikeseenergia tagasi, seega on aeg pidutseda! Kui teie tähemärgis on terve kuu ka Marss, lisate motivatsiooni ja kirge oma eesmärkide saavutamiseks enne aasta lõppu midagi ette võtta.

Veetke see detsembri esimene nädal oma jõuluostude lõpetamisega, kuna 13. detsembril algab teie finantssektoris Merkuuri retrograad, mis võib kaasa aidata rahaliste segaduste või kahetsusväärsete ostude tekkimisele. Kinkekaardid on suurepärane idee. Vahetult enne seda tüütut retrograadi on teil Amburis põnev noorkuu ja see on ideaalne aeg, et saaksite endale erilise sihi seada. Planeedid ühendavad teie sodiaagimärgis jõud aasta viimaseks noorkuuks ja neid tugevdab lähedal asuva Marsi tulikuum maagia, nii et võtke oma lootused, unistused ja soovid kartmatult omaks. Päike harmoneerub ka sel nädalal Põhjasõlmega, tõugates teid mugavustsoonist välja, et oma sisemise minaga ühendust saada. Nüüd on aeg järgida oma sisetunnet ja lasta oma põnevusel juhtida end kõrgema kutsumuse poole.

Ametlikult jätame Amburi hooaja ja sügise lahkumise selja taha talvisel pööripäeval, 21. detsembril, mil praktilised raha ja ressursside küsimused nõuavad erilist tähelepanu. Kasutage järgmisel päeval Merkuuri liitu Päikesega, et saavutada vaimset selgust ja teha kokkuvõte oma rahalisest olukorrast enne aasta lõppu. Merkuuri retrograad alustab oma tagasiteed läbi Kaljukitse 23. detsembril, nii et selle retrograadsuse tagajärjed võivad ülejäänud kuu jooksul tabada teid koduga seotud asjadega. Pühadedraama võib teie kannatlikkuse proovile panna, seega olge mõningates asjades vabameelsem ja proovige vooluga kaasa minna.

Detsembri viimane nädal on täis tegusid. Emotsionaalne täiskuu Vähis 26. detsembril toob pinnale sügavale maetud tunded ja Kuu ühendus teie valitseva planeedi Jupiteriga lisab nendesse kogemustesse kasvu, õnne ja tähendust. Kaevuge sügavale iseendasse ja avardage oma sisemist silmaringi! Järgmisel päeval ühinevad teie tähemärgis nutikas Merkuur ja tuline Marss, andes teile vaimse energialaengu, mis inspireerib teid end vabalt väljendama. Teie sära algab tõesti siis, kui planeet Veenus 29. detsembril teie tähemärki jõuab, tuues kõigesse, mida te teete, oma iseloomuliku magususe ja võlu. Lõpuks, 30. detsembril lõpetab teie külluslik kosmiline valitseja Jupiter oma iga-aastase retrograadi, lükates teid hooga uude aastasse.

Lugege oma täielikku 2023. aasta horoskoopi SIIT.

KALJUKITS

Teie 2023. aasta detsembrikuu esimesel päeval siseneb teie tähtkujusse logistikat armastav planeet Merkuur. See ühendab positiivselt õnneliku Jupiteri, romantilise Veenuse ja teie valitseva planeedi Saturni kogu selle kuu esimese lõigu jooksul, nii et oodata on igasuguseid värskeid ideid ja vestlusi.

Jätke meelde kõik, mis praegu esile kerkib, kuna vaatate need teemad uuesti läbi, kui Merkuuri retrograad 13. detsembril algab. Kui plaanite ülesannete nimekirja koostada, peaksite seda kindlasti kaks korda kontrollima, sest see kurikuulus retrograad võib pisiasju segada ja teie parimad plaanid rööpast välja viia.

Kuu keskpaigas kõike aeglasemalt võtta on hea mõte, sest 12. detsembril tõuseb Amburis introspektiivne noorkuu. See vaikne kuu on suurepärane aeg pöörata oma tähelepanu sissepoole ja keskenduda oma intuitsioonile ja vaimsele tervisele. Lisaks sellele, kuna Merkuur alustab teie tähemärgis retrograadi samal õhtul, seega on eriti oluline asjad selgeks teha ja olla oma vajadustega kooskõlas.

Loodetavasti saite natuke puhata, sest kui Kaljukitse hooaeg 21. detsembril algab (samal päeval kui talvine pööripäev), hakkab teie energia kogunema ja suurenema. Kui Päike nihkub teie tähtkujju, ühendab see kohe jõud Merkuuriga, moodustades võimsa liidu. See on muidu segadusttekitavas retrograadsuses helge koht, nii et kasutage seda selguse hetke ära. Paar päeva hiljem kõnnib Merkuur teie märgist välja, muutes retrograadi tagajärjed ülejäänud kuuks veidi vähem käegakatsutavaks.

Kaljukitse hooaeg puudutab kõiki teid, kuid võimas täiskuu 26. detsembril valgustab probleeme teie partnerlussektoris, andes teile võimaluse vallandada kinnijäänud emotsioonid ja vabastada kogu oma suhete pagasiga seonduv. Kuu trigoon teie kosmilise valitseja Saturniga lisab selle katarsise käsitlemisele küpsust ja lubab, et see loob teie suhetes tugevama aluse. Vana-aasta õhtu trigoon ühendab teie tähemärgi Päikese õnneliku Jupiteri ja müstilise Kuuga, võimaldades teil 2024. aastal heliseda maandatult, harmooniliselt, kire ja lootusega.

Lugege oma täielikku 2023. aasta horoskoopi SIIT.

VEEVALAJA

Amburi hooaeg toob teie sõprusalasse järgmisteks nädalateks oma vabameelse tule, nii et teie 2023. aasta detsembri Veevalaja horoskoop on täis võimalusi oma meeskonna ja kogukonnaga sisukaks suhtlemiseks. Pühad on seotud koosolemisega ja tunnete kollektiivset ühtehoidmist.

Võib-olla soovite selle koostööenergia suunata kuu alguses professionaalsesse võrgustikku, kuna väärtustele orienteeritud Veenus tabab teie karjäärisektorit 4. detsembril, tuues teie töösuhetesse diplomaatiat ja harmooniat. Õnnelik trigoon teie traditsioonilise valitseja Saturniga muudab selle sissepääsu eriti küpseks palgatõusu tagamiseks või pideva sissetuleku kogumiseks. Kasutage seda aega targasti, Veevalaja, sest teie oskuste kogum näeb praegu eriti muljetavaldav välja.

Kui noorkuu Amburis 12. detsembril tõuseb, võite saada inspiratsiooni mõelda oma isiklikest ambitsioonidest kaugemale ja visualiseerida, kuidas luua maailmale parem tulevik. Vabatahtlikult aja pühendamine väärikale eesmärgile võib aidata teil praegu suuremat rahulolu leida ja ühendab teid ka sarnaselt mõtlevate inimestega. „Lõppude lõpuks on käes kinkimise aeg! Jälgige lihtsalt ajastusvigu või suhtlemisvigu, sest Merkuuri retrograad algab samal hilisõhtul.

Talvine pööripäev 21. detsembril tähistab Kaljukitse hooaja algust ning selle lühemad päevad muudavad teid unisemaks ja meeleolu sisekaemuslikumaks. Kuulake sellel üleminekuperioodil oma intuitsiooni ja proovige igal võimalikul juhul nautida üksinduse rahulikke hetki. Võimalik, et peate tasakaalustama draama, mis puhkeb teie töö- ja koduelu vahel puhkusehulluse kõrval, kuna Veenus seisab ka sel nädalal vastamisi teie kaootilise moodsa valitseja Uraaniga – mis on seda enam põhjuseks, et pühendada aega vaikseks ajaveetmiseks ning lõõgastumiseks.

Vahetult enne jõule võite märgata, et mõned Merkuuri retrograadsed naljad hakkavad teie suhtlusringkonda hiilima, nii et proovige hoiduda kõmust ja vältida draamadesse sattumist. Õnneks on 26. detsembril Vähi täiskuu täiuslik meeldetuletus oma sõidurajal püsida, sest see valgustab tervise ja heaolu küsimusi, inspireerides teid looma rutiini, mis on paremini kooskõlas teie vaimse, emotsionaalse ja füüsilise heaoluga. Teil on palju praktilisi uusaastalubadusi, mida pärast seda valgustavat lustimist ellu viia.

Lugege oma täielikku 2023. aasta horoskoopi SIIT.

augustikuu horoskoop
KALAD

Teie 2023. aasta detsembrikuu Kalade horoskoop tõotab kõikjal põnevust, kuna teie seltskondlik elu ja karjäär on täis tegutsemist. Pealegi, kui nii teie moodsad kui ka traditsioonilised valitsevad planeedid lõpetavad sel kuul oma retrograadid, tunnete end taas elujõulisena ja olete valmis uude aastasse veerema.

Kuu algab jutuka Merkuuri ja romantilise Veenusega, mis valgustavad teie diagrammi uusi osi, ergutavad teie sõprussuhteid ja viivad teie suhted vastavusse teie vaimsete ja filosoofiliste tõekspidamistega. Mõlemad planeedid ühendavad selle esimese nädala jooksul positiivselt teie sodiaagimärgi vastutustundliku Saturniga, andes teile selles dünaamikas tugeva autoriteedi. 6. detsembril lõpetab teie kosmiline kaasvalitseja Neptuun oma retrograadsuse teie tähemärgis. Kui see unenäoline ja illusioone tekitav planeet lõpuks jälle edasi liigub, tunnete paremini oma intuitsiooni ja saate oma fantaasiatest selgema nägemuse.

Amburi hooaeg on viimastel nädalatel teie karjäärisektorit aktiviseerinud ning 12. detsembril algav noorkuu Amburis toob teie töösse põneva inspiratsioonipuhangu. On aeg haarata oma tööelus ohjad ja astuda samme oma säravamate ambitsioonide poole. Sihtige tähtede poole, Kalad! Pidage lihtsalt meeles, et Merkuuri retrograadsus algab samal õhtul, nii et võite kogeda kogu ülejäänud kuu jooksul kolleegide vahelises suhtluses häireid või tööprojektides viivitusi.

Talvine pööripäev saabub 21. detsembril ja selle pidulik energia loob meeleolu hooajaliseks rõõmuks. Järgmisel päeval Merkuuri ja Päikese liidu ajal minge välja ja osalege mõnel pühadepeol või vabatahtlikel üritustel, sest see on suurepärane aeg vanade sõprade ja teiste kogukonnas elavate inimestega ühenduse taastamiseks. Kinkimine on praegu väga hea tegevus, mis tagab meeldiva tunde. Kõige tipuks täidab 26. detsembril Vähis toimuv imeilus täiskuu teie südame inspiratsiooniga ja tuletab meelde, kui eredalt paistab teie sisemine valgus. Olete valmis jahtima romantikat, põnevust ja kirge, Kalad. Paar päeva hiljem ühineb planeet Veenus koos Marsi ja retrograadse Merkuuriga teie karjäärisektoris, suurendades teie avaldumisjõudu, kui tegemist on ametialaste püüdlustega.

Aasta lõpeb kõrgel noodil, kuna täiskuule järgneb maagiline trigoon, mis aktiveerib teie tähemärgis vaimse Neptuuni. Seejärel lõpetab teie traditsiooniline kosmiline valitseja, planeet Jupiter, 30. detsembril retrograadi, juhatades sisse värskete vaimsete ideede ja meelt laiendavate ühenduste voo.

Lugege oma täielikku Kalade 2023. aasta horoskoopi SIIT.