Suvi on täies hoos ja teie juulikuu horoskoop iga sodiaagimärgi kohta algab Vähi hooaja emotsionaalsetes lainetes. Kui Päike on selles tundlikus veemärgis, on kõigi tunded veidi pehmemad, seega on oluline tegutseda kaastundlikult ja hoolivalt.

Retrograadne hooaeg on hoogu saamas, sest illusioone tekitav Neptuun alustab 2. juulil tagurpidi liikumist, saates meile kollektiivse ülevaate kõigist fantaasiatest, mis meie peas on viimasel ajal mänginud. Tagurpidi liikudes moodustab see mentaalse planeedi Merkuuriga õnneliku trigooni, täites meie meeled unistavate ja loovate mõtetega. Merkuur siseneb toretsevasse tulemärki Lõvisse vaid tund aega hiljem, seega olge valmis end enesekindlamalt väljendama. 5. juulil tõuseb Vähis õrn noorkuu, mis julgustab kõiki ennast turgutama ja teistega emotsionaalsemat ühendust looma.

Vahetult enne seda, kui Veenus 11. juulil toretsevasse Lõvi märki jõuab, kohtub ta unistava Neptuuniga, lisades suhetesse fantaasiat. Kuu keskpaigas, 16. juulil kohtub Marss Sõnnis šokikunstniku Uraaniga, ahvatledes kõiki tegutsema oma kaootiliste impulsside järgi. See võib olla hea aeg asjade raputamiseks ja mugavustsoonist välja murdmiseks, kuid enne põhjapanevate liigutuste tegemist võtke aega mõtlemiseks. Kui Marsist rääkida, siis see siseneb 20. juulil Kaksikutesse, andes kõigile jõudu miljoni asjaga korraga tegelemiseks.

Täiskuu Kaljukitses saabub 21. juulil, nii et nüüd on aeg suveks seatud kavatsustele tugineda ja mõned eesmärgid ellu viia. See tähistab Vähi hooaja lõppu, kuna järgmisel päeval liigub Päike rõõmsa ja enesekindla Lõvi juurde. Tulise Lõvi hooaja soojus meelitab teid oma krabikarpidest välja, inspireerides teid Päikese käes tegutsema. 25. juulil suundub jutukas Merkuur läbimõeldud ja detailidele orienteeritud Neitsi märki, andes teie meelele teravama ja tähelepanelikuma varjundi. Kuu lõpeb tundliku komeedi Chironiga, mis asub 29. juulil retrograadselt liikuma ja mis võib aidata teil pärast hiljutisi raskusi paraneda.

kuuhoroskoop oktoober 2023
JÄÄR

Vähihooaja võnked kipuvad esile tooma teie pehmema poole, kuid teie horoskoop juuliks pakub samas ka palju põnevust – seega olge valmis käiku sisse panema! 5. juuli noorkuu saabub kodu ja pere majas, seega on suurepärane aeg perega ühenduse loomiseks või emotsioonide eest hoolitsemisele keskendumiseks. Nii Merkuur kui ka planeet Veenus hakkavad kuu esimesel kolmandikul teie inspireeritud ja kirest tulvil viiendat maja valgustama, nii et teil on palju võimalusi oma kunstilise poole väljendamiseks.

Teie kosmiline valitseja Marss põrkab teie rahandussektoris kuu keskpaigas kokku kaost armastava Uraaniga, nii et vältige raha osas riskantsete liigutuste tegemist, isegi kui see tundub hetkel hea ideena. Kui Marss 20. juulil teie suhtlustsoonis plahvatab, on teil palju energiat suhtlemiseks ja oma loominguliste ideede elluviimiseks. See tuleb kasuks järgmisel päeva täiskuu ajal, mis viib karjääriasjad haripunkti. On aeg ellu viia suur projekt. Päike siseneb tulemärki Lõvisse 22. juulil, tuues sisse tempomuutuse ning muutes teid enesekindlamaks.

Lugege oma täispikka 2024. aasta horoskoopi SIIT.

SÕNN

Kuna Marss on teie tähemärgis kuu esimestel nädalatel, on teie juulikuu tegudest pakatav. 5. juuli noorkuu avab teid kõikvõimalikele tähenduslikele uutele sotsiaalsetele sidemetele, seega on suurepärane aeg alustada vestlust millestki, millest olete igatsenud rääkida. Ettearvamatud vibratsioonid ilmuvad kuu keskel, kuna impulsiivne Marss ühendub teie tähemärgis ekstsentrilise Uraaniga. Olete tuntud oma kindla ja usaldusväärse lähenemise poolest, kuid võite nüüd seda kuvandit pisut muuta.

21. juuli produktiivne täiskuu hoiab vabameelset sädet veidi kauem leegitsemas, kuna see sunnib teid omaks võtma oma kõrgemaid püüdlusi ja raputama end välja vanadest paradigmadest, mis võisid teid tagasi hoida. Kogu see seiklus võib teid aga kuu lõpuks väsitada – nii et kui Lõvi hooaeg 22. juulil algab, hakake tegelema oma kodus toimuvaga. Tegelege mõne kodutööga, helistage oma pereliikmetele ja leidke nendel suvistel päevadel kvaliteetaega lõõgastumiseks.

Lugege oma täispikka 2024. aasta horoskoopi SIIT.

KAKSIKUD

Merkuur jõuab teie diagrammi kõige jutukamasse tsooni kohe, kui kuu algab, nii et teie 2024. aasta juulikuu horoskoop tõotab palju võimalusi teid ümbritsevate inimestega ja ka teie sisemise minaga ühenduse loomiseks. 5. juuli noorkuu on suurepärane aeg oma rahalise olukorra ülevatamiseks. Tehke suve eelarve, et saaksite kulutada natuke rohkem raha asjadele, millest hoolite. Merkuur liitub paar päeva hiljem teie tähemärgis õnneliku Jupiteriga, avades ukse paljudele sisukatele vestlustele ja värsketele filosoofilistele ideedele.

Oodake suurt füüsilise energia ja motivatsiooni tõusu 20. juulil, mil teie tähemärki siseneb planeet Marss. Järgmised poolteist kuud on vapustav aeg oma eesmärkide poole püüdlemiseks ja otsustavalt tegutsemiseks. Järgmisel päeval toimuv täiskuu viib teid teekonnale teie sügavate sisemiste tunnete juurde, nii et laske lahti vihast või emotsionaalsetest sidemetest, mis teid segavad. Lõvi hooaeg suurendab teie enesekindlust suhtlemises ja võimaldab teil sotsiaalselt särada, nii et kasutage kogu ülejäänud kuu jooksul seda seltskondlikku ja lõbusat energiat.

Lugege oma täispikka 2024. aasta horoskoopi SIIT.

VÄHK

Sel kuul paistab Päike teie tähemärgis, nii et teie juulikuu pakatab küllusest ja uutest võimalustest. Asjad saavad hoo sisse kauni noorkuuga teie tähtkujus 5. juulil, mis annab võimaluse seada oma kõige tähendusrikkamate eesmärkide ümber võimsaid kavatsusi. Planeet Veenus teie tähemärgis liitub selle kuu kõrval ka Saturniga, inspireerides teid pühenduma asjadele, mida tõeliselt hindate. Unenäoline Neptuun liitub 11. juulil Veenusega, tuues teie igapäevaellu roosat udu ja valgustades kujutlusvõimet. Tehke sel nädalal midagi loomingulist.

21. juuli täiskuu tõuseb teie suhtetsoonis, inspireerides teid visualiseerima oma tulevikku ja mõtlema, kuidas realistlikult sillutada teed selleni jõudmiseks. See kuuseis lõpetab teie sünnipäevahooaja ja kui Lõvi hooaeg hoo sisse saab, olete valmis ka oma rahaasjad korda ajama ja kasutama rohkem küllusele keskendunud mõtteviisi. Lubage endal nautida elu paremaid asju ja kõike mõnusid, mida suvi pakub.

Lugege oma täispikka 2024. aasta horoskoopi SIIT.

LÕVI

Teie sünnipäevahooaeg läheneb kiiresti, nii et kui Vähi hooaeg võib tuua aeglasemat ja unisemat meeleolu, siis teie juulikuu sisaldab palju põnevaid hetki. Saate vaimse energialaengu 2. juulil, kui planeet Merkuur liigub teie tähtkujju. Teil on palju ideid ja teil on nendest ka võimalus nüüd teistelegi rääkida. 5. juuli noorkuu on vaimne ja nostalgiline, mis sobib suurepäraselt omaette aja veetmiseks, asjade üle järelemõtlemiseks. Mõni päev hiljem liitub teie märgis Merkuur koos õnneliku Jupiteriga, külvates teid üle kõikvõimalike põnevate tulevikunägemustega.

Kuu keskpaiga lähenedes saab teie aura magnetilise uuenemise tänu planeedile Veenus, mis siseneb teie tähtkujju 11. juulil. Võite nüüd meelitada enda poole kõike head, mida iganes soovite. 21. juulil toimuv täiskuu on ideaalne aeg ajakavas segaduste eemaldamiseks ja halbadest harjumustest loobumiseks, et kasvuruumi teha juba järgmisel päeval algavale Lõvi hooajale. On aeg tähistada. Kuu lõpuni valgustab teie tähemärgi Päike intensiivselt Pluutot, motiveerivat Marssi ja Põhjasõlme – nii et proovige leida tasakaal oma kõrgemal teel tegutsemise ja universumi plaanidele alistumise vahel.

Lugege oma täispikka 2024. aasta horoskoopi SIIT.

NEITSI

Vähi hooaeg ihkab sotsiaalseid sidemeid ja koostööd, kuid teie juulikuu lubab palju tegevust ka karjääri ja vaimsuse vallas. Viimane saab tõuke peaaegu kohe, kui teie valitsev planeet Merkuur jõuab 2. juulil teie sisekaemuslikku kaheteistkümnendasse majja. Teie intuitsioon on järgmistel nädalatel teie supervõime ja see tuleb kindlasti kasuks noorkuu müstiliste vibratsioonide ajal 5. juulil. Tehke oma kogukonna heaks midagi väärtuslikku või käivitage sõpradega uuesti grupivestlus, et saaksite mõnda plaani kooskõlastada.

Võite tunda soovi teha ootamatu liigutus või muuta oma mõtteviisi kuu keskel, nii et minge sellega kaasa. Muutus võib olla hea asi ja olete avatum, kui inimesed teid tunnustavad. Kui motiveeriv Marss 20. juulil teie karjäärisektorisse jõuab, on ametialaste eesmärkide ja tööprojektide jaoks õige aeg. Tehke seda, mida soovite ja kasutage seda energialaengut edasijõudmiseks. Inspiratsioon voolab ka praegu ja järgmisel päeval saabuv täiskuu on kasulik kõigi kirglike projektide, sealhulgas produktiivsuse saavutamiseks. Kuu lõppeb sellega, et 25. juulil jõuab teie tähtkujju Merkuur. Selge mõtlemine on ülim, nii et kasutage oma teravat vaimset energiat suveplaanide tegemiseks.

Lugege oma täispikka 2024. aasta horoskoopi SIIT.

KAALUD

Vähi hooajal panustate oma tööellu, kuid teie juulikuu annab teile ka piisavalt aega sotsiaalsete ürituste jaoks. Kui Merkuur jõuab 2. juulil teie sõprusalasse, tekib tunne, et tahaks mõnele peole või kogukonnaüritusele minna. 5. juuli noorkuu nihutab teie fookuse tagasi karjääriküsimustele, andes teile võimaluse teha sisukaid liigutusi või käivitada eriline projekt. Vähem kui nädal hiljem liitub teie kosmiline valitseja Veenus Merkuuriga teie koostööle orienteeritud üheteistkümnendas majas, nii et see on suurepärane aeg võrgustike loomiseks või uute sõpruskondade kokkutoomiseks.

Tööalased eesmärgid on viimasel kuul domineerinud suure osa teie ajast, kuid täiskuu 21. juulil paneb teid taas kursis olema teie koduste kohustustega, andes teile võimaluse tegeleda kõigi venivate asjadega. Tähistage järgmisel päeval alanud Lõvi hooaja lõbusat ja meeleolukat energiat kas koos oma meeskonnaga või sõprade ja perega kvaliteetaega veetes. Kuu lõpus on õhus saatuslikku ja maagilist energiat, nii et võite luua tõeliselt erilisi sidemeid, kui ise seda soovite.

Lugege oma täispikka 2024. aasta horoskoopi SIIT.

SKORPION

Saabuv juulikuu avab teie meeled uutele seiklustele, andes teile võimaluse puhuda elu sisse oma suvistele eesmärkidele ja kaugemalegi. Professionaalsed plaanid hakkavad paika loksuma, kuna planeet Merkuur tabab 2. juulil teie karjäärisektorit, luues tööl rohkem meeskonnatunnet, head suhtlust ja ideid. Mõni päev hiljem saabuv noorkuu viib teid kontakti teie kõrgemate huvidega, muutes selle suurepäraseks ajaks kursustele registreerumiseks või raamatukogust raamatu haaramiseks, et millegi kohta oma teadmisi täiendada.

Valmistuge suhetes äkilisteks pööreteks kuu keskel, kuna teie valitsev planeet Marss ühendab jõud teie partnerluse tsoonis ettearvamatu Uraaniga. Teil võib tekkida soov teha impulsiivne otsus kellegagi dünaamikat muuta ja see võib olla hea mõte, kuid tehke seda ettevaatlikult. 20. juulil tõukab motiveeriv Marss teid tugevamaid piire seadma ja eemaldama oma elust olukordi, mis teid kurnavad. Täiskuu tõuseb järgmisel päeval koos Marsi ja teie kosmilise kaasvalitseja Pluuto vahelise erilise aspektiga, nii et olge valmis tegutsema kõigi emotsionaalsete tõdede suhtes, mis pinnale pulbitsevad. Ja kui Lõvi hooaeg 22. juulil algab, on teie tööelu kesksel kohal, nii et suurendage oma enesekindlust ja olge valmis tähelepanu keskpunkti astuma.

Lugege oma täispikka 2024. aasta horoskoopi SIIT.

AMBUR

Mida rohkem tegelete sellega, mis teie südant vaevab, seda kõrgemale saate uusi seiklusi avastades tõusta, see on teie juuli horoskoop lause. Kuu alguses hakkavad teie mõtted rändama kaugetesse paikadesse, kuid 5. juuli noorkuu avab sügava sideme teie ja oma sisemise mina vahel. Kui teie tähemärki valitsev planeet Jupiter liitub mõne päeva pärast vaimsuse planeedi Merkuuriga, võib see tekitada suhetes imeliselt sügavaid ja sisukaid vestlusi. Teie lähedased võivad pakkuda huvitavaid vaatenurki.

Rääkides suhetest, liigub planeet Marss 20. juulil teie partnerlustsooni, andes teile motivatsioonitõuke uute inimestega tutvuse otsimiseks või dünaamika muutmiseks, mis teie jaoks ei tööta. Järgmise päeva täiskuu töökas Kaljukitses on suurepärane rahaliigutuste tegemiseks – ja kuna see kõrgub kõrvuti ühendusega teie valitseja Jupiteri ja romantilise Veenuse vahel, võite tunda inspiratsiooni ka suhetes. Päike siseneb järgmisel päeval tulemärgikaaslasesse Lõvisse, valgustades teie sees enesekindlat, põnevust otsivat vaba vaimu ja inspireerides teid lõbutsema.

Lugege oma täispikka 2024. aasta horoskoopi SIIT.

KALJUKITS

Suhetel on teie juulikuu Kaljukitse horoskoobis suur osa ja te uurite nende kõiki tahke – sealhulgas suhet, mis teil praegu on, oma peegelpildiga. 5. juuli noorkuu on suurepärane aeg emotsionaalsemate sidemete loomiseks oma lähedaste inimestega, nii et kui olete suhtes, kasutage seda kuuenergiat uue lehekülje pööramiseks. Kui olete vallaline, on kuu keskpaik sobiv aeg mugavustsoonist välja murdmiseks ja oma heaolu nimel tegutsemiseks. Lõdvestuge, proovige midagi uut ja laske inimestel end üllatada.

Sel aastal valgustab teie tähemärki haruldane komplekt kuusid ja teine ​​neist kahest tõuseb 21. juulil. Tunnete end palju produktiivsemana ja energilisemana, sest motiveeriv planeet Marss tabas teie rutiini ja tervisetsooni juba eelmisel päeval. Kasutage seda täiskuu energiat, et vaadata, millist rolli mängite teiste inimeste elus ja kuidas see teie identiteeti kujundab. Selline sisekaemuslik sügavus on abiks saabuvale Lõvi hooajale, kuna see päikesetransiit valgustab teie kaardi üht peidus olevat osa. Usaldage oma instinkte ja seadke vajadusel konkreetsed piirid kogu ülejäänud kuu jooksul.

Lugege oma täispikka 2024. aasta horoskoopi SIIT.

VEEVALAJA

Teie juulikuus on menüüs palju intensiivset, nii et kinnitage turvavöö! Asjad algavad produktiivselt, sest Vähi hooaeg valgustab teie rutiinile orienteeritud kuuendat maja ning 5. juuli noorkuu on suurepärane aeg tervislike harjumuste loomiseks ja oma igapäevaellu rohkem enesehoolduse lubamist. Suhtlemisaldis Merkuur siseneb teie suhtetsooni vahetult enne seda ja seisab silmitsi Pluutoga teie tähemärgis, nii et võite sattuda kahtlustesse või lihtsalt pidama sügavaid vestlusi, mis toovad tõe pinnale. Suhteplaneet Veenus kordab sama aspekti ka järgmisel nädalal Pluutoga, nii et olge ettevaatlik, et te ei laseks ennast võimuvõitlusesse kiskuda.

Teie kosmiline valitseja Uraan ühendub kuu keskel suure aktiivsusega Marsiga, mis võib teie kodusesse ellu mõningaid raputusi tuua – mõned neist võivad olla teiesugusele uuenduslikule Veevalajale täiesti teretulnud. Energia raputamine oma ruumis võib olla parimal viisil värskendav. 21. juuli täiskuu suunab teid sissepoole, aidates teil tuvastada tundeid või hirme, mille eest olete põgenenud. Selline sisekaemuslik töö on kasulik ka teie suhete puhul. Lõvi hooaeg jõuab järgmisel päeval teie pühendunud seitsmendasse majja, nii et püüdke aru saada, mida partnerlusest soovite.

Lugege oma täispikka 2024. aasta horoskoopi SIIT.

augustikuu horoskoop
KALAD

Teie kujutlusvõime on sellel kuul täis loomingulisi nägemusi ja see on täiuslik, sest teie juulikuu algab teie unistava kosmilise valitseja Neptuuniga, mis hakkab 2. juulil retrograadselt liikuma. See peen planeedi nihe võib aidata teil oma fantaasiaid selgemalt näha. Kui Veenus liitub samal ajal teie tähemärgis pühendunud Saturniga, võite avastada, et saate hakata oma unistusi käegakatsutavamal viisil realiseerima. Mõne päeva pärast saabuv noorkuu täidab teid veelgi rohkem inspiratsiooniga, nii et järgige oma kirge ja laske põnevusel teed juhtida. Hoidke jalad siiski maas, kuid laske mõtetel tähtede poole rännata.

Jätkake seda mentaliteeti, kui lähenete kuu keskpaigale, sest nii Päike kui Veenus liituvad teie tähemärgis Neptuuni ja Saturniga, andes teile intuitsiooni ja keskendumise, mida vajate, et oma loomingulises elus toimuks edasiminek. 21. juuli täiskuu viib teid kontakti oma sõpruskonnaga ja see võib olla lõbus aeg oma meeskonnaga üritusel osalemiseks ja suvisteks suhtlemiseks. Lõvi hooaeg algab järgmisel päeval ja selle enesekindel energia aitab teil muuta kõik oma nutikad ja nägemuslikud ideed paremini organiseerituks. Väike struktuurimuutus võib muuta teie unistused millekski palju enamaks.

Lugege oma täispikka 2024. aasta horoskoopi SIIT.