AMBUR - 2024. AASTA HOROSKOOP

See aasta tugevdab teie suhteid ja julgustab teid ennast väljendama, sest olete magnet igasuguste uute ja põnevate inimeste jaoks. Laske inimestest, kellega kohtute, end lõputult inspireerida, sest te olete nüüd orienteeritud eesmärkidele, mis teile tõeliselt olulised on.

2023. aasta jooksul, kui Pluuto Veevalajas oli, alustasite tutvusi ja vestlusi inimestega, kes jagasid teiega oma huvisid. Pluuto siseneb aga uuesti Veevalajasse 20. jaanuarist 1. septembrini ja uuesti 19. novembril, kus ta jätkab õli lisamist teie kolmanda suhtlus- ja teabemaja tulle kuni 2043. aastani. See inspireerib teid looma, vestlema, ning tegema koostööd teemadel, mis pole mitte ainult teatud määral tabud, vaid ka psüühilisel tasandil tõeliselt paeluvad. Möödas on päevad, mil uurite midagi pealiskaudselt, sest 2024. aastal lähete nii sügavale kui võimalik.

Mis on takistanud teid end tõeliselt väljendamast? Kui põhjasõlm ühendab 19. veebruaril jõud tervendava Chironiga, ajendab see teid tegema usuhüppe oma loovenergia viiendas majas. 2024. aasta on aasta, mil teete tasa kõik korrad, mil hoidsite end tagasi tegemast midagi, mida olete alati tahtnud teha. Kui 25. märtsil teie kogukonna ideaalide 11. majas toimub kuuvarjutus Kaaludes, saate veelgi rikkalikumalt inspiratsiooni, mida jagada. Julgus olla loov, näitab ka teistele, kuidas sama teha. Ja kui täielik päikesevarjutus heidab 8. aprillil varju teie viiendale majale, defineerite tõeliselt uuesti oma arusaama suhetest ja sellest, kuidas avameelselt suhelda.

Kui talv lahkub ja saabub kevad, tunnete end motiveerituna ja hoolitsete oma vajaduste eest terve olla, uuel viisil. Jupiter moodustab 20. aprillil ühenduse Uraaniga teie kuuendas, tervise- ja töömajas, avades uued teed tootlikkuse, tõhususe ja tervislikuma toitumise poole. Teil on potentsiaali väga lühikese aja jooksul palju edusamme teha, kuid rekordite purustamine pole see, mis tegelikult oluline. Oluline on pigem selle tõestamine, et kõik, milles te kunagi kahtlesite, on vale. Sellele järgneb peagi Jupiteri käik Kaksikutesse, mis algab 25. mail. See transiit meelitab teie seitsmendasse partnerlusmajja küllust, tugevdades ja stimuleerides teie isiklikke partnerlussuhteid viisil, mis võib viia näiteks äriettepanekuteni või muude pakkumisteni.

Sügiseks võite aga tegeleda võib-olla ebamugavate muutustega oma isiklikus elus, mis näivad väljaspool teie kontrolli olevat. See toimub siis, kui kuuvarjutus Kalades läbistab 17. septembril taeva, käivitades muutuse teie neljandas kodu ja pere majas. Võib-olla kolite uude kohta, tervitate uusi pereliikmeid või tegelete oma stressist vabanemisega. See sillutab teed päikesevarjutuseks Kaaludes 2. oktoobril, mis turgutab veelgi teie kogukonna 11. maja. Ehkki te võite lahti lasta oma seostest teatud sotsiaalsete rühmadega, loote ühenduse ka inimestega, kes jagavad teie unistust paremast homsest.

Aasta lõppeb Marsi retrograadsusega Lõvis, mis algab 6. detsembril. See retrograadsus kontrollib teie üheksandas reisi-, laienemis- ja tarkusemajas edasiliikumist, mis võib tekitada tunde, et olete oma kohale lukustatud. Kui unistate millestki “suuremast” kui see, mis teil on, pidage meeles, et mõnikord peate enne järgmise seikluse alustamist veenduma, et teil on kõik selleks valmis pandud.

Amburi karjäärihoroskoop 2024

2024. aasta karjäärihoroskoobi järgi võib Amburitel sel aastal olla segane karjääriaasta. Ketu viibib aastaringselt teie kümnendas majas, põhjustades tööl rahutust. Teie mõtted võivad üsna tihiti libiseda oma töökohustustest eemale. Teil võib tekkida tunne, et te ei sobi oma praegusele tööle või et teid ei võetud tööle teie kvalifikatsiooni põhjal.

Töösurve võib teid mõjutada ka aprillist augustini, mistõttu tunnete end kõige selle tõttu ülekoormatuna ja isegi selleni välja, et tunnete sundi oma tööst loobuda. Nii et püüdke olla kannatlik ja ettevaatlik ning peletage peast mõte oma vana töö kõrvale jätta, enne kui uut leidnud pole. September on suurepärane kuu tööalase edu saavutamiseks. Selle aja jooksul võite leida end senisest paremalt positsioonilt, millest saate ka rahalist kasu.

2024. aasta karjäärihoroskoobi järgi on teil kolleegide täielik toetus ja saate tänu koostööle nendega oma töös hästi hakkama. Hindate ja arvestate oma töökaaslaste arvamusi. Siiski peaksite tegutsema ettevaatlikult. Ärge avaldage oma isiklikke asju kellelegi, kuna see võib tulevikus põhjustada tõsiseid probleeme. 2024. aasta kaks viimast kuud, november ja detsember, on aga teile üsna kasulikud.