Jäär

Jäär, olge valmis positiivseks ja nauditavaks kuuks, mil kosmos julgustab teid välja minema, lõbutsema ja lõõgastuma. Olete oma parimas loomingulises vormis ning kohtumised ja puhkus võivad olla teie nimekirjas esikohal.

Päike liigub Neitsisse ja siseneb sellesse märki 3. augustil. See on suurepärane võimalus enda tegemisi paremini organiseerida, et saaksite järgmistest nädalatest maksimumi võtta. Isegi kui alustate lihtsalt segaduse koristamisest, võib see aidata teil selgemalt mõelda.

Samuti otsite innukalt endale mõttekaaslasi ja loote nendega ühenduse. Inimesed, kes teevad teid õnnelikuks ja teid toetavad, on need, kellega suhtema peaksite. 11. augustil on  täiskuu on Veevalajas ja see aeg võib tuua teile ootamatuid kohtumisi. See inimene või seltskond võib olla justkui värskendav sõõm, mis keerab teie elu heas mõttes ajutiselt pea peale.

Romantilised võimalused tunduvad samuti võimalikud, kuna Veenus liigub samal päeval Lõvisse. See on aeg, et oma suhet edasi viia või oma praeguses suhtes midagi muuta.

Suhtlemine on võtmetähtsusega, kuna teie isiklik planeet, dünaamiline Marss, liigub 20. augustil Kaksikutesse. Kui soovite õppida või töötate müügi, õpetamise, meedia või sotsiaalmeedia alal, võite olla väga hõivatud ja edukas.

Töö saab kõige tähtsamaks, kui Päike 22. augustil Neitsisse liigub. Järgmised neli nädalat võite leida end oma plaanide ja projektidega tegelemas. Kui teil on kindel strateegia, saate selle kõigega väga hästi hakkama.

Lõpuks, kui teil on midagi suurt, mida soovite innukalt alustada, kasutage 27. augustil Neitsi noorkuud selle käivitamiseks. See kuufaas võib julgustada teid muutma oma harjumusi, et luua uus ja õnnelikum eluviis.

SÕNN

Sõnn, tujukas Marss jätkab teie tähemärgis kuni 20. augustini, andes julgust ja motivatsiooni võtmeprojektide ja plaanide elluviimiseks. Sellegipoolest võib Päike vaiksemas privaatses tsoonis kutsuda tagasi astuma ja oma elule ja võtmeküsimustele teist vaatenurka hankima. Puhake ja kosutage ennast. See võib teid ette valmistada elavaks loomefaasiks, mis algab 22. augustil.

11. augustil on täiskuu teie kõrgelennulises tsoonis, mis võib tuua esile teie tõelised tunded teie tuleviku ja selle kohta, mida loodate saavutada. Mõned teie arusaamad võivad teid tõeliselt üllatada. Samuti võite saada rohkem isiklikku tunnustust ja teil on võimalus näidata oma oskusi. Teised hindavad, kui palju väärtust ja pühendumust annate oma tööle ja töökohale.

11. augustil liigub ka diplomaatiline Veenus Lõvisse, teie kodutsooni, inspireerides teid oma elus mõningaid muudatusi tegema. Segadusest vabanemine ja kodu kaunistamine võib olla nüüd tavapärasest lõbusam.

Marss liigub 20. augustil Kaksikutesse, ärgitades teie finantssektorit ja hoiatades teid suurte tehingute ja sooduspakkumiste eest. Kas teie rahaasjades valitseb on segaduses? Nüüd on aeg oma rahaasjad korda saada.

Kui Päike liigub 22. augustil Neitsisse, sisenete loovuse, romantika ja vaba aja veetmise võimaluste parimasse aega. Järgmised neli nädalat sobivad suurepäraselt oma oskuste rakendamiseks ja nende maksimaalseks kasutamiseks. Teil võib isegi olla võimalus asutada väikeettevõte, mis toob teile lisatulu. Noorkuu Neitsis 27. augustil on suurepärane võimalus oma plaanide pall veerema panna.

25. augustil siseneb jutukas Merkuur Kaaludesse, nii et kasutage seda mõjuvõimu, et pidada arutelusid, läbirääkimisi ning lahendada konflikte või muid probleeme.

KAKSIKUD

Hea suhtlemine on võtmetähtsusega, Kaksikud. Päike on Lõvis, teie jutu- ja mõttesektoris kuni 22. augustuni. Olete oma elemendis. Samuti oskate kasutada sõnu, mis võivad teisi veenda, meelitada ja aidata lahendada juhtimisprobleeme erinevates olukordades.

Teie isiklik planeet Merkuur annab teile võimaluse end kodus paremini organiseerida, liikudes 3. augustist 25. augustini läbi tõhusa Neitsi. See on suurepärane aeg segadusest vabanemiseks ja oma kodu korda seadmiseks. Kui teil on liiga palju pabereid, riideid, vanu raamatuid ja muud kraami, siis taaskasutage, müüge või andke ära ja teil on edaspidiseks arendusteks piisavalt ruumi.

11. augustil on täiskuu Veevalajas, teie kaugete horisontide sektoris, nii et võite olla valmis suunama oma teed tulevikku. See võimas kuufaas võib paljastada võimalusi, millele te pole kunagi mõelnud ja muuta teie unistused pisut selgemaks. Kuna see on seotud Uraaniga, oleks mõistlik vältida impulsiivseid liigutusi.

Kui taktitundeline Veenus samal päeval Lõvisse liigub, kiirgate võlu, mis võib olla väga kasulik igasugustel aruteludel ja läbirääkimistel. Oskus raskusi siluda või lahendada võib sel kuul teatud aegadel osutuda hindamatuks.

Kui dünaamiline Marss 20. augustil teie märki siseneb, võib teie uudishimulik pool olla  võlutud nii paljudest erinevatest asjadest, et saate oma elu muuta mitmekesisemaks. See on võimalus suunata oma energiat, et saaksite teha positiivseid edusamme.

Päikese liikumine Neitsisse, teie kodu sektorisse 22. augustil annab teile võimaluse puhata ja kosuda. Järgmised neli nädalat sobivad ideaalselt perega koosolemiseks ja koduga seotud asjadega tegelemiseks.

27. augustil on noorkuu Neitsis ning see on hea aeg oma kodus või perekorralduses mõned muudatused teha, õige aeg edasi liikuda.

VÄHK

Päike on suurema osa sellest kuust Lõvis, Vähk. Seega on augustis rõhk rahandusel. Teid julgustatakse tegema kokkuvõtteid ja oma asjad korda ajama. Kui olete lasknud asjadel käest ära minna, on see ideaalne võimalus võtta kontroll tagasi ja panna raha enda kasuks rohkem tööle.

Kuid kui Veenus liigub 11. augustil Lõvisse, võib teil olla raske kiusatusele vastu seista. Olete innukad ennast ravima, isegi kui teate, et ei peaks.

Täiskuu Veevalajas, samuti 11. augustil, mõjutab teie finantsasju ja see võib tõsta ka teie teadlikkust kõigist probleemidest. Kuna see on seotud Uraaniga, oleks parem mitte teha impulsiivseid otsuseid, mis võivad tagasilööke anda. Kui olete otsustanud midagi ette võtta või teha, oodake siiski paar päeva, et asjad saaks laabuda ja olete saanud kõiki võimalusi põhjalikumalt uurida.

20. augustil pööratakse suuremat tähelepanu ka vaimsetele asjadele, kui tuline Marss liigub pikaks ajaks Kaksikutesse. Kuna ta liigub selle aja jooksul retrograadselt, veedab ta selles eraldatud tsoonis umbes kaheksa kuud. See tähendab, et teil on võimalus loobuda vanadest uskumustest ja võtta omaks uued, eluvõimelisemad.

Olete valmis enda asju tõhusamalt organiseerima, kui Päike 22. augustil liigub Neitsisse. See on aeg veenduda, et kõik vajalikud arved on makstud ja kohtumised peetud. Samuti aitab see aja maha võtta ja vaadata suuremat pilti, vastasel juhul võite kaotada silmist selle, mida üritate saavutada. Võib juhtuda, et puude taga metsa ei näe.

Lõpetuseks, 27. augustil Neitsis olev noorkuu on teie võimalus käivitada kõik uued plaanid ja projektid, eriti need, mis on seotud meedia, sotsiaalmeedia ja internetiga. See on ka suurepärane võimalus võrgustike loomiseks, väärtuslike sidemete loomiseks või sotsiaalmeedias enda jälgijate arvu suurendamiseks.

LÕVI

Lõvi, Päike teie tähemärgis kuni 22. augustini julgustab teid keskenduma iseendale, oma vajadustele ja soovidele. Teil on suurepärane võimalus muljet avaldada ning oma isiksust ja andeid tavapärastest piiridest väljapoole laiendada. Mida rohkem te end nähtavaks teete, seda suurem on teie mõju oma praeguses sfääris ja kaugemalgi.

Samuti saate kasu sellest, et Veenus liigub teie tähemärki 11. augustil, mis võib anda teile teistega suhtlemisel enesekindlust juurde. Kui olete valmis ennast muutma, et kellelegi muljet avaldada või astuda karjääriredelil edasi, tehke seda praegu.

Samal päeval peate arvestama ka täiskuuga Veevalajas, mis võib suhteid puudutavaid tundeid tugevdada. Probleem võib tekkida siis, kui midagi on enne nii-öelda vaiba alla pühitud. Samuti olete teadlikum sellest, kuidas te tegelikult suhtute lepingulistesse kokkulepetesse ja lubadustesse. Mõne suhtes võib teil olla vastuväiteid.

Alates 20. augustist võiksite olla sotsiaalselt aktiivsem, kui tulised Marsi väed muutuvad Kaksikutes pikaks, umbes kaheksakuuseks viibimiseks. Selles etapis võite olla hõivatud uute sidemete loomisega nendega, kes on teiega samal lainepikkusel.

Rahaasjad tõusevad veelgi enam fookusesse, kui Päike liigub alates 22. augustist neljaks nädalaks Neitsisse. Teil on võimalus oma kulutused kontrolli alla saada ja leida mõningaid tõhusaid viise oma majandusasjade parandamiseks.

Sõnumitooja Merkuur liigub Kaaludesse 25. augustil, mistõttu on järgmised nädalad suurepärane aeg aruteludeks ja läbirääkimisteks.

27. augustil on noorkuu Neitsis, mis annab hoogu juurde lisasissetulekute leidmisele või ka koguni uue äri alustamisele. Korraliku eeltööga on teile edu tagatud. Kui soovite alustada mõningate kulude kärpimise meetmetega ja võtta omaks uued finantsharjumused, tehke seda kohe.

NEITSI

Augusti saabudes jätkab Päike oma teekonda läbi vaimse tsooni. Neitsi, käes on aeg loobuda igasugusest emotsionaalsest pagasist ja leida lahendus pikaajalistele probleemidele. Puhkamise  ja lõõgastumise ajal on teil võimalus kaaluda oma järgmiste kuude prioriteete. Alates 22. augustist on Päike teie tähemärgis ja te alustate uut ajajärku. Siduge lahtised otsad kinni ja puhastage oma elu kõigest liigsest, mis teid enam ei teeni, et teil oleks puhas leht, millega alustada.

Kui aga jutukas Merkuur liigub teie tähtkujju, on teil lihtsam koostada tehtavate ülesannete nimekirja, luua strateegiaid ja liikuda oma praeguste plaanide täitumise suunas. See on võimalus end väljendada ning vajadusel nõu ja tagasisidet küsida.

11. augusti täiskuu Veevalajas võib teile paljastada nii mõndagi teie tööharjumuste ja võimekuse kohta olla produktiivne. Ja see võib juhtuda väikese kriisi tõttu, mis sunnib teid tegema mõned olulised muudatused. Olete innukas neid rakendama, kui näete, kus olete midagi valesti teinud. Asjad võivad siis jõudsalt edasi liikuma hakata.

Samal ajal liigub Veenus Lõvisse, eraldatuse sektorisse, nii et on aeg tegeleda iseenda eest hoolitsemise ja puhkamisega. Kui olete viimasel ajal enda vastu pisut liiga karm olnud, proovige olla nüüd mõistvam ja võtta asju mängulisemalt.

22. augustil liigub Päike teie märki, olles seal  neli nädalat, andes teile jõudu ja suurendades teie enesekindlust. See on teie võimalus end kehtestada. Pange enda energiad plaanidesse ja projektidesse, mis on teie jaoks olulised ja aitavad teil laiendada oma haaret ja realiseerida oma potentsiaali.

Kui 27. augustil on teie tähtkujus noorkuu, julgustab universum teid alustama plaanide, uute harjumuste, äri, suhete või kõige muuga, mida soovite innukalt algatada.

KAALUD

Päike Lõvis valgustab teie sotsiaalset sektorit, Kaalud, nii et olete nõutud isik. See energia võib tekitada teis soovi innukalt üritusi korraldada, kogukonnaprojektides kaasa lüüa ja uute ringidega liituda. Kaaludena on teil suurepärased sotsiaalsed oskused, nii et see on teie jaoks väga hea aeg, olenemata sellest, kas soovite luua rohkem sidemeid, otsida romantikat või lihtsalt rohkem elu rõõme nautida.

Täiskuu Veevalajas, teie vaba aja veetmise ja naudingute sektoris 11. augustil võib aga töösse takistusi tekitada. Kuna see ühtib nii mõistliku Saturni kui ka elektrilise Uraaniga, võite avastada, et teie enesekindlus ei ole enam see, mis ta varem oli. See võimas kuufaas võib esile tuua probleemid, mis võivad takistada teil uusi sõpru leida, välja minna ja muudki teha. Ärge laske oma hirmul end tagasi hoida. Koguge oma julgus kokku ja võite vaatamata kõigele teha positiivseid edusamme.

Seevastu sarmikas Veenus, teie isiklik planeet, liigub samal päeval Lõvisse, parandades teie elukvaliteeti. Kui sõprade või seltskondadega on olnud probleeme, võib Veenuse kohalolek aidata asju siluda ja raskusi lahendada.

Kui Päike liigub 22. augustil Neitsisse, jõuate vaiksemasse faasi, mis võib kesta umbes neli nädalat. Rõhk teie vaimsele sektorile on üleskutse end laadida ja nautida vaikset mõtisklust. Kui teil on vaja lahtised otsad kinni siduda või püsivatele probleemidele lahendus leida, on see teie võimalus.

Noorkuu 27. augustil Neitsis on ideaalne aeg, et alustada vaimse praktikaga nagu jooga või meditatsioon. Kõik muu, mis aitab teil arendada teie teadlikkust ja tuua sisemist rahu, muudab teie elu lihtsamaks ja rahulikumaks.

SKORPION

Te olete maailma tipus, Skorpion. Päike kõrgelennulises tsoonis julgustab teid edasi ja ülespoole minema. See on aeg, mil avaldate teistele suurt mõju ja teid hakatakse rohkem märkama. Tasub anda endast parim, sest nii jätate endast ka parima mulje. Selle tulemusena võidakse teile pakkuda suurepäraseid võimalusi.

Kui olete valmis oma suhtlusringkonda laiendama ja looma uusi kasulikke sõprussuhteid, julgustab Merkuuri liikumine Neitsisse 3. augustil teid suhtlema kõigi õigete inimestega ja leidma viise, kuidas suhelda nendega, kes on teie jaoks võtmetähtsusega. Veenus liigub 11. augustil Lõvisse ja jääb sinna ülejäänud kuuks. Tema mõju sobib suurepäraselt suhtlemiseks oma ala professionaalide ja teistega, kes teevad teiega sama tüüpi tööd. See võib avada teile põnevaid võimalusi.

11. augusti täiskuu Veevalajas võib fookusesse tuua ka teie töö ja pereelu tasakaalu. See täiskuu joondub Uraaniga ja võib kokku langeda ootamatu sündmusega, mis paneb teid oma elu üle järele mõtlema. Kas veedate perega piisavalt aega? Kui ei, siis võite tunda vajadust selles suhtes midagi ette võtta.

Olge valmis eesseisvaks huvitavaks ajaks, kui tormakas Marss liigub 20. augustil Kaksikutesse, intensiivsuse tsooni. Marss on siin kuni 2023. aasta märtsini, mis tähendab, et selle ajaga võib palju ära teha. See on võimalus oma elus läbi viia suurpuhastus ja sisemised probleemid lahendada.

Teie seltskondlik elu läheb 22. augustil uue hooga üles, kui Päike liigub 22. augustil Neitsisse. Olenemata sellest, kas soovite sõpradega kokku saada, potentsiaalsete klientidega suhelda või samal lainepikkusel olevate inimestega suhelda, on nüüd selleks avanenud suurepärane võimalus.

27. augustil Neitsis olev noorkuu sobib suurepäraselt grupi- või meeskonnaprojekti alustamiseks või juba mõnda aega plaanitud eesmärgi käivitamiseks.

AMBUR

Kui Päike jätkab oma teekonda läbi teie reisi- ja seiklusvööndi, Ambur, olete uute kogemuste otsimisel. Amburid armastavad elada täiel rinnal ja see mõju viitab sellele, et see viib teid selle piirini. Kui olete valmis oma mugavustsoonist välja astuma ja uusi asju proovima, ootavad teid ohtrad võimalused.

Samuti olete valmis tegema rasket tööd, samal ajal kui dünaamiline Marss jätkab oma teekonda läbi Sõnni kuni 20. augustini. Järgmised nädalad on suurepärased teie pingutuste koondamiseks ja elustiili säilitamiseks. Siiski on ka võimalusi proovida midagi teistsugust ja see võib teile nii meeldida, et soovite selle juurde jäädagi.

11. augustil on täiskuu Veevalajas, teie jutu- ja mõttesektoris. See võib tunded pinnale tõusta, eriti kui olete neid tagasi hoidnud. See ei ole parim aeg otsuse langetamiseks, sest olete liiga emotsionaalne, et teha mõistlikku valikut. Enne otsuste tegemist oodake, kuni tunnete end rahulikuna ja rahunenuna.

Veenus liigub samal päeval Lõvisse, teie reisitsooni, mis suurendab teie vajadust otsida uusi kogemusi, mis võivad teie hinge toita. Riskide võtmine võib olla osa sellest ja te arenete seda enam, mida rohkem uusi territooriume avastate.

Teie suhete sektor muutub kirglikuks, kui äge Marss liigub 20. augustil Kaksikutesse ja viibib seal umbes kaheksa kuud. Suhtlete teistega rohkem ja sellest võib tekkida palju võimalusi. Kui teil on probleeme, peaksite need lahendama.

Kui Päike 22. augustil Neitsisse liigub on teil võimalus jätta endast suurepärane mulje. Ja kui viis päeva hiljem on noorkuu selles samas tsoonis, on see suurepärane võimalus käivitada karjääri- või äriplaani järgmine etapp.

KALJUKITS

Kaljukits, Päike Lõvis, teie muutuste tsoonis julgustab teid vanast lahti laskma ja uut omaks võtma. Lisaks, kuna Veenus liigub samasse sektorisse 11. augustil, on see intensiivne tsoon fookuses terve kuu. Võimu, rahanduse, äritegevuse ja sügavate emotsionaalsete sidemetega seotud probleemid võivad esile kerkida ning praegu oleks hea aeg nendega tegeleda.

Veenuse mõju sel päeval tähendab, et kired võivad tugevneda ja suhe võib muutuda platoonilisest intiimseks. Rahaliselt võib praegu investeerimine ja äritegevus olla tulus.

Võib esineda ka draamat, eriti 11. augustil, mil täiskuu Veevalajas mõjutab seda tsooni. Võite märgata, et tunded tõusevad pinnale ja võite muutuda üsna emotsionaalseks. Võib-olla soovite oma elus muutuda, kuid kiindumus teatud asjadesse või inimestesse võib muuta selle keeruliseks. Muutus saab teoks, kui olete valmis neist lahti laskma.

20. augustil liigub sõdalane Marss Kaksikutesse ja teie elustiilisektorisse, kus viibib umbes kaheksa kuud. See võib olla väga kiire aeg, mil saate oma asjade organiseerimisest ja sujuvamaks muutmisest kasu.

Fookus nihkub uuesti kaks päeva hiljem, kui Päike liigub Neitsisse, teie reisi- ja seiklussektorisse. Selle neljanädalane siinviibimine julgustab teid välja minema ja piire nihutama. Kui te pole mõnda aega riske võtnud ega endale väljakutseid esitanud, on käes aeg seda teha, aga mõistlikkuse piires loomulikult. Kui julgete oma mugavustsoonist väljapoole liikuda, võite saada erilisi võimalusi.

27. augustil on noorkuu Neitsis ja teil on nüüd suurepärane võimalus alustada uut teekonda, ettevõtlusideed või põnevat projekti. Suudate saavutada kõike, mille peale mõtlete.

VEEVALAJA

Paistab, et see on suhtlemise osas kiire aeg, Veevalaja. Päike Lõvis valgustab teie suhtetsooni, tuues esile teie ja teiste parimad küljed. Järgmised nädalad kuni 22. augustini võivad teid leida üritusi korraldamas ja mujal aktiivselt kaasa löömas. See on võimalus kohtuda uute inimestega ning luua sidemeid sõprade ja perega, mis tundub olevat nauditav.

Samal ajal jätkab sõdalane Marss teie kodutsoonis kuni 20. augustini, kus see võib motiveerida teid oma kodu puhastama ja muutma. Vabanege kõigest, mida te enam ei vaja, müües või kinkides selle ära, et saaksite rohkem ruumi, et tunda end saavutatud avaruses õnnelikuna. Teil on siis ka rohkem energiat ja meelerahu.

11. augusti täiskuu Veevalajas võib olla teie jaoks võimas ja võib-olla ka emotsioonide küllane aeg. Saate ülevaate sellest, kes te olete ning oma teest ja suunast läbi elu. Suhteprobleem võib küll ka lahvatada, kuid proovige sel juhul vältida impulsiivseid otsuseid.

Marss liigub 20. augustil Kaksikutesse ja teie loomingulisse tsooni, mistõttu on see hea aeg uute oskuste õppimiseks ja oma loominguliste annete uurimiseks. Suhetes võite mõjuda atraktiivsena, nii et kui olete üksi ja otsite kedagi või midagi, kasutage seda soodsat aega selleks.

22. augustil siseneb Päike intensiivsesse tsooni ning järgmised neli nädalat sillutavad teed positiivsetele muutustele ning võimalusele teha kokkuvõtteid finants- ja äriasjadest. Ühest küljest olete valmis oma asju sujuvamaks muutma ja uurima uusi võimalusi oma sissetuleku suurendamiseks ja äriedu saavutamiseks. Teisest küljest on see võimalus loobuda kõigest, mis teie jaoks enam ei tööta. Lõpuks, olenemata sellest, kas käivitate projekti või alustate uusi ja tervislikumaid harjumusi, on 27. augustil Neitsis olev noorkuu parim aeg mis tahes algatuste käivitamiseks.

KALAD

Kalad, teie elustiilisektori rõhk annab võimaluse oma asju organiseerida ja sujuvamaks muuta. Päike Lõvis näitab, et saate särada kõige eredamalt, kui olete valmis kasutama oma loomingulist elegantsi ja võimeid. Ükskõik, mis tööd teete, mis tahes plaanid ja projektid teil ka poleks, oma loomulike võimete kasutamine aitab teil teistest eristuda.

Dünaamiline Marss on Sõnnis. Kui juhite oma ettevõtet või teil on pidevalt kiire, siis nüüd on  teie vestlus- ja mõttevaldkond hea ning aeg enda reklaamimiseks samuti. Teil on palju võimalusi suhelda teistega, kes jagavad teie eesmärke ja huvisid ning see võib olla väga rahuldust pakkuv tegevus teie jaoks.

Samuti võite läbida väga peegeldava faasi, kui täiskuu saabub teie vaimsesse tsooni 11. augustil. Võite saada teadlikuks sellest, kuidas olete end tagasi hoidnud ja oma võimeid piiranud. Ja see võib inspireerida teid võtma ühendust terapeudi või elutreeneriga, kes aitab teil oma potentsiaali täielikult ära kasutada. See võib teie ees oleva tee puhastada ning näete end jõudmas omaenda tugevusse.

20. augustil liigub dünaamiline Marss Kaksikutesse ning teie kodu- ja peresektorisse. See liigub hiljem aasta jooksul retrograadselt, nii et see jääb sellesse märki umbes kaheksaks kuuks. Kui Marss liigub teie kodutsooni lähikuudel, võib toimuda palju muudatusi ja võtate vastu olulisi otsuseid. Võib-olla olete valmis kolima, kinnisvara ostma või müüma või oma perekonda uue liikme võrra suurendama.

Kõik suhted on samuti fookuses, kui Päike liigub 22. augustil Neitsisse. Järgmised neli nädalat sobivad suurepäraselt teistega meeskonnatöö tegemiseks eesmärgi või plaani täitmiseks, raskuste tasandamiseks suhetes ja romantikavõimaluste suurendamiseks.

Kui viis päeva hiljem on noorkuu samas sektoris, avaneb teil suurepärane võimalus viia oma praegune suhe järgmisele tasandile.