Kaalud aastahoroskoop 2024

Sel aastal kasutate oma loovust ja arendate oma arusaama lõbusatest asjadest, sest teie 2024. aasta Kaalude horoskoop soovib, et te paraneksite olemuslikul tasandil. See on ilus aeg olla õhumärk, kuid see tähendab, et kui tahate teistega sammu pidada, peate enda tegutsemisele hoogu juurde andma.

Aja jooksul on teil potentsiaal saada tõeliselt edukaks meistriks omal erialal. Seda tänu asjaolule, et Pluuto siseneb uuesti Veevalajasse 20. jaanuarist 1. septembrini ja uuesti 19. novembril, kuhu see jääb kuni 2043. aastani. Ja selle aja jooksul aktiveerib Pluuto teie viiendas, suhete ja eneseväljenduse majas teie võimet raskustest jagu saada, tehes seda loominguliste ettevõtmiste kaudu. See transiit võib põhjustada ka dramaatilisi segadusi suhetes.

Mõlemal juhul parandate ka oma arusaama suhetest kõige sügavamal tasandil. 19. veebruaril ühendab põhjasõlm teie seitsmendas partnerlusmajas jõud Chironiga, mis võib viia valusate arusaamadeni selle kohta, kuidas te oma üks-ühele suhetes toimite. Kuid need arusaamad võimaldavad teil paraneda ka ammu toimunud südamevaludest. Kuuvarjutus Kaaludes saabub 25. märtsil, tuues endaga kaasa tohutu eneseavastuse ja võimaliku lahkumise töökohtadest, inimestest ja olukordadest, mis ei ole enam teile vajalikud. Ja kui täielik päikesevarjutus heidab 8. aprillil teie partnerlussektorile varju, võite avastada, et katkestate kellegagi senised sidemed või hoopis süveneb teie pühendumus kellelegi.

Kevadeks on teie isiklik kasv kiirenenud. Jupiter ühendab jõud Uraaniga teie kaheksandas, vaimse tervise ja ressursside majas, mis võib julgustada teid investeerima millessegi uude ja ootamatusse, jättes samas midagi maha kiiremini, kui seda arvasite. Need investeeringud võivad olla emotsionaalset või rahalist laadi ja see hüpe toob lõpuks kaasa selle, et näete, kuidas see end ära tasub. Ärge kartke oma kõrgema mina nimel ohvreid tuua. Kui Jupiter 25. mail Kaksikutesse siseneb, hakkate magnetina ligi tõmbama uusi kogemusi ja värsket taipamist, edendades oma reisihimu, laiendades oskusi ja süvendades oma teadmisi maailmast. Ärge unustage, et 2024. aasta on suurepärane aeg, et kooli tagasi minna.

Sügiseks on aeg tõsiselt asja kallale asuda. 17. septembril alustab kuuvarjutus Kalades uut teekonda teie kuuendas töö- ja tervisemajas. See varjutus sunnib teid vaatama oma igapäevast rutiini korralikult läbi ja otsustama, kas see valmistab teid ette edu saavutamiseks, inspireerib teid viimistlema oma treeningrežiimi, parandama enesehooldusrituaale ja muutuma samal ajal produktiivsemaks. Sellele järgneb peagi 2. oktoobril päikesevarjutus Kaaludes, mis võib anda stardi oma identiteedi ja enesetunde paremaks mõistmiseks. Valmistuge saama veelgi iseseisvamaks ja teostage ennast rohkem, kui kunagi varem.

Aasta lõppeb Marsi retrograadiga, mis algab 6. detsembril. See väljakutseid pakkuv retrograadsus toimub teie kogukonna 11. majas, mis võib panna teid ennast tundma introvertsena ja teistest eraldatuna. See tagasiminek annab aga võimaluse mõelda järele selle üle, kuidas otsustate teistega suhelda ja mida olete valmis jagama, muutes seeläbi teie sotsiaalse mõju tähendusrikkamaks.

Kaalude karjäärihoroskoop 2024

2024. aasta karjäärihoroskoobi kohaselt võib see aasta pakkuda teile palju uusi väljavaateid. Jupiter on aasta alguses teie seitsmendas majas ja Saturn teie viiendas majas. Aasta alguses on Päike ja Marss teie kolmandas majas ning tänu Rahu mõjule teie kuuendas majas saate toime tulla mis tahes raskustega ja see teie omadus aitab teil edu saavutada. Mis iganes alal te ka ei tööta, saate hästi hakkama. Teie ülemus ja kolleegid pole oma kiitusega teie aadressil kitsid.

Märtsis ja aprillis võite kogeda tõuse ja mõõnasid. Kuna nüüd võib esile kerkida tööga seotud surve või probleemid, võite kaaluda töökoha vahetamist. Mais ja juunis peaksite tööl oma oponentide ja vastaste suhtes ettevaatlik olema, sest need võivad teie karjäärile probleeme tekitada. Kuid aeg pärast seda, augustist detsembrini, on teie jaoks täis rõõmu ja enesekindlust. Kui olete oma töös tubli ja järjekindel, saate iga ülesandega hästi hakkama.