Kaksikud aastahoroskoop 2024

Teete sel aastal suuri edusamme ja teie Kaksikute 2024. aasta horoskoop on tõend, et olete muutumas paremaks versiooniks iseendast. Te tunnete sädelevat nihet kohe, kuna teie valitsev planeet Merkuur ei ole alates 1. jaanuarist enam retrograadne, sillutades teile teed nende uusaastalubaduste täitmiseks.

Avastate selle aasta võrratu olemuse tänu sellele, et loomise ja jõu planeet Pluuto siseneb uuesti Veevalajasse 20. jaanuarist 1. septembrini ja uuesti 19. novembril. See õhutab teie üheksandas majas leeke filosoofia, seikluste ja teadmiste järele, kasutades ära teie soovi uusi asju näha ja kogeda. Valmistute oma vaatenurga suureks muutuseks, seega valmistuge nägema maailma täiesti uues valguses.

Kui olete tundnud survet sobituda teatud vormi või olla kursis viimaste trendidega, on 2024. aasta see, kui rikute reegleid. 19. veebruaril ühendab põhjasõlm jõud Chironiga, teie kogukonna ja ülemaailmse mõju 11. majas, ajendades teid mõjutama maailma positiivsel ja humaansel viisil. Kui kuuvarjutus Kaaludes kutsub 25. märtsil esile muutusi teie viiendas eneseväljenduse majas, on teil võimalus tõeliselt viia ellu mõni hea idee. Kuna peagi 8. aprillil järgneb Jääras täielik päikesevarjutus, on see hea muutus, võite ühendada jõud uute sarnaselt mõtlevate inimestega. Aktiveerides oma 11. võrgustiku maja, võib olla 2024. aasta aeg, mil leiate endale uue meeskonna.

2. juuniks peaksite valmistuma radikaalseks muutuseks oma alateadvuses, samuti selles, kuidas te oma sügavaimas psüühikas tõdesid töötlete. Kui Jupiter ühendab jõud Uraaniga teie varjatud mõtete 12. majas, võite leida end töötlemas oma mõtteid ja emotsioone viisil, mida te pole kunagi varem teinud. See võib isegi lubada teil lõpuks lahti lasta mõnest vihast ja valust, millest olete seni kinni hoidnud.

Laske see kõik välja, sest soovite puhastada oma olemusest kogu pärssiva energia, kui Jupiter siseneb 25. mail Kaksikutesse. Jupiter meelitab teie esimesse majja suhteid, küllust, õitsengut ja iseenda kasvu. See transiit võimendab teie edusamme ja viib teid õigel ajal õigesse kohta. Valmistuge spontaanseteks sekkumisteks ja ootamatuteks kohtumisteks, mis viivad teid edu teele.

Sügiseks valmistute oma karjääri ja ametialase staatuse oluliseks muutuseks. 17. septembril annab teie 10. reklaamimajas hoo sisse Kalades toimuv kuuvarjutus, mis võib viia järsu nihkeni enda turundamises. Olenemata sellest, kas nõustute ametikõrgendusega või töökohavahetusega, on see muutus alati olnud teie saatuse osa. Ja kui päikesevarjutus Kaaludes 2. oktoobril teie viiendas, loovuse ja eneseväljenduse majas süttib, on suur võimalus, et muudate oma tõelised kired selle karjäärivahetuse keskpunktiks.

Aasta saab läbi just siis, kui 6. detsembril algab Marsi retrograadsus. Kui see toimub teie kolmandas suhtlus- ja teabevahetuse majas, võite tunda end väsinuna pidevatest märguannetest ja vestlustest, mis vajavad vastamist. Ärge laske suhtlemisel muutuda tööks, sest see retrograad soovib, et avastaksite uuesti kire, mis on segunenud iga suhtlemisega.

Kaksikute karjäärihoroskoop 2024

Rääkides Kaksikute sodiaagi karjäärist, peate 2024. aastal vältima oma erialal mis tahes olukordades soovi kiireima lahendusena otseteid kasutada, sest need on kasulikud lühikest aega, kuid võivad olla pikas perspektiivis teile kahjulikud. 2024. aasta alguses saavutate paremad tulemused ja selleks on teil vaja kõik ülesanded kiiresti ära teha. Olete oma pingutustega teistele heaks eeskujuks ja saate tänu sellele kolleegidelt ka postiivset tagasisidet.

Märtsi lõpust aprilli lõpuni võite välja teenida palgatõusu või saada ametikõrgendust. Teisest küljest võib teil pärast maikuud tekkida võimalus reisida seoses oma tööga mõnda teise linna või riiki, mis võib tähendada ka seda, et olete siis tööga rohkem hõivatud. Samas pole põhjust selle pärast nuriseda, sest see toob teile kasu ja viib teid oma karjääris edasi kõrgemale tasemele.

Karjäärihoroskoop 2024 järgi võid uue töövõimaluse saada ka ajavahemikus 7. märts – 31. märts ning 18. september – 13. oktoober. Kui mõtlete töökoha vahetamisele, on õige aeg seda teha siis. Selle aja jooksul võib tulla võimalus edukalt töökohta vahetada, mis on teie tulevikku silmas pidades teie jaoks kasulik.

Maikuus võib teie töökohas toimuda muudatusi ja teid võidakse viia üle teisele kohale. Üldiselt tuleb aasta esimene pool teile soodne, kuid aasta teine pool võib tuua teie erialal mõningaid tõuse ja mõõnasid. Teil on vajalik oma ülemustega hästi läbi saada, muidu võib tööl tekkida hulk probleeme. Seevastu tööd otsivad inimesed võivad leida atraktiivseid väljavaateid 2024. aasta viimastel kuudel.