KALJUKITS - 2024. AASTA HOROSKOOP

Kaljukitsedele tõotab algav aasta olla hea seetõttu, et teil on võimalik sel aastal väga palju korda saata. Kuna 4. jaanuaril siseneb kirglik Marss Kaljukitsesse, antakse teile rohkem vastupidavust ja motivatsiooni teha täpselt seda, mida soovite, nii et hoidke siht silme ees selge.

Võib-olla olete viimase aasta jooksul märganud olulisi muutusi oma rahalises seisus tänu Pluuto kiirele ringreisile läbi Veevalaja. Pluuto siseneb aga uuesti Veevalajasse 20. jaanuarist 1. septembrini ja uuesti 19. novembril, kus see inspireerib teid teenima sissetulekut oma teises raha- ja materiaalsuse majas kuni 2043. aastani. Kui saate, püüdke kohe aasta alguses otsustada, kui palju on teie jaoks liiga palju ja kui vähe on liiga vähe. See transiit valmistab teid ette rikkuseks, mis annab teile suure jõu. Praeguste kulutuste ja sissetulekutega ümberkäimise täpsustamine toob hiljem kaasa suuremad palgapäevad.

Kogu raske töö juures, mida teete, võib olla lihtne unustada suhteid ja reserveerida aega enda jaoks. Kui põhjasõlm 19. veebruaril ühendab jõud Chironiga, julgustab see teid toitma oma neljandat kodu ja pere maja, et teie juured oleksid piisavalt tugevad, et saaksite pikemaks kasvada. See joondumine võib teid oma lähema suguseltsiga uuesti kokku viia, eriti kui olete olnud mingi aja neist eemal. Samuti võib see anda teile jõudu teha seda, mida peate tegema, et oma unistused tõeliselt üles ehitada.

Kui kuuvarjutus Kaaludes 25. märtsil läbib teie karjääri 10. maja, näete, kuidas nende sisemiste muudatuste tegemine võib sillutada teed edule välistes valdkondades, pakkudes teile tööalaseid võimalusi, mis tunduvad esialgu uskumatutena. Muutuste lainetus jätkub täieliku päikesevarjutusega, kus Jäär maandub 8. aprillil teie pühas neljandas majas, sundides teid seadma oma mugavuse, turvalisuse ja kuuluvustunde esikohale.

Kevadel saabub uus algus. Kui Jupiter loob 20. aprillil ühenduse Uraaniga teie viiendas loovuse ja eneseväljenduse majas, võib teid ootamatult tabada miski, millest olete täiesti vaimustuses. Olenemata sellest, kas tegemist on teise inimese või kunstilise ideega, on sellel vaimustusel jõud suunata teid tulevikku, mis ületab teie metsikuimadki unistused. Laske oma kontrollivajadusest lahti ja laske end lihtsalt haarata mis tahes suhtest. Ja kuna Jupiter siseneb 25. mail Kaksikutesse, veedab ta ülejäänud aasta teie kuuendas töö- ja tervisemajas asju ajades. See suurendab teie soovi olla produktiivne igas oma tegevuses, võimaldades teil täpsustada oma treeningrežiime, arendada enesehooldusrutiine ja tugevdada oma tööeetikat.

Võimalik, et peate oma arvamust avaldama viisil, mis sügise alguseks kõike muudab. Lõppude lõpuks aitab kuuvarjutus Kalades teil 17. septembril vabaneda ummistustest teie kolmandas suhtlus- ja teabevahetuse majas. See võib julgustada teid hankima fakte ja tõdesid, mida teie eest on varjatud, inspireerides teid veelgi rääkima endale olulistel teemadel. Ja kui päikesevarjutus 2. oktoobril Kaaludes naaseb teie avaliku maine 10. majja, võite avastada end asumas väga tähendusrikkale professionaalsele teele.

Aasta lõpp võib teie mootorid seisata, kuid aeglustamises pole midagi halba. Marss taandub teie kaheksandas investeeringute majas 6. detsembril, pannes proovile teie vajaduse kontrollida iga olukorda. Võite avastada, et mida raskemini proovite midagi või kedagi mõjutada või omada, seda vähem enesekindlalt te end tunnete. Laske sellel retrograadil näidata teile, mis juhtub, kui lasete usaldusel juhtrolli võtta.

Kaljukitse 2024. aasta karjäärihoroskoop

Karjäärihoroskoop 2024 ennustab, et teie karjäär on sel aastal edukas. Saturn, teie märgi ja teie teise maja isand asub teises majas ja vaatab teie üheteistkümnendat maja, Jupiter aga täielikult teie kümnendat maja, nii et teil läheb tööl hästi. Teete kõvasti tööd ja suudate oma tööstandardeid järgida ja neid parandada. See suurendab teie enesekindlust ja muudab teid tõhusamaks.

Teie suhted ülemustega on positiivsed. Kui Rahu asub kolmandas majas, tahaksite vaadata oma ülesannet väljakutsena ja teha seda parimal võimalikul viisil võimalikult lühikese aja jooksul. See anne teeb teid oma valdkonnas tuntuks.

Karjäärihoroskoop 2024 järgi on novembrikuu teie jaoks ülioluline. Selle aja jooksul võite saada ametikõrgendust või näha oma sissetulekute suurenemist. Peale selle on aprillis ja augustis võimalused üleminekuks uuele tööle. Kui soovite töökohta vahetada, siis on õige aeg seda teha.