Lõvi aastahoroskoop 2024

Olete suure ärkamise äärel ja teie 2024. aasta Lõvi horoskoop ütleb, et alustate ja lõpetate sel aastal palju olulisi suhteid. Kuid teete suuri edusamme ka oma karjäärieesmärkide ja võimaluste suunas, mida te poleks osanud ette näha.

Kui olete lahku läinud inimestest, kelle puhul te poleks seda oodanud, on see osaliselt tingitud sellest, et saite 2023. aasta jooksul Veevalajas Pluutot tunda. Siiski siseneb Pluuto uuesti Veevalajasse 20. jaanuarist 1. septembrini ja uuesti 19. novembril, aktiveerides oma liitlaste, vaenlaste ja oluliste inimeste seitsmenda maja. See tõmbab teie üks-ühele suhetesse intensiivsust ja muudab teie arusaama sellest, kuidas suhe peaks toimima. Sel aastal on inimestel, kellega kohtute ja inimestel, keda proovite unustada, teie elus järgmise 20 aasta jooksul püsivad tagajärjed.

2024. aasta on aga ka väga vaimne aasta, mis on täis äkilisi selguse hetki ja mängu muutvaid tõdemusi. Kui põhjasõlm ühendab jõud 19. veebruaril teie üheksandas tarkuse ja avardumise majas Chironiga, hakkate te tekkinud kaotusi töötlema ja kasutama neid elu mõtte tundmaõppimiseks. Te mitte ainult ei avasta uuesti, et teadmised on jõud, vaid õpite ka oma mõtteviisis palju positiivsemat arusaama omaks võtma. Kui 25. märtsi seisuga jõuab Kaalude kuuvarjutus teie kolmandasse lähedaste sõprade ja sugulaste igapäevase suhtluse majja, võib teie suhtlusringkonnas toimuda rida elumuutvaid vestlusi. Ja kui täielik päikesevarjutus heidab 8. aprillil varju teie üheksandale vaatenurga majale, võite avastada, et lasete lahti mõnest vanast veendumustest teise, uuema kasuks.

2024. aasta üks põnevamaid hetki teie jaoks saabub 20. aprillil. See on siis, kui Jupiter ühendab jõud Uraaniga teie 10. avalikustamise ja karjääri majas, aktiveerides uue inspiratsiooniallika teie ametialastes tegevustes. Võite taasavastada oma eesmärgid uue nurga alt või lihtsalt asuda oma unistuste tööle. Mõlemal juhul lööte oma valdkonnas laineid. Ja kui Jupiter 25. mail siseneb teie sotsiaalse haarde ja ülemaailmse mõju 11. majja, võite ülejäänud aasta jooksul kohtuda paljude uute inimestega; inimesed, kellel on teile nii palju õpetada, näidata ja anda. Palju sõltub ka sellest, millised inimesed teie tutvusringkonnas liiguvad.

Selleks ajaks, kui kuuvarjutus Kalades, teie kaheksandas surma ja taassünni majas 17. septembril toimub, võite avastada enda elu muutvat teavet, mis käivitab muutuse. Saladused paljastatakse, liidud muutuvad ja usalduse tase, mida suudate anda ja vastu võtta, pannakse proovile. Sellele järgneb peagi 2. oktoobril Kaaludes päikesevarjutus, mis käivitab teie kolmanda suhtlus- ja teabemaja mootori, edendab teie teadmistepüüdlust ja aktiveerib teie õppimissoovi.

Kui aga aasta hakkab lõppema, võite olla sunnitud ümber mõtlema oma väljendusviiside ja hinnangute andmise üle. Kuna Marss taandub Lõvis alates 6. detsembrist, paneb see proovile teie võidutahte, mis võib teie saavutusi edasi lükata. Õnneks õpetab see retrograad teile ka seda, kuidas lasta möödunud asjadel minna, sest olete väärt palju rohkem kui need kujutletavad standardid, mille olete endale seadnud.

Lõvi karjäärihoroskoop 2024

Teie 2024. aasta karjäärihoroskoobi järgi tuleb aasta algus teile karjääri mõttes tavapärasest parem. Veenus Kaksikutes veedab terve aasta seitsmendas, pikaajaliste suhete majas ja see on teie karjääri jaoks suurepärane aeg. Teie töökoht annab teile tugevust juurde. Selle aja jooksul töötate kõvasti ja saate oma pingutuste eest ka väljateenitud tasu.

Merkuur ja Veenus on aasta alguses teie kümnendas majas, mille tulemuseks on palju paremad töötulemused. Jupiter jääb teie üheksandasse majja kuni 1. maini, pakkudes võimalusi töökoha muudatusteks ja üleminekuteks, mis on teie karjäärile kasulikud.

Kui töötate riigiasutuses, võib teid aasta esimese kahe kuu jooksul ees oodata üleviimine. Kui töötate erasektoris ja otsite uut tööd, siis sel perioodil (see on aasta esimeses kvartalis), on teie soovi võimalik rahuldada ja töökoha muutmine on võimalik.

Marss on teie üheksandas majas 1. juunist 12. juulini ja seejärel teie kümnendas majas kuni 26. augustini. Selle tulemusena võib Marsi positsioon anda teile palju töövõimalusi. Võimalik, et teil on nii palju suurepäraseid töövõimalusi, et nende vahel tundub võimatu valida; seega veenduge enne mis tahes organisatsiooniga liitumist, et teil on selle kohta täielik teave olemas.

Juuli saab olema täis saginat ja sagimist, aga ka töörohket aega. On võimalus sel perioodil teise linna või riiki tööle minna ja see võimalus aitab teie karjääri edasi, nii et ärge jätke seda kasutamata.

Aeg 31. juulist 25. augustini võib olla teie töö jaoks keeruline. Peaksite hoiduma konfliktidest kollektiivis ning soovitav oleks sellises olukorras tööle keskenduda. Ärge laske end kellestki segada ja tehke kõik otsused läbimõeldult ning kaalutletult.

Oktoober ja november on teile aga ideaalsed. Selle aja jooksul on tööl teie jaoks soodne aeg ja aasta viimasel kuul võib mõnel Lõvil toimuda ka veel töökohavahetus. Nii et terve selle aasta on teil oma töökohal hea positsioon ning vajadusel võimalik endale ka uus korralik töökoht leida.