novembri kuuvarjutus

Praegu on varjutuse aeg, mis on üheks põhjuseks, miks draamadest pole puudust olnud. Kui teiegi tunnete kosmilist piitsahoopi, siis võite olla üks sodiaagimärke, mida 2022. aasta novembrikuu kuuvarjutus kõige enam mõjutas. See tähendab, et olete sattunud otse tormi keskele.

Varjutust pole tegelikult põhjust karta, nii et ärge laske sellel ennast hirmutada. Astroloogias avavad varjutused karma ukse 28 päevaks ja selle aja jooksul võib juhtuda kõike. Varjutus saab toimuda ainult siis, kui täiskuu või noorkuu toimub mõlemas sodiaagimärgis, mis asub Põhjasõlmes ja Lõunasõlmes. Kui Põhjasõlm tähistab teie tulevikku ja lõplikku saatust, siis Lõunasõlm esindab teie mineviku energeetilist pagasit. Ja kui teie sodiaagimärki peaks tabama päikesevarjutus, võib see teie elus esile kutsuda järsu ja ootamatu pöördepunkti. Kui tunnete juba muutuste raskust, ärge muretsege – universum teab, mida teeb.

Mõnikord võivad varjutushooajal toimuvad muutused olla tohutud ja elu täielikult muutvad. Muul ajal võib nihe olla peenem ja sisemine, kuid ka teravalt tuntav. Sellest hoolimata raputab see täielik kuuvarjutus teie reaalsust ühel või teisel viisil.

See kuuvarjutus leiab aset vaid kaks nädalat pärast osalist päikesevarjutust Skorpionis, mis tähendab, et nad on omavahel otseselt seotud. Tegelikult vaadake tagasi, kus te olite ja mida tegite kuus kuud tagasi, kui Sõnni-Skorpioni teljel toimus viimane varjutuste seeria. See võib anda paljastava valguse sellele, mis teie elus praegu toimub.

Kui eelnev päikesevarjutus lõi ühenduse karmalise Lõunasõlmega, siis see kuuvarjutus moodustab liidu Põhjasõlmega. See tähendab, et see verekuu paneb teid tundma end tõenäoliselt motiveeritumalt ja tugevamalt. Samuti liigutab see teid paratamatult suunas, kuhu olete tegelikult määratud liikuma. Kuna aga see kuuvarjutus moodustab ühenduse ka ettearvamatu ja mässumeelse Uraaniga, võib see esile kutsuda ka midagi täiesti ootamatut. Ärge tehke vigu – see kuuvarjutus võib sütitada terve revolutsiooni.

Kui teie päikesemärk, kuumärk või teie tõusumärk kuulub mõne alltoodud sodiaagimärki (eriti kui see juhtub olema vahemikus 11–21 kraadi), võib eelseisev täielik kuuvarjutus/verekuu Sõnnis põhjustada vaimset äratust.

Sõnn
Olete otse selle kuuvarjutuse keskel, Sõnn. See tähendab, et teie olete tähelepanu keskpunktis. Isegi kui teile ei ole kogu see tähelepanu meeltmööda, mida see endaga kaasa toob, peate tunnistama, et teie säde süütab suure tule. See varjutus viib teid muutuste äärele, kuna see lükkab teid mugavustsoonist välja ja sunnib teid laineid lööma. Võite teha midagi täiesti ettearvamatut või kogeda midagi täiesti oodatut. Kui teie sodiaagimärgis toimub varjutus, tähendab see alati, et olete jõudmas mingisuguse isikliku verstapostini. Ühe peatüki lõppu jõudmine tähendab aga ka seda, et alustate järgmist. Andke endale aega oma elutee järgmisel etapil õigesse suunda liikumiseks jõudu koguda.

Lõvi
Kas olete end viimasel ajal oma tööd tehes tüdimust tundnud? Kas tunnete, et olete välja kasvanud oma praegusest positsioonist ja olete valmis millekski uueks? Kuna see kuuvarjutus leiab aset teie karjääri 10. majas, võib see viia selleni, et proovite seoses tööga midagi täiesti uut ja erinevat. Võite näiteks kõiki üllatada, muutes oma senist karjääriteed täiesti kardinaalselt teises suunas või nõustudes ametikõrgendusega või lahkudes töökohalt, mida keegi ei osnud arvatagi. Mis ka ei juhtuks, avab see tulevikus teie jaoks veel palju võimalusi. Universum lihtsalt viib teid lähemale karjäärile, mille jaoks olete loodud ja mida olete tegelikult tahtnud teha.

Skorpion
Kas teie elus on mõni inimene, kes on viimasel ajal teie mõtteis olnud? See inimene võib olla teie kaaslane, teie parim sõber, äripartner või isegi teie vaenlane. Pole tähtis, kes ta on, see varjutus julgustab teid selle inimesega suhteid klaarima või edasi arendama. Kui olukord pole ideaalne, võite olla valmis kellegagi lahku minema, et see mürgine suhe lõpetada. Selle varjutuse energia ei pruugi aga olla nii katkendlik ja kuiv. Suure suhtemuutuse asemel võite avastada, et teie vaatenurk suhetele muutub täielikult. Mida saate teha, et parandada harmooniat, mida teistega jagate? Mida saate teha, et kutsuda ligi tulevikus tervemaid ja vastastikku kasulikke suhteid?

Veevalaja
See kuuvarjutus toob esile teie koduga seotu, Veevalaja. See varjutus, mis toimub teie neljandas kodu ja pere majas, julgustab teid kolima uude kohta, seadma piire sugulastega ja turgutama suhteid oma juurtega. Kodu pole alati lihtsalt koht, vaid ka meeleseisund. Kogu teie elu jooksul võivad muutuda inimesed, kohad ja asjad, mis panevad teid end koduselt tundma. Mida see päikesevarjutus teile näitab selle kohta, mida vajate, et tunda end kuhugi kuuluvana? Kas saate praegu oma kodukeskkonnast emotsionaalse ja füüsilise turvalisuse? See varjutus julgustab teid parandama oma suhet koduga mis tahes viisil, kujul või vormis, mis teie jaoks on mõistlik ja vajalik.