Neitsi aastahoroskoop 2024

See uus aasta tundub kohe paljutõotav, sest aasta algab sündmuste pöördega positiivses suunas. Pühadehooaeg oli teie jaoks tõenäoliselt enam kui väsitav, kuid teil on põhjust tähistada teie valitseva planeedi Merkuuri otsest positsiooni alates 1. jaanuarist, andes teile ruumi mõelda, rääkida ja tegutseda vabamalt.

Sel aastal sukeldute veelgi sügavamalt oma rolli abistaja, tervendaja ja teenindajana. Pluuto siseneb uuesti Veevalajasse 20. jaanuarist 1. septembrini ja uuesti 19. novembril, aktiveerides teie kuuenda tervise- ja töömaja. See transiit, mis kestab kuni 2043. aastani, muudab teie võimet olla mitte ainult produktiivsem ja tõhusam, vaid olete ka sajaprotsendiliselt kohal kõiges, millest osa võtate. See aitab teil hinnata oma igapäevast elu sügavamal tasandil ja kasvada inimeseks, kes muudab maailma paremaks kohaks.

See on siiski vaid jäämäe tipp. Selleks ajaks, kui põhjasõlm ühendab jõud 19. veebruaril Chironiga, võite olla arvestanud oma variminaga (ehk kõigi teie isiksuse osadega, mille tunnistamine on teile endiselt ebamugav). Kui see kõik areneb teie kaheksandas intiimsuse ja ümberkujundamise majas, julgustatakse teid jagama mõnda oma saladust, andes teistele jõudu jagada ka oma saladusi. Kui kuuvarjutus Kaaludes 25. märtsil teie teisest raha- ja enesehinnangumajast läbi läheb, võite olla sunnitud oma prioriteedid ja väärtushinnangud ümber seadma. Sellele järgneb kohe 8. aprillil täielik päikesevarjutus Jääras, mis õhutab tuld teie emotsionaalsete ja rahaliste sidemete kaheksandas majas. Võib-olla katkestate sidemed halva investeeringuga ja loote ruumi veelgi viljakama investeeringu jaoks.

Kevad toob veel ühe põneva ettepaneku. Kui Jupiter 20. aprillil ühendab jõud Uraaniga Sõnnis, süütab see raketi teie üheksandas filosoofia, reisimise ja kirjastamise majas, mis võib inspireerida ideid, mida pole varem kuuldud ega nähtud. See mitte ainult ei viiks teid uutesse kohtadesse ja võimaldaks teil uusi asju kogeda, vaid inspireerides teid veelgi rohkem õppima. Ja kui Jupiter 25. mail teie karjääri ja avalikustamise 10. majja siseneb, leiate hoo, et jätkata oma ametialast tegevust ja lüüa oma valdkonnas laineid ülejäänud aasta jooksul.

Suured muutused teie isiklikus elus võivad alata sügisel. Kõik saab alguse 17. septembril toimuvast Kalade kuuvarjutusest, mis on esimene Neitsi-Kalad teljel toimuvast varjutuste seeriast. See konkreetne varjutus saadab välgu teie seitsmendasse partnerlusmajja, mis võib viia järsu lahkumineku või taasühinemiseni, millel on tohutu ulatus. Pole tähtis, kes jääb ja kes läheb, uskuge, et see kõik on osa kosmilisest üldplaanist. Järgnev päikesevarjutus Kaaludes saabub 2. oktoobril, mis soodustab juba teie teises raha- ja materiaalsuse majas toimuvat muutust. Olge valmis oma rahalises seisus märgatavaks muutuseks.

Aasta lõpeb Marsi retrograadsusega, mis algab 6. detsembril. See konkreetne retrograadsus avaneb teie üksinduse ja alateadlike energiate 12. majas, mis võib teid ennast veelgi väsinuma ja kurnatumana tundma panna, kui tavaliselt. Poleks kõige hullem mõte võtta puhkust pühade ajal, sest see tagasiminek soovib, et te puhkaksite, mõtiskleksite ja taasühineksite oma vaimse poolega. Enda piiride ületamine viib ainult krahhini.

Neitsi karjäärihoroskoop 2024

Saturn on 2024. aasta karjäärihoroskoobi kohaselt kuuendas majas terve aasta. Päikese ja Marsi mõju tõttu teie kümnendas majas näete aasta alguses positiivseid edusamme oma töös ja vaevanägemises, mis siiski tasub end ära. Jätkate oma erialal edasijõudmise teed. Teie töö on teile kõik ja keskendute täielikult oma ülesannetele.

Aasta esimene pool toob teieni nii mõnegi võimaluse oma võimeid demonstreerida. Märtsist aprillini toimub aga Marsi transiit koos Saturniga teie kuuendas töö ja tervise majas, mis võib teile raskeks osutuda. Seega peaksite olema ettevaatlik, kuna võite sattuda töökohas kadedate kolleegide vandenõu ohvriks. Võimalik, et teil tõmmatakse ootamatult vaip alt või tehakse teie vastu midagi alatut ja teid kahjustavat. Sellisel juhul peate kõike seda ignoreerides keskenduma oma tööle.

2024. aasta karjäärihoroskoobi kohaselt on aprill ja mai teile üsna kasulikud. Sel ajal on teil võimalus oma positsiooni tööl tugevdada, kuid juunis peate taas ettevaatlik olema. Sel ajal peaksite vältima oma seisukohtade jagamist igaühega, sest see võib teie jaoks kaasa tuua ebameeldivaid tagajärgi. Liigne avameelsusega liialdamine võib teie kuvandit rikkuda.

Teie töösuhe muutub juulist augustini oluliselt. Kui töötate ametikohal, mis võimaldab ümberpaigutamist, on tõenäoline, et teid viiakse selle aja jooksul üle. Augustijärgne aeg on teie karjääri jaoks väga kasulik. Kui teete tööd tõhusalt, saate oma ülesannetega paremini hakkama ja saate enda võimekust tõestada. Selle aja jooksul on teil hea võimalus oma karjääris edeneda.