SKORPION - 2024. AASTA HOROSKOOP
Pilt Pixabay/montaaž

See aasta inspireerib teid astuma peategelase rolli, sest teie 2024. aasta võib olla teie elu kõige olulisem peatükk. Kuigi Roomat ei ehitatud ühe päevaga, võite olla meeldivalt üllatunud kõigest, mida suudate järgmise 365 päeva jooksul ära teha. Kui teie valitsev planeet Marss siseneb 3. jaanuaril teie kolmandasse suhtlusmajja, saate rääkida kõigist oma uusaastalubadustest.

Olete juba alustanud oma lapsepõlvetraumade paranemise protsessi, sest saite 2023. aasta jooksul Pluutot Veevalajas tunda. Pluuto siseneb aga uuesti Veevalajasse 20. jaanuarist 1. septembrini ja uuesti 19. novembril, kus see jätkab teie neljandas kodu ja pere majas ümberkujundamist kuni 2043. aastani. Selle aja jooksul võite tunda end puuna, mis on üles kaevatud, et see siis kuhugi mujale ümber istutada. Ja kuigi see võib mõnikord muuta teid ebakindlaks ja kõhklevaks, võimaldab see teil lõpuks kasvada suuremaks, kui olete kunagi arvanud. Sel aastal võite alustada näiteks kolimise, tervenemise ja millegi ülesehitamise protsessi.

Kui olete oma tervise ja heaolu arvelt tootlikkusega sammu pidamiseks endale liiga palju survet avaldanud, on 2024. aasta aasta, mil te seda väärusku ravite. 19. veebruaril ühendab põhjasõlm teie kuuendas töö- ja tervisemajas jõud Chironiga, ajendades teid looma rituaale ja rutiine, mis toovad teile pigem kasu, kui kurnavad teid. Kui kuuvarjutus Kaaludes kutsub 25. märtsil esile muutusi teie vaimsuse 12. majas, seisate silmitsi oma deemonitega vahetult enne, kui vabastate end süütundest, pahameelest ja kõigest, mis teid tagasi hoiab. Täielik päikesevarjutus Jääras 8. aprillil viib teid aga otse reaalsusesse tagasi, sest see annab uue alguse teie kuuendas töö, tervise ja igapäevaste rutiinide majas. Laske sellel varjutusel aidata ennast rohkem maandada, aidates luua rituaale, mis viimistlevad ja parandavad teie elu füüsilisel tasandil.

Kevadeks võite alustada oma suhete tugevdamise ja nende kinnitamise protsessi. Kui Jupiter ühendab 20. aprillil jõud Uraaniga teie seitsmendas partnerlusmajas, võite alustada suhet kellegagi, kellel on jõud viia teid mõlemaid uskumatutesse kõrgustesse. Olenemata sellest, kas need suhted on platoonilised, romantilised või ärile orienteeritud, on teil võimalus olla koos tõeliselt teerajajaks millelegi muutlikule ja uuele. Ja kui Jupiter 25. mail Kaksikutesse siseneb, puistab see haldjatolmu teie kaheksandale majale, mis suurendab teie usalduse, investeeringute ja jagatud ühenduse soovi. Te pole enam pealiskaudsete lubaduste tujus, vaid see on midagi palju sügavamat ja kaalukamat. Samuti on teil hea võimalus teha oma rahaga tarku investeerimisotsuseid. Seega on soovitav võtta võimalusel enne tehingute sooritamist kindlasti ühendust kogenud finantsnõustajaga.

Sügiseks võite alustada uusi suhteid ja lasete lahti mineviku valudest. Kuuvarjutus Kalades süütab 17. septembril teie viiendas eneseväljenduse majas lõkke, mis võib viia kõikvõimaliku loominguni. Võib-olla muudate oma arusaama suhetest, ühendusest ja loovusest, nii et andke järele kiusatustele, mis teid köidavad. Järgnev päikesevarjutus Kaaludes eemaldab selle, millest olete oma vaimsuse ja lõppude 12. majas välja kasvanud, võimaldades teil endale andestada kõigil tasanditel, milles olete end seni tagasi hoidnud.

Aasta kõige keerulisem osa algab 6. detsembril, mil teie valitsev planeet Marss taandub teie karjääri ja avaliku maine 10. majja. Kui teil on sel ajal raskusi enda tõestamisel, võite tunda end tagasilöökide pärast kehvasti, nii et lõpetage proovimine. See retrograad paneb teid tundma oma väärtust ilma selleta, et ülejäänud maailm seda kinnitama peaks. Selle asemel, et oma ülemusega tülitseda, andke talle aega, et mõista kogu rasket tööd, mida olete aasta jooksul teinud.

Skorpioni karjäärihoroskoop 2024

2024. aasta karjäärihoroskoobi järgi peate sel aastal kõvasti tööd tegema, et oma karjääris edu saavutada. Soovite jääda piirkonda, kus töötate ja saate sellest kasu. Kuigi vahepealsed planeedipositsioonid võivad julgustada teid töökohta vahetama, mida võite võimaluse korral teha, vaatab Saturn, kes on aastaringselt neljandas majas, teie kuuendat ja kümnendat maja, andes teile töökohas stabiilsuse.

Selle aja jooksul tuleb kasuks ka Jupiteri transiit seitsmendas majas. Pärast karjäärimuutust võib see periood pakkuda teile hämmastavat edu. Tööl on arenguvõimalusi augustist oktoobrini. Saturni õnnistusega ei suuda teie vastased või vaenlased teile kahju teha ja saavutate nende üle võidu.Kui Päike aprillis teie kuuendat maja läbib, võib see tähendada võimalust saada edutatud kõrgemale positsioonile.