Sõnn aastahoroskoop 2024

Sel aastal võite teiste seast esile tõusta, sest teie Sõnni horoskoop aastaks 2024 näeb ette esiplaanil olemist. Samuti kasutate oma võimet kontrollida oma karjääri, mainet ja autoriteeti nii tööl kui ka väljaspool seda.

Kuna olete sellel Sõnni tähemärgis sündinud, olete määratud mitte ainult oma valitud valdkonnas edu saavutama, vaid ka kõike muutma. Kui ümberkujundusega tegelev Pluuto Veevalajas taasaktiveerib teie 10. reklaamimaja 20. jaanuarist 1. septembrini, hakkate mõistma, mida olete pärast seda saavutanud. Pärast 19. novembrit, tunnete vajadust ennast ümber kujundada nii, et teist õhkub võimsust. Olenemata sellest, kas soovite end tõestada kõigile neile, kes on teis kunagi kahelnud või on see lihtsalt unistuse täitmine, mis teil on olnud lapsest saati, kasutate seda, mis teid võitma motiveerib. Siiski, enne kui hakkate laineid lööma, peate võib-olla tervenema ja lahti laskma kõik hirmud ja negatiivsed mõtteviisid, mis teid saboteerivad, kui saatuse põhjasõlm ühendab 19. veebruaril jõud Chironiga teie alateadvuse programmeerimise 12. majas.

Selleks ajaks, kui 25. märtsil toimub kuuvarjutus Kaaludes, teie kuuendas töö- ja tervisemajas, panete paika plaani, mis aitab teil oma tööd praktilisemaks muuta ja ennast ka säästa viisil, mis viib teid eduni. Võite endale võtta näiteks uue lemmiklooma, kes on armastav kaaslane kogu teie igapäevaelus, sest kuues maja valitseb ka lemmikloomi. Kui aga täielik päikesevarjutus 8. aprillil heidab varju teie vaimsele 12. majale, kogete nihet, mis avaldub sügaval sisimas. Nihe, mis võib aktiveerida teie psüühilisi võimeid ja lubada teil andestada endale ebarealistlikud standardid, mida te ei suutnud täita.

2024. aasta põnevaim hetk saabub 20. aprillil, kui Jupiter ühendab jõud Sõnnis asuva Uraaniga, tuues õnne, õitsengu ja uuendused teie esimesse minamajja. See võib viia täieliku isiksusenihkeni, mis sunnib teid oma välimuse ja identiteedi muutusi omaks võtma. Inimesed, kes on teid juba aastaid tundnud, võivad märgata, et käitute äkki teistmoodi, kuid see on ainult sellepärast, et võtate omaks oma tõelise mina. Ja kui see neile ei meeldi, on suur tõenäosus, et te ei allu enam nende ootustele. Teie valitsev planeet Veenus siseneb Sõnni 29. aprillil, kus see suurendab teie soovi ennast ravida, enda eest hoolitseda ja end glamuursemalt tunda. Kui olete uue omaks võtnud ja end muutnud, siseneb Jupiter 25. mail teie teise rahanduse ja enesehinnangu majja, kus see meelitab ligi küllust ja tugevdab teie pangakontot ülejäänud aasta jooksul. Kasutage seda energiat enese huvides ära, tehes küllust ligitõmbavaid rituaale või kasutades ära kõik teie teele tulevad soodsad võimalused.

17. septembril toimub teie kogukonna, lootuste ja unistuste 11. majas, Kalades kuuvarjutus, mis võib hoogustada teie tuntuse tõusu. Te mitte ainult ei loo tutvusi õigete inimestega, vaid loote maailma, milles olete alati tahtnud elada. Kuid kui päikesevarjutus Kaaludes liigub 6. oktoobril teie tervise ja töö kuuendasse majja, saate aru, kui palju tööd on vaja teha selleks, et jõuda sinna, kuhu tegelikult soovite jõuda.

Aasta lõppedes võite kodus konfliktidesse sattuda, sest agressiivne Marss taandub alates 6. detsembrist teie neljandasse perekonna ja esivanemate juurte majja. See ei sunni teid mitte ainult lekkivat kraani parandama ja segamini kappi koristama, kuid see julgustab teid ka näiteks mõnest sugulasest, kelle vastu olete juba kaua aega viha pidanud, lõpuks “lahti saama”. Laske kõik endasse kogunenu konstruktiivsel viisil välja, sest ainult nii saate oma turva- ja mugavustunnet pikemaks ajaks tugevdada.

Sõnni karjäärihoroskoop 2024

2024. aasta karjäärihoroskoobi järgi tuleb see aeg Sõnnidele üsna meeldiv ja paljutõotav ning toob teile fantastilisi töötulemusi. Saturn, kümnenda ja üheksanda maja isand, toob teile oma töös suurt edu. Selle aja jooksul näeb teid kõvasti tööd tegemas ja saate sellest igati kasu. Kõik kiidavad teie pingutusi. Kui teie töökaaslased märkavad teie pingutusi, kiidavad nad teid ja toetavad teid täielikult.

Selle aja jooksul suhtute oma karjääri väga tõsiselt ja annate endast kõik. Kui teie ettevõte on teie tulemustega rahul, võib see teie karjäärile kaasa aidata. Teid edutatakse ja võite saada ka suuremat palka või lisatasu. Kuigi võib esineda lühike viivitus, pole põhjust muretsemiseks, sest tasu kannatlikkuse eest on suurepärane.

Tõenäoliselt jõuate oma karjääris edasi märtsist aprillini ja detsembris. Sel aastal peate kõvasti tööd tegema ja oma tööd tõhustama, sest see annab teile palju võimalusi oma võimete demonstreerimiseks.

Teie töökaaslaste suhtumine on teie suhtes positiivne ja saate neilt vajadusel ka aeg-ajalt abi. Peaksite vältima kuulujuttude edasi rääkimist, muidu võib olukord tööl teie jaoks raskeks kujuneda, nii et ärge laske kellelgi end eksitada.