Aastahoroskoop 2024 - Vähk

Uus aasta algab sellega, et teie suhted muutuvad intensiivsemaks ja dünaamilisemaks, kuid teie 2024. aasta Vähi horoskoobis on palju enamat. Kui agressiivne Marss siseneb 4. jaanuaril teie liitlaste, vaenlaste ja partnerluse seitsmendasse majja, võite avastada, et teie tunded teie elus oluliste inimeste vastu võimenduvad.

Viite oma suhted ja kohustused 2024. aastal uuele tasemele. See on tänu Pluutole Veevalajas, kes naaseb teie kaheksandasse läheduse majja 20. jaanuarist 1. septembrini ja uuesti 19. novembril. Alates 2008. aastast on Pluuto teie vaatenurka ümber kujundanud suhetes ja selles, kuidas need peaksid toimima ning nüüd valmistute jõuliseks nihkeks, mis puhastab teie elust surnud energia. Kaheksas maja ei valitse mitte ainult emotsionaalsete, vaid ka rahaliste segaduste üle, mistõttu on käesolev aasta soodne finantsinvesteeringute tegemiseks ja rahaliste võlgade kustutamiseks. Kui toimite mõistlikult, tasub see end hiljem ära!

Olete teinud oma karjääris suuri edusamme, kuid olete ka mõne pettumuse osaliseks saanud. 2024 on aasta, mil annate endale andeks selle, mis on valesti läinud, luues ruumi kõigele, mis võib hästi minna. Kui põhjasõlm ühendab 19. veebruaril jõud tervendava Chironiga, võimaldab see teil saada oma erialal alal juhiks, mis inspireerib ka teisi rohkem saavutama. Ja kui kuuvarjutus Kaaludes heidab 25. märtsil varju teie neljandale kodu ja perekonna majale, loote ruumi uuele arusaamisele selle kohta, mis aitab teil tunda end turvaliselt ja kaitstuna ning ümbritsetuna inimestest, kes teist hoolivad. Teie eraelu võib olla kesksel kohal, kuid kui 8. aprillil toimub teie karjäärisektoris täielik päikesevarjutus, ei saa te oma ametialaseid edusamme enam kontrollida. Olge valmis töötama targemalt, mitte tingimata rohkem.

Teie sotsiaalne haare on läbilöögivõimelisem 20. aprilli paiku, kui Jupiter ühendab jõud Uraaniga teie kogukonna ideaalide 11. majas. See mitte ainult ei inspireeri uusi sõprussuhteid, mis teid ergutavad ja inspireerivad, vaid võib ka suurendada teie jälgijate arvu sotsiaalmeedias ning viia teid tuntuses uuele tasemele. Võite leida endale palju rohkem jälgijaid ja kaasaelajaid.

Kui aga ekspansiivne Jupiter 25. mail siseneb teie vaimsuse ja üksinduse 12. majja, võite ülejäänud aasta veeta justkui surve all ja tegeleda oma sisemuses toimuvaga sügavamal tasandil tundmaõppimisega. Te ei pruugi tunda huvi edu saavutamisest materiaalses valdkonnas, kuid olete palju rohkem mures oma intuitiivse tasandi pärast. Kas olete valmis teraapiasse sukelduma? Kas olete unistanud saada selgeltnägijaks, meediumiks või Taro kaartide lugejaks?

Õpite sel aastal palju ja näete-kogete palju asju, eriti kui kuuvarjutus Kalades valgustab 17. septembril teie üheksandat, laienemise, filosoofia ja seikluste maja. See võib käivitada uue haridustee, olgu see siis tagasi klassiruumis olemine või reisiplaanide koostamine selleks, et näha maailma erinevaid kultuure ja neist osa saada. Uued kogemused on peagi teie ellu saabumas. Ja kui päikesevarjutus Kaaludes 2. oktoobril läbib teie neljanda isiklike ettevõtmiste maja, võite avastada, et nimetate koduks uut kohta või avastate uue arusaama perekonnast.

Tänu sellele, et 6. detsembril taandub Marss teie teise rahamajja, võib aasta lõpuks teie raha teenimine aeglustuda. Enne selle toimumist säästke raha, sest see võib olla teie päästerõngas raskes olukorras. See retrograad aitab teil ümber kujundada selle, mida väärtustate, võimaldades teil tähtsustada seda, mis on tõeliselt oluline.

Vähi karjäärihoroskoop 2024

Kui rääkida teie karjäärist, siis karjäärihoroskoop 2024 ennustab, et selle aasta algus tuleb Vähkidele soodne. Saturn jälgib teie kümnendat maja ja Jupiter on kohal ka kümnendas majas, Päike ja Marss aga kuuendas. Tänu sellele on teil rohkem töövõimalusi ja tugevam positsioon selles sektoris.

Teete oma tööd täieliku pühendumuse ja tõhususega, mis parandab teie positsiooni tööl. 1. mail üheteistkümnendas majas toimuv Jupiteri transiit tugevdab ja parandab teie suhteid ülemuste ja kolleegidega, kes teid tööl vajadusel abistavad. Kõige raskemates olukordades on teil kolleegide täielik toetus.

Jupiteri viienda aspekti tõttu kolmandas majas saate aeg-ajalt teiega töötavate kolleegidega tõhusat koostööd teha ja nende abil saate ka ise rohkem särada.

Aasta teisel poolel suudate tööl veelgi paremini hakkama saada. Selle tulemusel võidakse teid edutada ja teie palk tõuseb, mis paneb teid rahulolu tundma ja suurendab teie enesehinnangut ning enesekindlust veelgi rohkem. Panustate oma töösse palju ja annate endast kõik vajaliku.

Inimesed võivad pärast teie edu tunnistajaks saamist teie peale kadedaks muutuda ja selle tulemusena võivad nad teie vastu välja mõelda palju plaane, et teid kahjustada ja teie mainet alla kiskuda. See võib teile muret teha ja teie vaimne stress võib suureneda, kuid tänu oma tööle suudate kõigist nendest probleemidest jagu saada ja oma kuvandit säilitada. Olge valmis töökohavahetuseks 23. aprillist 1. juunini.