VEEVALAJA - 2024. AASTA HOROSKOOP

Olete oma põlvkonna hääl ja teie 2024. aasta Veevalaja horoskoop on tõend, et hakkate astuma rolli, milleks olete sündinud. Kuigi see uus aasta on alles pika ja ilusa teekonna algus, paljastab see ka teemad, mis viivad teid teie elu kõige tähendusrikkamatesse ajastutesse.

Tõenäoliselt tegite kogu 2023. aasta jooksul oma eneseteostuse ja iseseisvumise suunas suuri edusamme tänu Pluuto ajutisele käigule Veevalajasse. Nüüd, mil Pluuto on 20. jaanuarist 1. septembrini uuesti Veevalajasse sisenemas ning teeb seda uuesti 19. novembril, asute sellesse uude peatükki veelgi sügavamalt sisse elama. Pluuto veedab järgmised 20 aastat seal, et rekonstrueerida teie kaubamärki, identiteeti ja enesetunnet, inspireerides teid seadma oma isiklikku jõudu kõige tähtsamale kohale. Siiski peate võib-olla laskma teatud asjadel surra, enne kui midagi paremat saab uuesti sündida. Lõppude lõpuks on Pluuto surma ja taassünni planeet. Tõusete tuhast nagu fööniks.

Varem võis teile tunduda, et te ei saanud oma mõtete ja tunnete osas täielikult aus olla, kuid 2024. aasta muudab seda. Kui põhjasõlm ühendb 19. veebruaril jõud Chironiga, aktiveerib see teie hääle nagu ei kunagi varem, julgustades teid rääkima tõtt oma kolmandas, suhtluse ja lähedastes sõprade majas. Avage oma suu, mille hoidsite seni kinni. Kui 19. veebruaril toimub teie üheksandas, reisimise, religiooni ja filosoofiamajas, kuuvarjutus Kaaludes, tunnete oma tiibade all tuult, kui võtate omaks reaalsuse avatuma, mõistvama ja valgustunuma vaatenurga. Sellega kaasneb veelgi rohkem mängu muutvaid vestlusi, eriti kuna 8. aprillil toimub teie suhtlussektoris täielik päikesevarjutus Jääras. Valmistuge muutusteks oma suhete dünaamikas õdede-vendade ja lähedaste sõpradega.

Selleks, et tunneksite end piisavalt tugevana, peab teil olema oma ruum, kuhu pika päeva lõpus naasta jõudu koguma. Ja kui Jupiter 20. aprillil loob ühenduse Uraaniga teie neljandas kodu ja pere majas, võite leida inspiratsiooni luua majapidamine, millest olete alati unistanud. Selle aja jooksul võite märgata palju hämmastavaid muutusi oma isiklikus elus ning need kõik on põnevad, elavdavad ja julgustavad. Kui aga Jupiter 25. mail Kaksikutesse siseneb, paneb see seemned idanema teie viiendas loovuse ja romantika majas, inspireerides teid 2024. aasta lõpuni end täielikult väljendama.

Sügise saabudes võite märgata muutusi oma finantsseisundis. Kui kuuvarjutus Kalades raputab 17. septembril teie raha ja enesehinnangu teist maja, võite teha ülevaate oma pangakontost, isiklikust varandusest ja kõigist esemetest, mille väärtust hindate. See võib panna teid ennast paremini tundma, kui olete oma kaardid seni õigesti välja mänginud. Ja selleks ajaks, kui 25. novembril toimub Kaaludes päikesevarjutus, võite leida end oma üheksandas tarkuse ja tähtajatu laienemise majas avatuna uuele seiklusele. Aasta lõpuks reisite tõenäoliselt uutesse kohtadesse ja saate osa uutest kogemustest, mis laiendavad teie silmaringi.

Aasta lõpp võib aga teie erasuhetes esile kutsuda pikaajalisi konflikte. Kui Marss Lõvis taandub alates 6. detsembrist teie pikaajalise partnerluse seitsmendasse majja, toob see teie kartmatu loomuse välja ja tekitab konflikte. Ärge laske oma egol endast võitu saada, pigem vaadake, kuidas saaksite oma viha tõhusamalt kasutada ja oma sõnumi rahumeelsemalt edastada.

Veevalaja karjäärihoroskoop 2024

2024. aasta karjäärihoroskoobi kohaselt on teie sodiaagimärgis olev Saturn aasta alguses teie kolmandas, seitsmendas ja kümnendas majas. Kui Saturn asub kolmandas majas, peate tegema palju tööd. Teie töökaaslased toetavad teid täielikult, märgates ka teie pingutusi ning seda, kui palju te vaeva näete ning kui pühendunult te töötate.

Saturni aspekt kümnendas majas aitab teil oma ettevõtmistes edu saavutada. Teete kõik endast oleneva, et töösse senisest rohkem energiat panustada. Saate oma jõupingutuste eest ka hüvitise, kas preemia, palgatõusu või enda kindla positsiooni kindlustamise näol.

2024. aasta karjäärihoroskoobi järgi võite veebruarist märtsini oma töökohal suurema töökoormusega kokku puutuda. Teid võib ees oodata ka komandeering või ärireis välismaale. See aasta võib tuua teile karjääris palju edu.

Jaanuaris võib mõningaid Veevalajaid ees oodata edutamine. Osasid võib ees oodata töötingimuste paranemine ja tõenäosus juulist augustini parema ametikoha saamine. Ajavahemikus augustist oktoobrini on ka päris palju võimalusi töökoha vahetamiseks. Aasta viimasel kuul võite nautida tööka aasta lõigatud vilju.