Number 1881 on kogum numbri 1 omadustest, mis esinevad kaks korda, võimendades selle mõju ning ka numbri 8 võnked ja atribuudid, mis ilmuvad samuti kaks korda, suurendades temagi energiaid.

Number 1 toob endaga kaasa loomisenergia ja uued algused, edusammud ja motivatsiooni, edasipüüdmise, inspiratsiooni, mugavustsoonist väljumise, edu ja eneseteostuse saavutamise. Number 1 tuletab meile ka meelde, et me loome oma reaalsuse oma uskumuste, mõtete ja tegudega.

Number 8 kajastab isiklikku jõudu ja autoriteeti, enesekindlust ja iseseisvust, head otsustusvõimet, sisemist tarkust, tõde ja terviklikkust, usaldusväärsust ja enesekindlust, rikkust ja küllust, karmat kui universaalse vaimse seaduse efekti.

Inglinumber 1881 toob teieni hea otsustusvõime, sihikindluse ja visaduse energiat ning teid julgustatakse uskuma ja usaldama oma võimeid, oskusi ja andeid ning kasutama neid nii, nagu tunnete end juhituna. Uskuge, et kui kuulate oma sisemist tarkust ja inglite juhtnööre, saavutate kindlasti edu mitmel tasandil.

Inglinumber 1881 võib samuti soovitada teil otsida uusi või erinevaid viise oma eesmärkide ja püüdluste saavutamiseks. Pöörake erilist tähelepanu oma korduvatele mõtetele ja ideedele, kuna need paljastavad vastused teie palvetele ja annavad teile intuitiivseid juhiseid teie jumaliku elutee järgmiste sammude kohta. Ärge kartke oma kirge järgida ja mugavustsoonist välja astuda, sest suurepärased võimalused avanevad teile õigeaegselt. Vaadake oma inglite saadetud märke ning juhinduge nendest.

Inglinumber 1881 võib teile soovitada ka seda, et kui te kaalute vaimsusel põhineva praktika, karjääri ja/või elukutse alustamist (või laiendamist), on praegu selleks kõige soodsam aeg. Uskuge, et universum aitab kõikides tekkivates küsimustes ja kuulake inglite juhiseid oma järgmiste sammude kohta. Sama kehtib kõigi südamega tehtavate ettevõtmiste kohta.

Andke endale luba särada.