Inglinumber 38

Number 38 koosneb numbri 3 ja numbri 8 atribuutidest. Number 3 on seotud inspiratsiooni ja loovuse, eneseväljenduse ja suhtlemise, kasvu, laienemise, spontaansuse, julgustuse ja abi ning oma soovide avaldumisega. Number 3 resoneerib ka ülestõusnud meistrite energiatega ja näitab, et ülestõusnud meistrid on teiega, kui nad paluvad. Ülestõusnud meistrid aitavad teil keskenduda jumalikule sädemele endas ja teistes ning aitavad avaldada teie soovitud tulemusi. Need aitavad teil leida rahu, selgust ja armastust.

Number 8 lisab oma energia, et edukalt avaldada rikkust ja küllust, enesekindlust ja usaldusväärsust, tõde ja terviklikkust, sisemist tarkust, iseseisvat sõltuvust ja edu saavutamist, karmat ja karma universaalset vaimset seadust. Nende kahe numbri atribuudid ja energiad teevad number 38-st optimismi ja rõõmu koos avardumise, julguse, materiaalse külluse ja reaalsusega.

Inglinumber 38 toob teie inglitelt ja ülestõusnud meistritelt sõnumi, et peate jätkama oma praegust rada, kuna olete eduni jõudmas ja seal on teid ootamas suurepärased hüved. Suurenenud küllus on varsti teie ellu jõudmas.

Inglinumber 38 soovitab teil jätkuvalt kuulata oma sisemist tarkust ja ingellikku juhtimist ning tegutseda vastavalt juhistele. Inglid ja ülestõusnud meistrid aitavad teil oma ellu tuua küllust ja õitsengut. Teile tuletatakse meelde, et nii nagu andmise ja vastuvõtmise seadusega on, tuleb ka teil sellest kinni pidada, et kui teil on palju, on teil vaja seda teistega jagada.

Inglinumber 38 on märk sellest, et teie seos inglite ja vaimse valdkonnaga, samuti teie positiivsed tegevused, palved ja positiivsed kinnitused on avanud teile lõpmatu külluse voo. Olge oma õnnistuste eest tänulik ja jagage neid armastavalt teistega.