Inglinumber 1

Number 1 resoneerib uute alguste, loomise, iseseisvuse, ainulaadsuse, motivatsiooni, edasiliikumise ja edasijõudmise, ambitsioonide ja tahtejõu, positiivsuse, teerajaja energia, füüsilise energia, jõu, aktiivsuse, enesejuhtimise ja enesekehtestamise, algatusvõime, instinkti ja intuitsiooni, mehelike omaduste, organiseerituse, saavutuse ja edu, tugevuse ja iseseisvuse, visaduse, jõulisuse ja autoriteedi, armastuse, inspiratsiooni, saavutuse, hiilguse, õnne, kuulsuse, soovide täitumise ja kõiketeadmise ning enda loomise tegelikkusega.

Inglinumber 1 on teie inglite meeldetuletus, et me kõik oleme ühendatud ja kõik on seotud meie mõtetega.

Inglinumber 1 palub teil olla teadlik oma mõtetest ja keskenduda oma tõelistele südamesoovidele, et inglid saaksid teie soove positiivselt täide viia. Ärge keskenduge oma hirmudele ja sellele, mida te ei soovi, sest need võivad ka avalduda.

Inglinumber 1 julgustab teid otsima uusi algusi, võimalusi ja projekte positiivse ja optimistliku suhtumisega, kuna need ilmuvad teie elus väga mõjuval põhjusel. Teie inglid soovivad, et saavutaksite soovitud eesmärkides ja püüdlustes edu ning õnnestuksite, nii et ärge kartke positiivsete sammude astumist ja edasiliikumist. Ärge lubage, et hirmud, kahtlused või mured takistaksid teid elamast ja teenimast oma jumalikku elu eesmärki ja hingemissiooni.

Inglinumber 1 julgustab teid ka väljakutseid vastu võtma täieliku usu ja usaldusega iseenda ja universaalsete energiate vastu.