Inglinumber 10

Number 10 kannab endas nii numbri 1 kui ka 0 energiaid. Number 10 resoneerub juhtimise, optimismi, enesekindluse, iseseisvuse, loova jõu, edu, energia, originaalsuse, kohanemisvõime, sihikindluse ja individuaalsuse vibratsioonide ja energiatega. Number 10 taandub ühekohaliseks arvuks 1 (1 + 0 = 1). Number 1 resoneerib enesejuhtimise ja enesekehtestamise, uute alguste ja motivatsiooni, aktiivsuse ja edusammude, saavutuste ja edukuse atribuutidega. Number 1 tuletab ka meelde, et loome oma tõekspidamised oma veendumuste, kavatsuste ja tegudega.

0 on universaalsete energiate arv ning tugevdab, võimendab ja suurendab numbrite vibratsioone, millega koos ta ilmub. 0 on seotud ka oma vaimsete aspektide arendamisega.

Inglinumber 10 on sõnum, et saate oma inglitelt oma ideede, mõtete, visioonide ja tunnete kaudu teadmisi ja juhiseid. Pöörake sel ajal erilist tähelepanu oma intuitsioonile ja tegutsege vastavalt juhistele positiivselt.

Inglinumber 10 julgustab teid oma elus edasi liikuma usu ja usaldusega, et olete igati õigel teel. Ärge kartke, sest teie inglid juhatavad ja toetavad teid igal sammul. Uskuge, et teie sisemised tungid viivad teid õigesse suunda ja leiate oma valitud rajal tulevikus edu ja oma soovide täitumise. Usaldage oma ingleid ja universaalseid energiaid.

Inglinumber 10 annab sõnumi, et astuda uutes suundades edasi ja vaadata uusi algusi optimistliku ja positiivse suhtumisega, sest need osutuvad teile mitmel moel soodsaks ja kasulikuks nii praegu kui ka tulevikus.