Inglinumber 100

Number 100 koosneb numbrite 1 ja 0 vibratsioonidest, mis ilmnevad kaks korda, võimendades nii number 1 mõjusid. Number 1 toob esile uue alguse, aktiivsuse ja tegevuse, visaduse ja iseseisvuse, sõltumatuse, motivatsiooni, edasiliikumise, edusammud, edasipüüdlikkuse ja tahtejõu, omaenda reaalsuse loomise, enesejuhtimise ja enesekehtestamine ning edu saavutamise.

0 on võimsa vibratsiooniga, kuna see resoneerib universaalsete energiatega ning peegeldab lõpmatuse ja igaviku, üksolemise ja terviklikkuse, jätkuvate tsüklite ja voogude ning alguspunkti energiaid. 0 tähistab potentsiaali või valikut ning kui see number ilmub teie ellu, on see sõnum seotud teie vaimsete aspektide arendamisega. Seda peetakse ka vaimse teekonna alguseks ning see võib paljudes esile kutsuda ebakindlust. 0 soovitab teil kuulata oma sisetunnet ja kõrgemat mina, sest sealt leiate kõik endale vajalikud vastused.

Inglinumber 100 on teie inglite meeldetuletus, et saate jumalikku juhatust oma sisetunde ja arusaamade, korduvate mõtete ja ideede kaudu.

Inglinumber 100 julgustab teid tegutsema positiivselt oma sisemise impulsi, sisetunde ja tõeliste soovide suunas. Ärge lubage negatiivsetel mõtetel või emotsioonidel teid oma vaimselt teelt eemale lükata ja pidage meeles, et positiivne hoiak, mõtteviis ja väljavaated avalduvad ja peegelduvad teie elus sisemise rahu, rõõmu, edu ja soovide täitumisena.

Inglinumber 100 palub teil oma teed käia ja tõde rääkida.