Inglinumber 103

Number 103 on numbri 1, 0 ja 3 energiate ja omaduste kogum. Number 1 toob kaasa oma loomise võnked ja uued algused, inspiratsiooni ja ülevaate, originaalsuse ja algatusvõime, sõltumatuse ja ainulaadsuse, motivatsiooni, edasiliikumise, oma reaalsuse loomise, saavutuse ja edu.

0 on universaalsete energiate arv ning tugevdab, võimendab ja suurendab numbrite vibratsioone, millega koos ta ilmub. 0 on „olematuse” sümbol ja tähistab piiranguid selles materiaalses maailmas. 0 resoneerib igaviku ja lõpmatuse, ühtsuse ja terviklikkuse, jätkuvate tsüklite ja voogude ning alguspunktiga. 0 tähistab potentsiaali või valikut ning on seotud oma vaimsete aspektide arendamisega ning seda peetakse vaimse teekonna alguseks, mis võib esile kutsuda ebakindlust, mis sellega kaasneb. See soovitab teil kuulata oma intuitsiooni ja kõrgemat mina, sest sealt leiate kõik oma vastused.

Number 3 lisab optimismi ja rõõmu, inspiratsiooni ja loovuse, eneseväljenduse ja suhtlemise, kujutlusvõime ja intelligentsuse, energia, kasvu ja laienemise, spontaansuse, julgustamise ja abistamise, ande ja oskuste mõjud. Number 3 on ka ülestõusnud meistrite arv. Ülestõusnud meistrid aitavad teil keskenduda jumalikule sädemele endas ja teistes ning aitavad avaldada teie soove. Nad aitavad teil leida rahu, selgust ja armastust. Number 3 ütleb teile, et ülestõusnud meistrid on teie ümber ja abistavad teid, kui neid palutakse.

Inglinumber 103 on üleskutse, kus teie inglid tuletavad teile meelde, et kõik juhtub kindlal põhjusel. Teie elus toimuvad asjad, mis panevad teid tegema uusi asju või suunduma uuele rajale ning inglid paluvad teil järgida seda juhatust, kuna see on teie jaoks õige tee. Teie inglite ja sisemise mina õhutused tagavad, et teete kõige sobivamad ja õigemad valikud õigel ajal. Kuulake oma intuitsiooni ja sisemise tarkuse sõnumeid ning järgige oma inglite, ülestõusnud meistrite ja universaalsete energiate juhiseid või märke.

Inglinumber 103 on teie inglite sõnum, et peate tähelepanu pöörama ja järgima oma sisetunnet, kui saate teavet otsuste ja valikute ning järgmiste sammude kohta, mida teha. Teid juhatatakse oma jumaliku elu eesmärgi ja hingemissiooni poole ning teie inglid paluvad teil jääda positiivseks ja optimistlikuks oma eesmärkide suhtes. Usaldage ennast ja uskuge, et teil on kõik oskused, anded ja võimed, mis on vajalikud teie eesmärkide ja püüdluste saavutamiseks. Inglid tagavad, et kõik saab korda, kui järgite nende juhendamist.

Kui tunnete end oma järgmistes sammudes ebakindlalt, palub inglinumber 103 teil usaldada, et teie inglid ja ülestõusnud meistrid on teile alati abi, juhendamise ja toe jaoks kättesaadavad. Kõik, mida peate tegema, on lihtsalt küsida nende abi.