inglinumber 108

Number 108 on kombinatsioon numbri 1, 0 ja numbri 8 atribuutidest ja energiatest. Number 1 annab alguse, erksuse, mugavustsoonist väljumise, intuitsiooni ja taipamise, edu, saavutuse ja õnne püüdlemise vibratsiooni.

0 kannab endas Jumala jõu ja universaalsete energiate vibratsiooni ning selle energiad rõhutavad ja võimendavad nende numbrite atribuute, millega koos ta esineb. 0 on sõnum, mis on seotud vaimsete aspektide arendamisega ja mida peetakse vaimse teekonna alguseks ning see toob mõnikord esile ka ebakindluse, mis võib sellega kaasneda. See soovitab teil kuulata oma intuitsiooni ja kõrgemat mina, sest siit leiate oma vastused.

Number 8 avaldub positiivse külluse, isikliku jõu ja autoriteedi, rahu ja inimkonnaarmastuse ning maailma muutmise, andmise ja vastuvõtmise ning põhjuse ja tagajärje universaalse vaimse seaduse ehk karma avaldumisega. Number 8 on võimsuse number.

Inglinumber 108 on teie inglite toetav ja julgustav sõnum. Nad paluvad teil mõelda ainult positiivseid mõtteid, mis on seotud teie rikkuse, jõukuse ja küllusega. Inglinumber 108 on sõnum, et peate keskenduma positiivsete tulemuste saavutamisele, mitte muretsema puuduse või kaotuse pärast, sest kui teil on suured ootused ja positiivne suhtumine, aitavad inglid ja universaalsed energiad teoks saada teie kõrgematel ideaalidel ja saavutada edu kõiges, mille poole oma kavatsused ja jõupingutused suunate. Inglid tahavad, et te teaksite, et positiivsed asjad avalduvad teie ümber praegu kiires tempos, nii et kasutage neid võimalusi maksimaalselt.

Inglinumber 108 on ka meeldetuletus, et energiad, mille te universumile saadate, peegelduvad teile tagasi.

Inglinumber 108 võib viidata sellele, et olete oma elu ühe etapi või tsükli lõpusirgel ning inglid tahavad, et te mõistaksite, et õigel ajal ilmuvad teie ellu uued võimalused. Teie inglid paluvad teil mitte stressata praeguste olude pärast, sest kõik parem on teel teie ellu. Ärge kartke puudust ega kaotust, sest olukorra või tsükli lõpp tähistab uue jõuka võimaluse või võimaluste algust. Inglid paluvad teil uskuda ja usaldada neid ja iseennast ning meeles pidada, et kõik juhtub teie jaoks jumalikult õigel ajal.

Inglinumber 108 ütleb teile ka, et kui kaalute vaimsusel põhineva praktika, karjääri ja/või elukutse alustamist või selle olemasolul selle laiendamist, on praegu selleks kõige soodsam aeg. Kuulake inglite juhiseid järgmiste sammude kohta ja uskuge, et teie sees on kõik vajalikud oskused ja anded olemas. Ärge kahtlege oma võimetes.