Inglinumber 1144

Number 1144 on kombinatsioon numbrist 1, mis ilmub kaks korda, võimendades selle mõjusid ja numbrist 4, mis samuti ilmub kaks korda, suurendades sellegi arvu energiaid, vibratsioone ja atribuute.

Number 1 resoneerib uute alguste ja ettevõtmiste, ambitsioonide ja visaduse, enesejuhtimise ja enesekehtestamise, ainulaadsuse ja individuaalsuse, auahnuse ja tahtejõuga. Number 1 ütleb meile ka, et loome oma tõekspidamiste, mõtete ja tegudega oma reaalsuse ning julgustab meid mugavustsoonist välja astuma ja edasi pingutama. Kaks koos esinevat number ühte on seotud meisternumbriga 11. Meisternumber 11 käsitleb vaimse ärkamise ja valgustatuse, suure energia, loova idealismi, inspiratsiooni ja intuitsiooni, eneseväljenduse ja tundlikkuse ning müstika põhimõtteid. Meisternumber 11 ütleb meile, et ühenduse loomine meie kõrgema minaga tähendab meie jumaliku elu eesmärgi ja hingemissiooni tundmist ja elluviimist.

Number 4 toob endaga kaasa jõupingutused ja tahte, loob tugeva aluse, aitab töötada  eesmärkide saavutamise nimel ning olla praktiline, sihikindel ja aus. Number 4 räägib ka edu saavutamisest ja hästi tehtud töö eest kasu saamisest.

Inglinumber 1144 või 11:44 on teie inglite sõnum, et peate otsima uusi viise, kuidas oma tööd tõhusamalt teha. Kuulake oma sisetunnet, kui teie inglid juhivad positiivseid energiaid teie poole ning annavad teile teavet teie järgmiste sammude kohta. Inglinumber 1144 käsib teil hoida oma mõtted positiivse ja optimistlikuna, kui võtate ette uue olulise rolli elus või hakkate tegelema mingi ettevõtmisega. Teie positiivsed energiad, kavatsused ja teod avaldavad teie oodatud tulemusi. Usaldage oma ingleid, et nad aitava teil saada kõik, mida vajate oma ettevõtmistes.

Inglinumber 1144 julgustab teid edasi püüdlema ning mitte alla andma või „ei“ ütlema. Olete õigel teel, nii et ärge laske millelgi end heidutada. Paluge inglite abi, kui olete raskustes, siis näete, et imelised lahendused või vastused ilmuvad teile ja aitavad teil edasi minna.