Inglinumber 16

Number 16 on kombinatsioon arvude 1 ja 6 energiatest ja omadustest. Number 1 resoneerib uute algustega, edasiliikumise ja edasimineku, enesejuhtimise ja enesekehtestamise, iseseisvuse, inspiratsiooni ja saavutustega. Number 6 on seotud kodu, pere ja koduse armastuse, teiste teenimise ja omakasupüüdmatuse, vastutuse ja usaldusväärsuse, enese ja teiste eest hoolitsemise ning kasvatamisega. Number 16 resoneerib isikliku tahtejõu, iseseisvuse, initsiatiivi, tegutsemise ja takistuste ületamisega.

Inglinumber 16 on teie inglite meeldetuletus, et teie mõtted loovad teie reaalsuse, seega tagage, et teil on ainult positiivsed ootused oma elu, elustiili ja materiaalsete probleemide suhtes. Uskuge, et kõik teie vajadused rahuldatakse, kui elate oma eluülesannet täites.

Inglinumber 16 on sõnum teie inglitelt, kes soovivad, et te paluksite nende juhendamist ja abi oma elu materiaalsete aspektide osas. Kuulake oma sisetunnet ja sisemisest tarkust, kuna inglid annavad teile praegu teada, milliseid valikuid ja milliseid samme teha, mis tagaksid teile ja te  lähedastele kõik, mida on vaja igapäevaste vajaduste täitmiseks.

Inglinumber 16 julgustab teid säilitama positiivset suhtumist, samal ajal kui inglid töötavad koos teiega kõigi teie vajaduste täitmiseks.