Inglinumber 1611

Number 1611 on segu numbri 1 vibratsioonidest, mis ilmuvad kolm korda, suurendades selle mõju ning numbri 6 atribuutidest ja energiatest. Number 1 resoneerib loomise ja uute projektide ning ettevõtmiste alustamise energiaga eesmärgiga saavutada edu, jõu, enesekindluse ja visaduse, inspiratsiooni ja eneseteostusega. Number 1 ütleb meile ka seda, et loome oma tegelikkuse oma mõtete, uskumuste ja tegudega ning julgustab meid mugavustsoonist välja astuma.

Number 6 kajastab kodu ja perekonda, äri ja materiaalseid aspekte, teiste teenimist ja ennastsalgavust, vastutust ja usaldusväärsust, enese ja teiste eest hoolitsemist, hoolimist, probleemide lahendamist ja lahenduste leidmist.

Inglinumber 1611 tuletab teile meelde, et teie mõtted, uskumused ja teod loovad teie reaalsuse ning teid julgustatakse oma kodukeskkonda täiendama nii oma kodus kui ka suhetes lähedastega. Võtke aega oma eluruumide kaunistamiseks värskete värvide ja tekstuuridega, taimede, kaunistuste ja lilledega … mis iganes teile meeldib. Kasutage mõningaid Feng Shui põhiprintsiipe ja pange oma kodu peegeldama rahu, harmooniat, mugavust ning teie enda sisemist valgust ja ilu. Rääkige perele ja sõpradele, kui väga te neid armastate ja hindate. Armastus soodustab rohkem armastust ja avab positiivseid energiaid.

Inglinumber 1611 julgustab teid paluma inglite juhendamist ja abi oma elu materiaalsete aspektide ja igapäevase kulgemise osas. Kuulake oma intuitsiooni ja sisemise tarkuse sõnumeid, kuna inglid annavad teile praegu teada, milliseid valikuid ja muudatusi teha, mis tagavad, et teil on olemas kõik, mis on vajalik teie igapäevaelus. Ärge unustage tänu tunda ja avaldada tänulikkust ja tunnustust, et tagada enda jätkuv küllus.

Inglinumber 1611 on võimas meeldetuletus positiivse mõtteviisi ja suhtumise säilitamiseks, kuna see soodustab teie isiklike eesmärkide ja soovide realiseerumist ja avaldumist. Te väärite parimat, nii et jätkake oma unistuste ja soovide saavutamist.