Inglinumber 17

Number 17 on kombinatsioon numbri 1 ja 7 vibratsioonist ja atribuutidest. Number 1 on seotud uute alguste, motivatsiooni ja edusammude, individuaalsuse, enesejuhtimise ja enesekehtestamise, saavutuste ja eduga.

Number 7 resoneerib vaimse ärkamise ja valgustatuse, müstika ja psüühiliste võimete energiatega, sisemise tarkusega, mis aitab teie soove täita ja õnne tuua. Number 17 on soodne number, kuna see kehastab uut ja ilmutab head õnne. Ärge unustage olla tänulik kõige eest, mida universum teile pakub.

Inglinumber 17 näitab, et teie inglid tahavad, et teaksite, et käite oma eluteel õiget rada. Inglid toetavad ja julgustavad teid oma jumaliku elu eesmärgi ja hingemissiooni täitmisel ning teil on hea põhjus olla optimistlik oma valitud suuna või tee suhtes.

Inglinumber 17 on sõnum, mis julgustab teid kuulama oma intuitsiooni ja kõrgemat mina ning võtma kasutusele asjakohaseid meetmeid, kuna ainult teie ise saate täita oma hinge eesmärki ja muuta saatust. Inglid julgustavad teid säilitama positiivset suhtumist ja kasutama positiivseid kinnitusi, et avaldada oma kõrgeimaid ideaale ja püüdlusi.

Inglinumber 17 võib samuti soovitada, et on aeg alustada või laiendada vaimsetel väärtustel põhinevat praktikat, karjääri ja/või ametit või südamelähedast teenust. Universum ja inglid tagavad, et kõik, mida vajate, on teile ette nähtud ning te peate usaldama vaid oma sisemist tarkust, oskusi ja võimeid. Kasutage oma andeid inimkonna teenimiseks ja valguse toomiseks neile, kes seda otsivad.