Inglinumber 18

Number 18 on segu numbri 1 ja 8 energiatest ja omadustest. Number 1 on seotud uute alguste, motivatsiooni ja edusammude, uute projektide alustamise, enesejuhtimise ja enesekehtestamise, initsiatiivi, sisetunde ja intuitsiooniga. Number 8 toob teile jõukuse ja külluse, enesekindluse, eristusvõime, saavutuste, andmise ja vastuvõtmise, sisemise tarkuse ja inimkonna teenimise vibratsiooni. Number 8 on ka karma – põhjuse ja tagajärje universaalne vaimne seadus.

Inglinumber 18 on teie inglite julgustus- ja tugisõnum. Nad paluvad teil mõelda ainult positiivseid mõtteid, mis on seotud heaolu ja küllusega. Kui teil on suured ootused ja teil on positiivne hoiak, aitavad inglid ja universaalsed energiad avaldada teie kõrgeimaid ideaale ja saavutada edu kõiges, mille poole te oma kavatsused ja jõupingutused suunate. Inglid tahavad, et teaksite, et positiivsed asjad avalduvad teie ümber sel juhul kiiresti.

Inglinumber 18 annab teada, et olete oma elu mingi faasi või tsükli lõpus ja inglid tahavad, et saaksite aru, et teie jaoks ilmuvad õigel ajal uued võimalused. Teie inglid paluvad, et te ei tunneks end rõhutuna praeguste olude pärast, kuna parem on teel teie ellu. Ärge kartke puudust ega kaotust, kuna ühe olukorra või tsükli lõpp tähistab teise algust. Inglid paluvad, et usuksite ja usaldaksite neid ja ennast.

Inglinumber 18 ütleb teile ka, et kui kaalute vaimsetel teadmistel põhineva praktika, karjääri ja / või elukutse või teenusel põhineva ettevõtmise alustamist või laiendamist, siis on nüüd selleks kõige soodsam aeg. Kuulake inglite juhiseid oma järgmiste sammude kohta.