Inglinumber 2600

Number 2600 on segu numbrite 2 ja 6 energiatest ja atribuutidest ning numbri 0 vibratsioonidest, mis ilmuvad kaks korda. Number 2 toob kaasa lahkuse ja kaalutlemise, teiste teenindamise ja kohusetundlikkuse, kohanemisvõime ja koostöö, duaalsuse, tasakaalu ja harmoonia leidmise, julgustuse ja toetuse energia. Number 2 kajastab ka usku ja usaldust ning oma elu eesmärgi saavutamist.

Number 6 puudutab elu rahalisi ja majanduslikke aspekte, kodu ja perekonda, vastutust, hoolitsust, kaastunnet ja empaatiat, probleemide lahendamist ja lahenduste otsimist, armu ja tänulikkust.

0 on universaalsete energiate arv ning võimendab ja suurendab nende numbrite energiaid ja vibratsioone, millega koos ta ilmub. 0 resoneerib isikliku vaimsuse ja vaimsete annete arendamisega ning seostub igaviku, lõpmatuse, ühtsuse, terviklikkuse, jätkuvate tsüklite ja voo ning alguspunkti, potentsiaali ja/või valikuga.

Inglinumber 2600 toob sõnumi, et jääksite tasakaalukaks, keskendunuks, avatuks ning oleksite teadlik oma emotsioonidest ja ümbritsevast, sest mida rohkem oma mõtetele ja tunnetele tähelepanu pöörate, seda rohkem avardate oma eneseteadvust. See võimaldab teil asju vaadata kõrgemast perspektiivist, et leida sobivaid lahendusi kõikidele keerulistele olukordadele. Kuulake ja järgige oma intuitsiooni ning tegutsege vastavalt sellele.

Inglinumber 2600 julgustab teid kaasa minema oma intuitsiooniga, mis seob teid teie südame ja lõpmatu kõrgema minaga. Tarkuse ja selgusega kaasneb hirmu puudumine ning visadus ja sisemine jõud elu raskustele ja takistustele vastu astumiseks. Takistused annavad hingele võimaluse kasvada ning iga takistus või raske olukord pakub teile võimalust õppida tundma oma sisemist jõudu.  Kui astute oma raskustele tarkuse ja jõuga vastu, kaovad mured ja need asendatakse rahulolu ja rahuga.