Inglinumber 2700

Number 2700 koondab numbri 2 võnked, numbri 7 atribuudid ja 0 mõjud, mis ilmub kaks korda, võimendades nii enda kui ka teiste numbrite energiaid.

Number 2 puudutab igasuguseid partnerlussuhteid, kohanemisvõimet ja koostööd, taiplikkust ja tundlikkust, teiste teenimist ja kohustust, tähelepanu pööramist detailidele, tasakaalu ja harmooniat ning teie elu eesmärki ja hinge missiooni.

Number 7 puudutab vaimset teadlikkust ja ärkamist, müstikat, empaatilisi ja psüühilisi andeid ja võimeid, teiste sisemist tundmist ja mõistmist, emotsioone ja tundeid, kaastunnet, tarkuse ja kõrgemate teadmiste otsimist, haridust ja õppimist.

0 kannab endas universaalse energia mõju, igavikku, lõpmatust, ühtsust, terviklikkust, jätkuvat tsüklit ja voolu, alguspunkti, potentsiaali ja/või valikut ning võimendab ja suurendab selle numbrite energiat ja vibratsioone, millega koos ta ilmub. 0 on seotud teie isikliku vaimsuse ja vaimsete annete arendamisega ning soovitab teil kuulata oma intuitsiooni ja kõrgemat mina, sest sealt leiate oma vastused.

Inglinumber 2700 julgustab teid nautima ja hindama asju, mis teie elus juba olemas on. Ärge veetke oma elu ainult uute asjade kallal töötades, peatuge ja austage ning hinnake ka õnnistusi, mis teie elus praegu on. Võtke aega, et olla tänulik kõige eest oma elus.

Inglinumber 2700 toob sõnumi, et teadlikult elades saate oma elu muuta. Teadvelolek seisneb selles, et olete hetkes täielikult kohal ja teadvustate täielikult oma mõtteid, meeli ja emotsioone. Hetkes elades märkate kõiki väiksemaidki sündmusi enda ümber ja oskate paremini ette näha tulevasi sündmusi. See aitab teil oma füüsilise keha, tunnete ja emotsioonide ning mõtete, uskumuste ja vaimse intuitsiooniga täielikult häälestuda.

Kuulake oma sisehäält. Usaldusväärsete sõprade ja lähedaste juhised ja nõuanded võivad tuua arusaamist ja väärt nõuandeid, kuid andke endale luba ka oma sisetunde järgimiseks. Olge iseendale truu ja tehke seda, mida südames tunnete, et see on teie jaoks õige.