Inglinumber 304

Number 304 koosneb numbri 3 vibratsioonist, 0 mõjudest ja numbri 4 energiatest. Number 3 resoneerib laienemise ja suurenemise, karisma, optimismi ja rõõmu, eneseväljenduse ja loovuse, manifesteerimise ja teoks saamiste energiatega, kommunikatsiooni ja ühiskonnaga.

Number 3 on seotud ka ülestõusnud meistritega, kes aitavad teil keskenduda jumalikule sädemele enda sees ja teistes ning aitavad teil leida rahu, selgust ja armastust.

0 kannab endas universaalsete energiate, igaviku, lõpmatuse, ühtsuse, terviklikkuse, jätkuvate tsüklite ja voogude, alguspunkti, potentsiaali ja valiku mõjusid ning võimendab arvude energiat ja võnkeid, millega koos ta ilmub. 0 on seotud teie isikliku vaimsuse ja vaimsete andide arendamisega ning soovitab teil kuulata oma sisetunnet ja kõrgemat mina, sest just sealt leiate oma vastused.

Number 4 on seotud raske töö, kindla aluse loomisega, töökuse ja planeerimisega, praktilisuse ja organiseeritusega, sihikindluse ja usaldusväärsusega, kire ja tahtega. Number 4 on seotud ka peainglitega. See muudab 304 numbriks, mis ühendab loovuse läbimõeldud pingutuse ja raske tööga, et avaldada positiivseid energiaid, võimalusi ja tulemusi.

Inglinumber 304 on sõnum, et inglid, peainglid ja ülestõusnud meistrid on teie ümber ja te saate nendega vabalt suhelda oma soovide, hirmude, tunnete ja nõrkade külgede asjus. Mõelge inglite kohalolekule ja pöörake erilist tähelepanu oma intuitsioonile ja sisemisele tarkusele.

Inglinumber 304 julgustab teid lahti laskma kõikidest hirmudest või kahtlustest, mis on teid tagasi hoidnud või kuidagi takistanud. Teadke, et raske töö, tahte ja jõupingutustega, mida olete teinud oma isiklike tõdede järgi elamiseks, on teie elus ohtralt küllust. Uskuge, et teie vajadused rahuldatakse, kui loote kindlad alused endale ja teistele.

Inglinumber 304 soovitab teil oma loominguliste pingutuste nimel veel vaeva näha, et leida edu ja saada pikaajalisi hüvesid, mida soovite. Uskuge, et täna tehtud töö toob tulevikus teile kasu. Teie töö, pühendumus ja vastutustundlik suhtumine on teie elus avaldanud soodsaid asjaolusid. Olge avatud õnnistuste saamisele universumist ning olge nende eest tänulik.

Õppige ja koguge teadmisi, sest tulevikus läheb teil neid vaja teiste abistamiseks.