Inglinumber 321

Number 321 on kombinatsioon numbri 3 energiatest, numbri 2 vibratsioonidest ja numbri 1 omadustest. Number 3 toob kaasa loovuse, eneseväljenduse ja suhtlemise, optimismi ja entusiasmi, oskused ja anded, sõbralikkuse ja seltskondlikkuse, kasvu, laienemise ja suurendamise põhimõtted. Number 3 resoneerib ka ülestõusnud meistrite energiaga.

Number 2 annab usu ja usalduse vibratsiooni, tasakaalu ja tasakaalukust, taiplikkust ja tundlikkust, partnerlust ja suhteid teistega, julgustust ja õnne ning teie jumaliku elu eesmärki.

Number 1 edendab uusi algusi ja uut alustamist, motivatsiooni ja tegutsemist, edasiliikumist ja edasiminekut, enesejuhtimist ja initsiatiivi, instinkti ja intuitsiooni. Number 1 on seotud ka oma tegelikkuse loomisega oma mõtete, uskumuste ja tegudega.

Inglinumber 321 julgustab teid kindlalt ja optimistlikult oma soovide suunas astuma, uskudes, et saavutate edu ja nende täitumise. Ärge kartke võtta vastu uusi väljakutseid ja võimalusi, sest need osutuvad teile väga kasulikuks. Teie äsja külvatud ideed on nagu seemned ja need hakkavad teie reaalsuseks kasvama.

Andke inglitele tervenemiseks kõik hirmud, mured ning uskuge, et teie hirmud muudetakse ja asendatakse usu, eneseusu ja enesekindlusega. Teadke, et universaalsed energiad armastavad ja õnnistavad teid, nii et ärge kunagi kahelge endas ega inglite väes.

Inglinumber 321 toob teie inglitelt sõnumi, et nad aitavad teid eesmärkide ja soovide täitmisel. Hoidke oma mõtted, ootused ja väljavaated positiivsed ja optimistlikud ning usaldage oma loomingulisi avaldumisvõimeid. Ärge unustage keskenduda sellele, mida soovite, mitte sellele, mida te ei soovi. See on teie inglite ja meistrite meeldetuletus, et usk, usaldus ja positiivsed ootused teevad teie elus imesid.

Loovus tekitab uusi asju, mis mõjutavad positiivselt nii tööd kui ka mängu. Minge lihtsalt selleg kaasa ja olge avatud universumi jumalikule maagiale.