Inglinumber 343

Number 343 on kombinatsioon numbri 3 atribuutidest, mis ilmuvad kaks korda, võimendades selle energiat ja numbri 4 vibratsioonidest. Number 3 on seotud optimismi ja entusiasmi, suhtlemise ja eneseväljenduse, inspiratsiooni ja loovuse, julgustuse ja abiga, andekuse ja oskustega, laienemise ja kasvuga. Number 3 puudutab ka ülestõusnud meistreid.

Number 4 kajastab pidevat tööd oma eesmärkide ja püüdluste poole, tõde ja terviklikkust, praktilisust, süsteemi ja korda, omaalgatust, tugeva aluse loomist ja entusiasmi koos sihikindlusega. Number 4 puudutab ka peaingleid.

Inglinumber 343 on teie inglite, peainglite ja ülestõusnud meistrite sõnum, et nad on teile alati kättesaadavad. Teadke, et need võimsad vaimsed olendid on teile toeks, juhendamiseks, armastuseks ja julgustuseks kättesaadavad, kui kasutate oma loomulikke oskusi, andeid ja võimeid nii oma lühi- kui ka pikaajaliste eesmärkide saavutamiseks. Teie kannatlikkus ja raske töö toovad pikaajalisi hüvesid ja õnnistusi.

Inglinumber 343 toob sõnumi, et ükskõik, mida soovite saavutada, hakake selle saavutamiseks tegema iga päev väikseid, kuid produktiivseid samme. Mida rohkem keskendute oma eesmärkide saavutamisele, seda lähemale need jõuavad teie reaalsuses. Pühendudes järjekindlalt soovitud lõpptulemusele, saate lõpuks oma unistused ellu viia.

Mediteerige, et luua selge ühendus oma kõrgema mina ja inglitega. Meditatsioon on suurepärane võimalus vaigistada meelt ja lasta oma teadmistel esiplaanile tõusta.