Inglinumber 36

Number 36 koosneb numbri 3 ja numbri 6 omadustest ja energiatest. Number 3 resoneerib optimismi ja rõõmu, inspiratsiooni ja loovuse, kõne ja suhtlemise, seltskondlikkuse ja kaastunde, avardumise ning suurenemise, spontaansuse, talendi ja oskuste, eneseväljenduse ja entusiasmiga. Number 3 on number, mis on seotud ülestõusnud meistrite ja inglite valdkonnaga. Ülestõusnud meistrid aitavad teil leida rahu, selgust ja armastust enda sees ning aitavad teil keskenduda jumalikule sädemele endas ja teistes ning aitavad realiseerida teie soove.

Number 6 on seotud tingimusteta armastuse, tasakaalu ja harmoonia, kodu ja perearmastuse, armastuse ja tänulikkuse, teiste teenimise, isetuse, vastutuse, eneseohverdamise, humanitaarsuse, kompromissivõime, usaldusväärsuse ning materiaalsete vajaduste täitmisega. Number 36 on arv, mis sümboliseerib mõtet-sõna-tegevust, loovust ja entusiasmi koos võimega kasutada fantaasiat ja intellekti, et saavutada soovitud tulemusi.

Inglinumber 36 on sõnum teie inglitelt, et ülestõusnud meistrid aitavad teil oma materiaalseid vajadusi rahuldada ning teil palutakse vabastada hirm puuduse või kaotuste ees. Teie inglid ja ülestõusnud meistrid soovivad, et te elaksite oma hingemissiooni ja jumalikku elu eesmärki järgides kire ja entusiasmiga.

Inglinumber 36 on sõnum, mis suunab teie tähelepanu füüsilise maailma finants- ja rahaliselt aspektilt oma sisemisele vaimsusele ja tingimusteta armastusele. See on sõnum, et teie palvetele ja positiivsetele kinnitustele seoses teie materiaalsete soovide ja vajadustega (nt raha, kodu, toit jne) vastatakse ja neile reageeritakse. Uskuge ja usaldage, et teie vajadused rahuldatakse ning teil ja teie lähedastel on olemas kõik, mida te oma eluks vajate.

Inglinumber 36 palub teil uskuda, et kõik teie materiaalsed vajadused rahuldatakse, kui teenite oma jumalikku elu eesmärki.