Inglinumber 37

Number 37 koosneb numbri 3 ja 7 vibratsioonist. Number 3 resoneerib rõõmu, inspiratsiooni ja loovuse, kasvu, laienemise, spontaansuse, laia silmaringi, mõtete ja ande, oskuste, tundlikkuse ja eneseväljendusega. Number 3 on ülestõusnud meistrite arv ja näitab, et nad on praegu teiega seotud. Ülestõusnud meistrid aitavad teil leida rahu, selgust ja armastust ning aitavad teil keskenduda jumalikule sädemele enda sees ja teistes. Nad aitavad ka teie soovide avaldumisel.

Number 7 kannab endas müstika, eesmärgi ja püsivate teadmiste, kollektiivse teadvuse, vaimse teadlikkuse, vaimse valgustatuse ja arengu, intuitsiooni ja sisemise tarkuse, psüühiliste võimete ja teiste mõistmise omadusi.

Inglinumber 37 on teie inglite sõnum, et te rändate praegu õiget eluteed mööda ja teil soovitatakse sellel edasi püsida. Ülestõusnud meistrid on koos teiega, nad annavad teile vajadusel juhiseid ja abi.

Inglinumber 37 on teie inglite ja ülestõusnud meistrite õnnitlussõnum. Neile pakub kõige rohkem heameelt tee, mille olete valinud, ning nad pakuvad teile vajadusel oma igakülgset abi ja juhiseid. Teie selge seos inglite, peainglite ja ülestõusnud meistritega tagab tugeva suhtluskanali ja te saate igal sammul jumalikku juhatust. Kutsuge ingleid alati appi, kui tunned vajadust abi ja toetuse järele. Teil soovitatakse jätkata oma praegust rada.

Inglinumber 37 on sõnum, et teie kõrval töötavad inglid ja meistrid, kes aitavad teil oma ellu positiivset küllust ja soodsaid võimalusi tuua. Teile antakse tasu varasemate jõupingutuste ja hästi tehtud töö eest.