Inglinumber 39

Number 39 koosneb numbri 3 ja numbri 9 energiatest ja atribuutidest. Number 3 resoneerib sünteesi, paisumise ja kasvu, eneseväljenduse ja suhtlemise, helluse ja kaastunde, rõõmu ja optimismi võngetega. Number 3 on ühendatud ülestõusnud meistrite ja püha kolmainsusega ning näitab, et inglid ja meistrid aitavad, juhivad ja abistavad teid. Nad aitavad teil leida rahu, selgust ja armastust ning aitavad teil keskenduda jumalikule sädemele endas ja teistes. Samuti aitavad nad avaldada teie kõrgeimaid ideaale. Number 9 tähistab universaalseid vaimseid seadusi, sisemist tarkust, ühtsust, tõde ja heldust, karmat ja karma vaimset seadust, vaimset valgustumist ja ärkamist, viies positiivse eeskuju ning teie jumaliku elu eesmärgi ja hingeülesandega. Number 9 mõjutab teid teenima inimkonda valgustöötajana.

Inglinumber 39 on sõnum teie jumaliku elueesmärgi ja hingemissiooni kohta. Teie inglid ja ülestõusnud meistrid toetavad teid täielikult, kui järgite oma vaimseid huve ja karjäärivalikuid. Kui kaalute oma vaimse praktika, karjääri või elukutse alustamist või laiendamist, on nüüd sobiv aeg selle ettevõtmise nimel tegutseda. Kasutades oma loomulikke valgustöövõimeid ja andeid ning elades oma elu nii, et olete teistele positiivne eeskuju, on teie hingemissiooni olulised aspektid täidetud. Kui tunnete vajadust abi või suuna järele, pöörduge inglite poole juhendamiseks ja abi saamiseks. Teil on soovitav jätkata vaimse olendina oma isiklike tõdede järgi elamist ja meeles pidada, et teie mõtted loovad teie kogemusi, seega säilitage positiivne suhtumine kõiges.

Inglinumber 39 on ka teie inglite sõnum, et saaksite lahti lasta kõikidest küsimustest või olukordadest, mis teid enam teie elus positiivselt ei teeni. Ärge kartke puudust või kaotust, sest võite uskuda, et teie poole on tulemas parem tulevik.