Inglinumber 4

Number 4 resoneerib praktilisuse, organiseerituse ja täpsuse, teenimise, kannatlikkuse, pühendumuse, rakendamise, pragmatismi, patriotismi, väärikuse, usalduse, vastupidavuse, lojaalsuse, meisterlikkuse, kindlate alustalade loomise, konservatiivsuse, sihikindluse, tootmise vibratsioonide ja energiatega. Samuti raske töö, kõrge moraali, traditsiooniliste väärtuste, aususe, sisemise tarkuse, turvalisuse, enesekontrolli, lojaalsuse, kohusetundlikkuse, reaalsuse ja realistlike väärtuste, stabiilsuse ja võimekuse, edasimineku, juhtimise, õigluse, tõsiduse, distsipliini, süsteemi ja korra, hoolduse, konstruktiivsuse, töökindluse ja veendumusega.

Number 4 tähistab ka meie kirge ja tõmmet ning julgustab meid oma eesmärkide ja püüdluste saavutamiseks harmooniliselt ning hoolsalt töötama. Number 4 on number, mis tähistab õhu, tule, vee ja maa nelja elementi ning nelja püha suunda – põhja, lõuna, ida ja läänt. Number 4 resoneerib ka peainglite energiatega.

Inglinumber 4 näitab, et teie inglid pakuvad teile armastust, tuge, julgustust ja sisemist jõudu, võimaldades teil teha seda, mida vajate, et saavutada oma eesmärgid hoolsuse ja osavusega. Kui teete positiivseid samme oma kõrgemate kavatsuste, püüdluste ja eesmärkide suunas, töötab universum teie kasuks ja aitab teil luua kindlad alused ja edendada teid oma teel.

Inglinumber 4 näitab, et inglid on teie ümber ja et te saate neilt juhtnööre ja abi kutsuda alati, kui tunnete selleks vajadust. Uskuge, et teil on kõik oskused, anded ja võimed ületada takistusi ja saavutada oma kõrgeimad püüdlused.

Inglinumber 4 julgustab teid ka oma plaane korralikult ette valmistama ning süstematiseerima ja korrastama, et saaksite oma eesmärgid ja püüdlused saavutada.