inglinumber 40

Number 40 koosneb numbri 4 ja 0 atribuutidest. Number 4 resoneerub süsteemi ja korra vibratsiooniga, raske töö ja otsusekindlusega, kindlate aluste rajamisega, aususega edu saavutamisega. Number 4 on seotud ka teie kirega ja elutungiga ning peainglite energiatega.

0 kannab igaviku ja lõpmatuse, terviklikkuse, jätkuvate tsüklite ja voogude ning alguspunkti energiaid. Number 0 tähistab potentsiaali ja valikut ning seda peetakse vaimse teekonna alguseks. See soovitab teil kuulata oma sisetunnet ja kõrgemat mina, sest siit leiate kõik oma vastused. 0 võimendab ja suurendab ka koos temag ilmuva arvu atribuute ja energiaid, antud juhul siis numbrit 4.

Inglinumber 40 on inglite sõnum, et jätkake enda seni tehtud suurt tööd. Raske töö, millega olete vaeva näinud kogu elu, on viinud teid sinna, kus te praegu olete; elada ja teenida oma jumalikku elu eesmärki ja hingemissiooni kire, enesekindluse ja entusiasmiga. Inglid, peainglid ja ülestõusnud meistrid ümbritsevad teid ja armastavad teid ning nad saadavad teile positiivseid energiaid ja aitavad teil oma teed käia. Teadke, et teid on hästi õnnistatud.

Inglinumber 40 on sõnum, et olete kaitstud, teil on tagatud turvalisus ja olete armastatud. Teie inglid paluvad, et võtaksite hetke selle tingimusteta armastuse üle mõtisklemiseks ja teaksite, et kõik toimub teie kõrgeima heaolu nimel.

Olete usinalt rajanud kindlaid aluseid ning töö ja vaev, mille olete oma eesmärkide ja püüdluste saavutamiseks teinud, viib teid peagi selleni, et näete end soovitud tulemusi lõikamas. Teil on see enda kätes, et ületada kõik takistused, mis võivad teie teekonnal ette tulla.