Inglinumber 42

Number 42 koosneb numbri 4 ja numbri 2 omadustest ja energiatest. Number 4 toob kaasa praktilise mõtlemise, turvalisuse ja kindla aluse ehitamise nii meile endile kui teistele, sisemise tarkuse ja kannatlikkuse, rakendamise ja produktiivsuse võnked ning resoneerib peainglitega. Number 4 on seotud ka meie kirgedega ja sellega, mis meid meie elus motiveerib ja ajendab.

Number 2 käsitleb vastuvõtlikkust ja armastust, partnerlussuhteid ja suhteid, duaalsust, kohanemisvõimet, usku ja usaldust, teistele teenimist, paindlikkust, tasakaalu ja harmooniat, diplomaatiat ja vahendamist, mõistmist, tuge ja julgustust ning teie hingemissiooni teenimist.

Inglinumber 42 on teie inglite sõnum oma kirgede ja elu eesmärgi saavutamise kohta. Kui teed asju, mida armastad ja paned kogu oma südame ja hingejõu eesmärgi saavutamiseks, annavad inglid sulle igal sammul juhiseid ja abi.

Inglinumber 42 toob teie inglitelt sõnumi, mis ütleb, et peate säilitama usu ning teadma, et teie palveid on kuulda võetud ja neile vastatakse. Teie inglid teevad teiega väga tihedat koostööd ja aitavad teil edu saavutada. Pange paika oma kavatsused ja veenduge, et need oleksid selged ja kokkuvõtlikud, seejärel vabastage oma ootused ning laske oma inglitel ja vaimujuhtidel seada teeviidad ja sünkroonsused, mida märkate ja järgite.

Samuti julgustab Inglinumber 42 jätkama oma karjääri või ametit. Kui teil palutakse intuitiivselt alustada või laiendada vaimsusel põhinevat karjääri, ametit, teenust või ettevõtmist, aitavad inglid luua aluseid, mis viivad teid soovitud tulemuste ja lõpliku eduni.