Inglinumber 43

Numbri 43 võnked ja energiad on kombinatsioon numbritest 4 ja numbrist 3. Number 4 toob endaga kaasa stabiilsuse ja võimekuse tunnused, luues kindlad alused, jõupingutused ja tahte, praktilisuse ja rakenduse, distsipliini ja edusammud, kire ja ajendi ning resoneerivad peainglite energiatega.

Number 3 käsitleb ühiskonda, loovust, entusiasmi ja optimismi, eneseväljendust ja suhtlemist, psüühilisi võimeid ja intellektuaalseid püüdlusi, kasvu, laienemist ja kasvu põhimõtteid. Number 3 on ka ülestõusnud meistrite ja püha kolmainsuse arv ning see näitab, et ülestõusnud meistrid on teie ümber abiks teie soovitud tulemuste saavutamisel.

Inglinumber 43 näitab, et ülestõusnud meistrid ja inglid on teie ümber ja aitavad teid oma rahustava kohalolekuga. Nad aitavad teil leida rahu, selgust ja armastust. Uskuge, et teie maailmas on kõik hästi ja kannatlikkuse, kire ja visadusega täidate kõik oma soovid, sealhulgas edu saavutamise ning isikliku külluse ja rahulolu.

Inglinumber 43 palub teil ühenduda inglitega, peainglitega ja ülestõusnud meistritega ning nendega suhelda. Teadke, et nad tulevad teile appi, kui te neid kutsute. Uskuge, et ingellik ja vaimne valdkond toetab ja kaitseb teid täielikult ning teie palveid on kuuldud ja neile reageeritakse. Teie ilmnevad võimed on taganud, et teie soovid ja vajadused täidetakse alati.

Inglinumber 43 julgustab teid vaatama ka oma praegust kodu ja elustiili ning kaaluma võimalusi oma keskkonna paremaks muutmiseks, et tuua sisse rohkem positiivseid energiaid.