Inglinumber 46

Number 46 koosneb numbri 4 ja numbri 6 energiatest ja atribuutidest. Number 4 resoneerib praktilisuse ja sisemise tarkuse, organiseerituse, teiste teenimise, enese ja teiste jaoks tugeva aluse loomise, võimekuse ja stabiilsuse rakendamise võngetega ja edasimineku ning kire ja ajendiga.

Number 6 pakub kodu ja pere armastuse energiaid, empaatiat ja kaastunnet, vastutust ja usaldusväärsust, hoolimist ja kasvatamist, tänulikkust, lihtsust ja kompromisside tegemist suhtes. Number 6 seondub ka elu materiaalse aspektiga.

Inglinumber 46 on teie inglite märk, et teie tähelepanu on praegu materiaalses maailmas ja te võite rahaliste murede või ärevuse tõttu kaotada oma elu eesmärgi ja hingemissiooni. Teie inglid paluvad teil oma muredest lahti lasta, kuna need hirmud blokeerivad positiivse energia voogu. Uskuge ja usaldage, et kõik teie rahalised ja materiaalsed vajadused rahuldatakse, kui lasete lahti puuduse või kaotuse hirmudest.

Inglinumber 46 soovitab teil paluda ingleid, et nad vabastaksid teid oma hirmudest ja muredest, et nad saaksid teid aidata teie materiaalsete vajaduste saavutamisel ja rahuldamisel. Kõik, mida peate tegema, on lõõgastuma ja paluma inglite abi ja juhiseid.

Inglinumber 46 palub teil hoida oma mõtted positiivsete ja optimistlikena oma elu materiaalsete probleemide osas. Usaldage, et raske töö, kaine kaalutluse ja otsusekindlusega suudate tagada, et kõik teie vajadused on täidetud.