Inglinumber 48

Number 48 koosneb numbri 4 ja numbri 8 vibratsioonist ja atribuutidest. Number 4 toob kaasa realistlike väärtuste, tõe ja aususe, sihikindluse ja hoolsuse omadused, tugeva aluse ehitamise nii iseendale kui teistele, edu saavutamise, praktilisuse ja raske töö. Number 4 on seotud ka meie kire ja ajendiga.

Number 8 resoneerib rikkuse ja külluse ilmutamise, kogemuste kaudu õppimise, sisemise jõu ja tarkuse, enesekindluse ja usaldusväärsuse kaudu ning karma – põhjuse ja tagajärje ning andmise ja saamise universaalse vaimse seadusega.

Inglinumber 48 on sõnum teie inglitelt, et tsükkel või faas on peagi lõppemas ning hea tööga kaasnevad hüved. Ärge kartke puudust ega kaotust, kuna need lõpud ja järeldused toovad kaasa soodsad uued algused ja võimalused ning teie edu ja saavutused toovad teie ellu mitmesuguseid õnnistusi ja hüvesid.

Inglinumber 48 näitab, et külluse inglid ümbritsevad teid ja on teiega koos, kui kogete positiivseid elumuutusi. Nad paluvad teil vabastada kõik hirmud oma finantside osas ja uskuda, et teie vajadused rahuldatakse.

Inglinumber 48 on sõnum, et raske töö ja otsusekindlus, mille olete oma elus oma isiklikele tõdedele vastavalt teinud, on viinud teid täielikult kokku oma jumaliku elueesmärgi ja hingemissiooniga ning sellega lõikate küllust ja edu, mis säilib, kui oma teed jätkate. Usaldage, et inglid teid toetavad, julgustavad ja suunavad.