Inglinumber 63

Number 63 on kombinatsioon numbri 6 ja numbri 3 vibratsioonidest. Number 6 toob endaga kaasa elu rahalised ja materiaalsed aspektid, pakkudes tasakaalu ja armastust kodu ja perekonna vastu, armu ja väärikust, lihtsust, usaldusväärsust, vastutustundlikkust ja kompromissivõimet.

Number 3 lisab oma energiat jõukuse ja külluse, eneseväljenduse ja suhtlemise, toetuse ja julgustuse, annete ja oskuste, entusiasmi ja rõõmu avaldamiseks. Number 3 resoneerib ka ülestõusnud meistrite energiatega ning need aitavad teil keskenduda jumalikule sädemele enda ja teiste sees ning aitavad oma soovidel teoks saada. Ülestõusnud meistrid aitavad teil leida selgust, rahu ja armastust.

Inglinumber 63 on teie inglite ja ülestõusnud meistrite sõnum, et nad teevad teiega tihedat koostööd teie igapäevaelu materiaalsete ja rahaliste aspektide osas. Nad tagavad, et kõik kulgeb plaanipäraselt ja et teie materiaalsed vajadused on täidetud, kui elate ja täidate oma jumalikku elueesmärki ja hingeülesannet.

Inglinumber 63 on sõnum, et teie tehtud eluvalikud ja otsused on toonud kaasa positiivseid võimalusi, mis tagavad teie materiaalsete ja rahaliste vajaduste rahuldamise teie elus. See on ka märk sellest, et pühendate rohkem aega ja energiat oma vaimsetele püüdlustele, elueesmärgile ja hingemissioonile.

Korduv inglinumber 63 on ka meeldetuletus, et võite igal ajal paluda inglite juhatust, abi ja tuge. Olge avatud oma intuitsiooni, ideede ja mõtete kaudu juhiste ja abi saamiseks.