Inglinumber 669

Number 669 sisaldab numbri 6 energiaid ja atribuute, mis ilmuvad kaks korda, võimendades selle mõju ja numbri 9 võnkeid. Number 6 on seotud võimekuse ja stabiilsuse, elu rahaliste ja materiaalsete aspektidega, kodu ja perekonna armastusega, teiste eest hoolitsemise, lihtsuse, usaldusväärsuse ja vastutusega, probleemide lahendamise ja kompromissivõimega.

Number 9 tähistab lõppu ja järeldusi ning seostub universaalsete vaimsete seadustega, kõrgema vaatenurgaga, teistele positiivseks eeskujuks olemisega, heatahtlikkuse ja altruismi, teie hinge missiooni ja valgustöö tegemisega. Number 9 julgustab teid kasutama oma loomulikke võimeid, et valgustada teiste teed.

Inglinumber 669 on sõnum, mis palub teil eemalduda materialistlikust mõtteviisist ja elustiilist, eriti kui see on teie elu edasiviiv jõud. On aeg end vabastada vanast ja vananenud materiaalsest varast ja asjadest ning sellest lasta lahti. See on sõnum, mis kinnitab teile, et kõik, mis sel ajal teie elust lahkub, asendatakse uue ja paremaga. Laske lahti igasugustest hirmudest raha- ja materiaalsete küsimuste pärast ning uskuge, et teie vajadused rahuldatakse. Teie inglid paluvad teil alistuda ja vabastada end vanast, et teha teie ellu uue jaoks teed. Olge avatud uute teadmiste omandamisele ja varade vastuvõtmisele ning ole tänulik oma õnnistuste eest.

Keskenduge oma vaimse tee ja elu eesmärgi järgimisele, sest ainult teie saate oma saatuse täita. Tehke algust vaimsusel põhinevat karjääri, praktika, ameti, teenuse või ettevõtmisega ning jätkake oma valgustööga. Teil on õigus olla võimas olend, nii et kasutage oma isiklikku jõudu armastaval viisil, millest on kasu teile ja teistele. Kuulake oma intuitiivseid sõnumeid ja tegutsege positiivselt oma hinge kutsumise suunas.