inglinumber 67

Number 67 on segu numbri 6 ja numbri 7 atribuutidest. Number 6 kannab endas kodu ja perekonna eest hoolitsemise, teiste teenimise, tasakaalu ja stabiilsuse, vastutuse ja eneseohverduse, armastuse ja tänulikkuse, aususe ja laitmatuse vibratsioone ning tingimusteta armastust. Number 6 on seotud ka elu materiaalsete ja rahaliste aspektidega.

Number 7 lisab oma atribuudid: müstika, vaimne valgustus, sisemine tarkus ja õnn, vaimne ärkamine ja areng, eesmärgi püsimine, intuitsioon ja psüühilised võimed.

Inglinumber 67 viitab sellele, et inglid, ülestõusnud meistrid ja peainglid julgustavad ja toetavad teie vaimsete püüdluste ja arengu nimel tehtavat tööd. Nad kiidavad teid teie edusammude eest ja nõuavad tungivalt, et jätkaksite oma suurepärast tööd. Inglinumber 67 on märk positiivsest arengust, vaimsest ärkamisest ja edasiliikumisest.

Inglinumber 67 tähistab ka teie tugevat sidet inglite ja vaimsete valdkondadega, mis avab ukse jumalikule ja ingellikule juhtimisele. Teid tunnustatakse teie jõupingutuste ja raske töö eest ning teid premeeritakse õiglaselt. Uskuge, et teie vajadused rahuldatakse teie igapäevaelus, kui olete teinud jõupingutusi kõigis elu aspektides ning leidnud tasakaalu ja positiivse külluse. Inglid julgustavad teid jätkama oma praegust rada ning kiidavad teie pühendumust ja julgust.