Inglinumber 677

Number 677 on kombinatsioon numbri 6 energiatest ja atribuutidest ning müstilise numbri 7 vibratsioonidest, mis ilmuvad kaks korda, võimendades selle mõju. Number 6 kannab endas kodu ja perekonna armastuse ning koduse vibratsiooni, teiste teenimise ja isetuse, vastutuse ja usaldusväärsuse, iseenda ja teiste eest hoolitsemise mõjusid. Number 6 kajastab ka tänu ja armastamist ning probleemide lahendamist ja takistuste ületamist.

Number 7 lisab omalt poolt müstika, vaimse ärkamise, arengu ja valgustumise, sügava mõtiskluse ja sisekaemuse, eristusvõime, õppimise ja hariduse, eesmärgil püsimise, psüühilised võimed, empaatia ja sisemise teadmise.

Inglinumber 677 on märk positiivsest arengust ning vaimsest ärkamisest ja edenemisest.

Inglinumber 677 näitab, et inglid julgustavad ja toetavad tööd, mida te teete oma vaimsete püüdluste saavutamiseks, ning nad kiidavad teid teie edusammude eest ja nõuavad tungivalt, et jätkaksite oma suurt tööd. Olete õigel eluteel ning elate ja teenite oma elu eesmärki. Tänu teie pingutustele, otsustusvõimele ja headele valikutele saate selle eest oma elus ka õiglase tasu.

Inglinumber 677 tähistab ka teie tugevat sidet inglite ja vaimse valdkonnaga, mis on avanud ukse jumalikule ja ingellikule juhtimisele. Kui leiate end keset rasket olukorda, vaadake oma olemuse sügavustesse ja püüdke selles näha kõrgemat tähendust või eesmärki. Vaadake seda kui hinge kasvamise võimalust. Inglid julgustavad teid jätkama oma praegust rada ning kiidavad teie pühendumust ja julgust.

Teie kõrgem Mina, inglid ja vaimujuhid annavad teile abi, nõu ja juhiseid nägemuste, tunnete, häälte ja „teadmiste” kujul. Kui see teieni jõuab, siis teate, mis on teie jaoks õige.

Uskuge, et teie jõupingutusi toetavad inglid ja universaalsed energiad.