Inglinumber 678

Number 678 on kombinatsioon numbri 6 ja numbri 7 atribuutidest ja energiatest ning numbri 8 vibratsioonidest. Number 6 on seotud probleemide lahendamise ja takistuste ületamise, kodu- ja perekonnaarmastuse, teiste teenimise ja ennastsalgavuse, vastutustundlikkuse ja usaldusväärsuse ning enda ja teiste eest hoolitsemisega.

Number 7 kajastab sihikindlust, usku ja vaimsust, sisekaemust, õppimist ja haridust, vaimset ärkamist ja arengut, müstikat, empaatiat ja psüühilisi võimeid.

Number 8 toob endaga  enesekindluse ja isikliku autoriteedi, oskuste ja annete energiat, sisemist tarkust, otsustusvõimet ja õigeid otsuseid, rikkust ja küllust ning karma mõistet – põhjuse ja tagajärje vaimset seadust.

Inglinumber 678 toob inglitelt sõnumi, et teie pühendumus oma vaimsetele praktikatele on taganud, et teie materiaalsed soovid ja vajadused saavad alati täidetud ning teie ettevõtmised toovad teie ellu nii isiklikke kui ka rahalisi hüvesid. Olete õppinud tasakaalustama oma vaimuelu raha- ja füüsilise maailmaga ning see suurendab teie elus materiaalse külluse voogu, samuti sisemist rahu ja rõõmu. Selle jõukuse suurenemisega pidage meeles, et mida rohkem teil on, seda rohkem peate ka jagama. Kasutage oma rikkusi targalt ning kasvatage ennast ja teisi armastuse, lahkuse ja kaastundega.

Inglinumber 678 julgustab teid töötama selle nimel, et saada rohkem vaimseid teadmisi ja tarkust ning lisada see oma igapäevaellu. Teie positiivne suhtumine oma tervisesse, finantsseisundisse, suhetesse, armastusse ja ellu üldiselt väljendab teie sügavamaid soove ning toob positiivseid tulemusi igas suhtes. Olge avatud südamega ja helde vaim aktsepteerides teisi ning teenige oma elueesmärki ja hingeülesannet kirglikult ja järjekindlalt, teades, et olete õigel eluteel.