Inglinumber 68

Number 68 on segu numbri 6 ja numbri 8 vibratsioonist. Number 6 annab oma kaitse, usaldusväärsuse, hoolitsuse ja hooldamise, kompromissivõime, eneseohverdamise ja teistele teenimise, kodu ja perearmastuse, majanduse ning elu materiaalsete ja rahaliste aspektidega.

Number 8 lisab kannatlikkuse ja usaldusväärsuse, isikliku autoriteedi ja sisemise tugevuse, ärivaistu, rikkuse ja külluse, tõe ja terviklikkuse, ambitsioonide ja saavutuste ning karma – põhjuse ja tagajärje vaimse seaduse – mõju.

Inglinumber 68 räägib enesejuhtimisest ning edu ja külluse saavutamisest tänu teie isiklikele pingutustele, kavatsustele ja tegudele. Inglinumber 68 ütleb, et teil tuleb uskuda, et kõik teie rahaasjad saavad korda ning kõik teie igapäevased vajadused rahuldatakse. Kui teil on mingeid hirme, muresid või kahtlusi, küsige oma inglitelt juhiseid ja abi.

Inglinumber 68 on ka teie inglite sõnum, et teie materiaalne vara ja teie elu vajab raputamist ja muutusi. Vabanege vanast, et leida teed uuele. Kui kavatsete müüa midagi materiaalselt väärtuslikku, võib inglinumber 68 tähendada, et müüdavad esemed lahkuvad teie elust kiiresti ja lihtsalt.