Inglinumber 69

Number 69 on kombinatsioon numbri 6 ja numbri 9 vibratsioonist. Number 6 lisab oma atribuudid kodu ja pere jaoks, elu materiaalsed aspektid, vastutus, kohanemine, lahendused, armastus, tänulikkus, väärikus, koostöö ja kompromiss ning tingimusteta armastus.

Number 9 kannab endas suhtlemise, sisemise jõu, alandlikkuse, juhtimise, intuitsiooni ja sisemise tarkuse, vaimse ärkamise ja valgustumise, lõppude ja järelduste, heategevuse, altruismi ja heatahtlikkuse, humanitaarsuse, universaalsete vaimsete seaduste, teie jumaliku elu eesmärgi ja valgustöö energiat.

Inglinumber 69 on teie inglite sõnum, et teil on aeg eralduda oma materiaalsest varast ja esemetest, eriti kui teil on kinnisidee millegi suhtes. Teie inglid paluvad teil lahti lasta lahti ja vabastada vana. See on sõnum, mis kinnitab teile, et kõik, mis teie elust lahkub, asendatakse uue ja paremaga. Olge avatud saama kõike, mida väärite, kuna olete valmis oma elus uuendusi tegema.

Inglinumber 69 viitab ka sellele, et teie elus on lõppemas oluline etapp või tsükkel ja see juhtub karmalistel põhjustel. Need vajalikud lõpud aitavad teil leida oma tõelise elutee ja eesmärgi, mida teil palutakse ette võtta. Teie inglid julgustavad teid oma jumaliku elueesmärgi ja hingeülesande kallal tööle asuma, öeldes, et kõik teie rahalised ja materiaalsed vajadused rahuldatakse. Kui keskendute ja kulutate oma aega energiat ja jõupingutusi oma vaimsetele huvidele ja kirgedele, hoolitseb universum teie vajaduste eest. Andke oma inglitele kõik hirmud või mured paranemiseks ja muutmiseks ning olge valmis elama oma vaimsete tõdede järgi.